Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 24.01.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Ajou. Täna tegin selga. Enesetunne oli isegi päris hea hoolimata mitmest järjestikusest raskest trennipäevast ja lühikesest ööst. Plaanis oli üle teha oma vana hantli tõmbe rekord, 8x80 kg või 12x70kg. Tegin siis 50/60/70. Kuna trennis oli Ott, kes on üks õudne agitaator ja ikkagi minu ülemus, ei julgenud ma kogu oma väiksuses midagi vastu kobiseda, kui ta viimaseks seeriaks 85 kg hantli võtta käskis. Lubas, et kui ma teen 8, siis on OK. Aga kui teen 10, siis olen nagu s***ks kõva mees ja all women want to be with me and men want to be me ja pärast minu surma tahutakse minu skulptuur Türisalu pangast välja jne. Need maalilised illusioonid silme ees justkui kaleidoskoobis tantsisklemas laulatasin end ajutiselt 85 kgse hantli külge nagu Kalevipoeg, kel käed praegu kuskil kaljukammitsasta´ ja alustasin oma teed igavese au ja kuulsuse poole. Nagu kästud, 10 kordust tegin ära. Muidugi polnud need mingid textbook perfect, rõhutatud negatiiviga kordused, aga raskus liikus siiski. Ütleme nii, et 70kgga 12 kordust suudan juba üpris ilusa rahuldava tehnikaga teha. Vähemalt mõne lihase puhul tundub see "raskustunnetuse arendamiseks" tehnikas järele andmine toimivat. Samas eks tõmmete puhul on ka "lihtne" iga lisandunud kilo tarvis amplituudis järele anda kui vaja. Kui nt surumises või raskus üle jõu käib, siis jääd lihtsalt kangi alla. Hanti tõmme võttis üpris korralikult auru ära, aga pealthaardes lõuatõmbed polnud ka pahad. Seal läksin välja kuni 6x+25 kg Kolmandaks tegin ülalt neutraalse keskmise haardega tõmbeid trenazööril. Seal läksin välja kuni 6x125 kg. See tuli veidi ebamugavalt, sest ma pole seda trenažööri regulaarselt teinud ja ei osanud oodata, et max raskusega kipub nt jalgade asetus rolli mängima. Neljandaks neutraalse laia haardega "T-kang" trenažööril. Trapetsile tegin õlakehitusi, täna läksin ka siin välja raskuse peale. Viimane seeria oli 6x190 kg "veerandkordusi" Olen kunagi Tartu aegadel ka 200+ teinud, aga üldiselt pole sellel jõnksutamisel mõtet näinud. Ka siin hakkasid viimastel seeriatel paljud kõrvalised asjad rolli mängima. Nt tossud tahtsid all ujuma hakata. Biitsepsile EZ kangiga biitsepstõste. Viimases seerias 6x 55 kg+kang(7?)+lukud Üles muidugi vinnasin, aga negatiivi üritasin täna siiski rohkem rõhutada kui viimati 62-65 kgga. Scottpingl hantliga 10x10, 7x15, 6x20. Viimased kordused mustalt.
  2. 1 point
    Ma olen ka Mustakivis käinud, tegin liikmekaardi ka kuna sellega vist saab ka õhtusel ajal soodsamalt. Igatahes on see selline koht, kuhu ma lähen ainult siis kui oma saali ei jõua. Tegelikult mind häirib meeletult see keldritunne ja kõrgel asetsevad aknad aga üldiselt käib kah, riietusruumi on jahe külm aga õnneks oli saun olemas. Ma ei saanud aru ka miks neil peab kingad ees ära võtma ja eraldi kappi panema. Punase tänava Idakeskus on avaram aga päris meelepärased pole nad kumbki, tänapäeval lihtsalt on juba tase nii kõrgeks aetud, et nad ei eristu millegagi ja ühekordset piletit ostes pole mul enam olulist vahet, mis hind on, käin selle summa niikuinii välja ainult korra kuus. Lasnamäel on tegelikult parim koht hoopis kergejõustikuhall, saab korraliku distantsi tartaanil joosta ja ei pea jooksulindil jalgu põrutama, lisaks on olemas jõusaal ja kõike normaalse tasu eest, vist 5 või 4 EUR. Tõsine koht pikemateks kardio/jõutrenni seanssideks, muudab treeningu vaheldusrikkaks, kuna vahepeal võid 2 korrusel olevast saalist alla jooksma tulla. Jõusaal ise on kesine, kõige raskemad hantlid vist 20kg, kangikettaid jagub ainult siis kui üksi või maksimum kahekesti teha. Kuna ka jooksuraja kõrval on olemas mõned seadmed, siis peaks siiski ka oma jõutrennid seal tehtud saama ja seda oluliselt vabamas õhkkonnas kui eelpoolmainitud saalid, kus on lihtsalt kitsas.
  3. 1 point
    Kunagi eelmisel aastal sai käidud ühes Lasnamäe jõusaalis, millest kirjutasin ka väikese isiklikku laadi ülevaate. Panen selle üles, äkki on mõnele abiks. Häid pilte ma selle klubi kohta ei leidnud. Tundub, et seda on millalgil oluliselt uuendatud. ühel heal päeval oli asja Lasnamäele. Otsustasin läbi minna ka kohalikust jõusaalist. Kõige parem jõusaal peaks asuma Punasel tänaval. Kuna selle ühe korra pilet on kallis, valisin välja Mustakivi Spordiklubi. Oleksin teadnud, millised raskused mulle osaks langevad, oleksin läinud siiski Punasele tänavale. Alustame algusest. Jõudsin pärast mõningat otsimist õigesse kohta paraja ajavaruga. Mustakivi Spodiklubi asub Mustakivi keskuses. Lisaks spordiklubile asub seal veel terve rida lahedaid poode ja muud huvitavat. Soovitan kõigil külastada! Mustakivi Keskus on üsna suur ja mitmeosaline kompleks, natuke erinev tavalisest kaubanduskeskusest. Tegin paar tiiru ümber selle kompleksi, leidsin üles ka spordikeskuse sildi, kuid õiget ust mitte. Sees majajuhti vaadates selgus, et spordiklubi asub nullindal korrusel, aga kuskil eemal. Kuidas sinna jõuda, kaardilt täpselt aru ei saanud. Niisis, tuli otsima asuda. Käisin kõik majaosad läbi, kuid spordikeskust ei olnud kusagil. Tegin veel paar tiiru õues. ühe hoone keldriakendest avaneski lõpuks vaade spordiklubile. Aknast vaadates jäi päris hea mulje – mehed tegid juba tööd. Tagasi nullindale korrusele – aga õiget ust ei ole ikkagi kuskil. Lõpuks leidsin väljast, mingist nurgatagusest õige ukse, mis oli varem kahe silma vahele jäänud. Niisiis oli mul kulunud vähemalt 45 minutit, et sellesse klubisse jõuda. Peatselt selgus, et sisse saabki vaid ühe ukse kaudu. Seest pole sissepääsu üldse mõtet otsidagi. Spordiklubi teenindaja oli kena noor vene naine, kes ei saanud hästi mu soovist aru. Andis mulle kilesussid ja tegi väikese tiiru kõikides ruumides, nagu tahaks ma klubiga ainult tutvuda. Lõpuks leidsime siiski ühise keele. Selgus, et kuna olin napilt pärast nelja sisenenud, pean maksma 10 eurot!!! Koduka andmetel olin arvestanud mingi 5 euroga. Teenindaja sõnul saab aga enne nelja sisse vist isegi 4 euroga. Ta soovitas mul tagasi tulla järgmisel päeval enne 4. Kuna olin ajaga arvestanud, leppisin siiski 10 euro loovutamisega. Riietusruum jättis hea mulje. Ruumi oli piisavalt, ümbrus nägi välja soliidne. Kapid olid õhukesest plekist ebaturvalised standardkapid – suurem spordikott sellisesse ei mahu. Aeroobseks tegevuseks on klubis riietehoiu vastas eraldi ruum. See oli varustatud moodsate masinatega. Seal oli kõike – sõudeergomeetreid, sõtkumismasinaid, jooksumasinaid. Ruum oli hele ja atmosfäär töine. Eks siis sai ka jalgadele valu anda. Järgnevalt sai liigutud põhiruumi, mida ma enne aknast piidlesin. See oli üsna suur ja pilgeni seadmeid täis. Selle päeva plaan nägi ette kõhtu ja jalga. Alustasin kõhust. Kõhu kaldpinki, mida ma kasutada plaanisin, selles saalis polnud. üldiselt sai kõik vajalik siiski tehtud. Venitusi tegema hakates selgus, et korralikke matte pole. Kuidagi sai ka sellega hakkama. Saali sisustust uurides oli põhjust rahuloluks. Masinaid oli küllaldaselt, kettaid ja hantleid piisavalt. Hantlid olid korralikult paigutatud ja hea ligipääsetavusega. Täpselt ei uurinud, kuid võimalik, et eriti rasketest hantlitest võib ka seal puudu tulla. Väikemaid näis jaguvat. Ka seadmete paigutus oli soliidne – ühes reas jalaseadmed, teises rinnaseadmed jne. Jala tegemine läks kõhust libedamalt. Saalis leidus erinevaid jalapresse, kükipink ja kõikvõimalikke muid seadmeid. Mis puudutab masinaid, siis need olid korralikud ja varustatud selge kasutusõpetusega. Siiski tundub mulle, et on olemas paremaid seadmeid. Mõne aparaadi puhul häirisid loksud ja paari seadme puhul ei andnud masinat mulle vajalikult reguleerida. õhustik oli saalis väga OK. Muusikavalikut võib eelmise saaliga võrreldes pidada inimlikuks. Vahepeal oli saali kogunenud üsna palju rahvast, peamiselt vene keelt kõnelevad mehed. Silma jäid ka mõned tõsisemad sportlased (kogukamad tüübid). Põhimõtteliselt on neil olemas ka treener, kuid koduka andmeil vist suveajal. Milliseid lisavõimalusi koht veel pakub, jäi sel korral ajapuudusel välja selgitamata. Tõenäoliselt suuremate saalidega võrdlust välja ei kannata. Tegemist on tavalise, lihtsa jõusaaliga. üldiselt võiks öelda, et Mustakivi SK-s võib trenni täitsa teha. Võimaluste taha midagi jääda ei tohiks. Teine kordki võiks päevaajal seda kohta külastada. Punkte jagame seekord järgnevalt: Teenindus: 6/10 Varustus: 7/10 Atmosfäär: 6/10 Võimalused: 6/10 Hind: 4/10 Lõpphinnang: teenindajaneiu pidas vajalikuks kohe algul öelda, et neil on väike koht... Tegelikult on päris normaalne koht. Hinnapoliitika on jama. Päevaajal on odav, kella neljast aga äärelinna kohta ülikallis. Oleks teadnud, et nii kallis on, oleksin läinud Punasele tänavale. Lõppkokkuvõttes positiivne mulje.
  4. 1 point
    Sinu elu vist keerlebki ümber FITide. Ma saan aru, et suur soov on sinna edetabeli tippu tõusta, aga olgem reaalsed, see ei anna sulle küll mitte midagi. Kõik ettepanekud palun saada info@fitness.ee, mitte ära postita uut teemat. Aegade jooksul vahetame mänge ning muudame süsteeme, et inimestel huvitavam oleks. Selle teema panen ma nüüd kinni.
  5. 1 point
    Ka ilma smuutita tulid mul kalorid üle 1500. Lisaks andsid veel põhiliselt pähklid. Juba peotäis pähkleid annab 200-300kcal. 100g pähkleid on suht väike kogus juba niigi, alla selle tuleb juba süüa neid näppudel lugedes. Kui ütled, et sõid "natuke" kodujuustu, st. mitte karbitäit, siis 45+45g on alla kolmandiku karbist. Kui sõid aga pool ära ikka, siis kogus juba 150g. Kala 50g? Kas ikka täiesti ausalt lased kogused köögikaalu pealt läbi? Ikka nii, et näiteks kui taldrikut täidad, siis teine taldrik kaalule, kaal nulli, toit peale. Kaal kirja. Seejärel toit kaalumistaldriku pealt söögitaldrikule. Kala kaalumistaldrikule, üle kaalu ja söögitaldrikule. Kala/kana küpsetamisel ja salati tegemisel samuti kõik asjad viimseni üle kaalu samamoodi. Alguses jube mässamine, kuid annab kiirelt ettekujutuse, mida tähendab tegelikult 50g kala - selle, et see on suurema mehe üks kahvlitäis. Kuid kokkuvõtteks - ära väga muretse BAV kalkulaatorite jms. pärast. Kui kaal ei lange, siis on kaks võimalust - oled kannatamatu või sööd liiga palju. Mida iganes kalkulaatorid näitavad. Kannatamatu selles mõttes, et erinevad toidud püsivad erinevalt sees, võivad panna keha vett rohkem või vähem kinni hoidma jne. Ja keha kaalumine võib seetõttu veel "peita" ära tegelikud kaalumuutused. Kui oled isegi 500kcal-ga päevas miinuses, siis tegelik rasvakadu on päevas heal juhul 30-40g kehalt. Nädalaga kuni 0,5kg. Piisab aga kui sööd ära ühe korraliku tüki soolast või jääb kõht kinni ja kaal "peidab" vabalt seda 30g haaval kaduvat rasva vähemalt nädala.
  6. 1 point
    Selliseid ilusaid pilte on mõtet jagada... rohkem näeb siit..
  7. 1 point
  8. 1 point
    See rasvapõletuse teema paistab sul varasemate postituste järgi ikka kõvasti südamel olevat Kõhulihased saab suht lihtsalt: http://www.wikihow.com/Fake-Abs Muidu aga - keharasva sa ju ei treeninud endale kõhu peale? Miks sa püüad siis nüüd seda trenniga ära kaotada? Ikka toitumise muutmisega ju. Eriti kui soovid treenida vaheldumisi õhtuti ja mitte iga päev. Seega siis max 4x nädalas soovid teha trenni üldse. Ja kui vaheldumisi, siis 2x jõutreeningut ja 2x kardiot. Nendest saadav rasva põletav efekt on võrreldes toitumise muutumisest saadava rasvakaoga küll minimaalne. Püüa ikka kasutada treeninguid tugevamaks, kiiremaks, vastupidavamaks saamiseks? Trenni ainuke eesmärk ei saa ju olla oma keha nuhtlemine selle eest, mida suu sisse sõi? Tühja kõhuga treenimisel on rasvade kasutamise suhtes muidugi suurem efekt. Kuid seda nn. katseklaasis. Tühja kõhuga enese piitsutamine võib aga ajada vastupidi, veel rohkem sööma (olin tubli, preemiat väärt). Ja muidugi võib efekti nullida ka töö väiksem intensiivsus. Vaatasin, et sulle juba soovitati varem tellida toitumiskava. Kas tellisid, järgisid seda ja ei töötanud?
  9. 1 point
    Mees raudselt hoidis jäätunud banaani pükste tagataskus
  10. 1 point
    Samas mõtle, teed endale 30 kasutajat, osaled nendega pildimängus, vasta ja võida mängus ning kogud veel kõigiga foorumis fitte. Võiduvõimalus päris suur ju või mis?
  11. 1 point
    Äkki sulle sattus vilets füsioterapeut, proovid mõne teise teenuseid. Võib ka kiropraktikut külastada.
  12. 1 point
  13. 1 point
    Olen sättinud siis kolmapäevase trenni poole 8 peale, et meie hüljatuke Tõnu ka hätta ei jääks. Olen 3x nüüd temaga kolmapäeviti käinud ja on ilusti arenenud. Varem oli pm terve selle aja koha peal seisnud. Ise tegin biitsa Istudes hantlitega 20kgx5,30x6, 32x5, 34x5,34x5, 34x5 ( ma niigi varastan, aga no see viimane kordus , lol ) Edasi kangiga biits : 50kg+lukud, 55+lukud, 60+lukud, 65+lukud, 70+lukud. (ma ei tea mis lukud, need olid, need ei olnud need õiged lukud. Kõvera kangi lukud panin, kuna kangi otsas olid need siledad. Enivei viimane seeria ei olnud enam biitseps, pigem mingisugune rinnalevõtt. Aga no eesmärk on käed tugevaks saada xD) E: teeme fitshopile ka siis veidi reklaami x) lisanditest kasutan HTR, whey+, feed, amino rush, olimpi vitamiinid ja chela - MZB ning loomulikult kookoserasv
  14. 1 point
    Eesmärk oleks praegusest 97st kg-st liikuda sinna 77 kg peale Ehk siis päris alguse 120st - 43kg. Kui proovida vaiksel liikuda, nii 3-4 kg kuus, siis peaks eesmärk saavutatud saama suveks. Trenni osas: eriti "päris" trenni pole jõudndu, aga hankisin omale koju ellipsi masina ja 3x nädalas sellel rühkides vast saab sama tulemuse, kui ma teeks seda spordiklubis, nädalavahetustel oleks lootust sinna ka jõuda isegi, aga viimase 3 kuu jookul olen käinud ainult 4x Kodus on rohkem trenni tehtud, + jala käimist on iga päev 3-5km, see on ka hea, väldin ühistransporti täielikult Toitumise osas: Algatasin FB-s ürituse: "Jaanuaris saia ei söö!" Millega on liitunud juba 40 inimest Sellega sain oma pühadesöömast lahti ja pidurdasin suurt võikude tarbimist, mis oli valdama hakanud. Ehk siis süsikad tagasi kontrolli alla! Olen juba suht saavutanud ka selle. Järgin seda sama bod-e süsteemi, mis ennegi, sest see tundus toimivat ja kui nüüd 25. jaanuarist saab ka neid uusi sheike eeltellida, siis proovin need ka ära, saab vahetoidukorrad tagasi ja odavamaks ja täisväärtuslikuks Praegu ma söön u 3-4x päevas, aga ilmselgelt võiks ilusti 5 korda tagasi tuua.
  15. 1 point
    Ahoi, mina siin! Postitan siis lõpuks ka kauaoodatud BEFORE ja AFTER pildid ja kuulutame need viimased siis ka uuteks BEFORE piltideks, et siit jälle edasi liikuda. Diil oli, et mulle peab see särk selga minema, noh, ega ta ilus ei ole, aga käed lähevad varukatest nii läbi juba, et ei pitsita verd kinni Kui Arnold selle särgi andis mulle, siis Ott hüüatas: "See särk talle küll kuidagi selga ei lähe!" No, läks enam-vähem juba:) Aastalõpp oli hullumeelne tööde osas ja ka nüüd aasta algus, mitte, et nüüd midagi paremini on, aga ma hakkan juba kohanema, inimene harjub kõigega. Enne olin harjunud kodus 4-5h päevas tööd tegema, nüüd teen kontoris 10-11 Kaal on hetkel olnud suht stabiilne, jõuludesöömaga sain 3kg juurde (ok, terve detsembriga siis), aga nüüd jaanuari esimeste nädalatega jälle ilusti maha see sama 3kg, niiet olen seal, kuhu ma teid jätsin septembris Olen ennast uuesti kokku võtnud ja tegutsen nüüd edasi eesmärgi suunas.
  16. 1 point
    Tänase õhtu lõpetuseks ilus perepilt. Vanemal tütrel Vanessal oli sünnipäev ja 2 aastat on juba päris vana tegija
  17. 1 point
    Selle pärast, et ainuke Mg, mis hästi imendub, on Mg-aspartaat. Apteegis müüakse ainult Mg-oksiidi, mis on täiesti kasutu (aga see-eest odav!). Mg-tsitraat pole ka kõige parem. Apteegis müüakse totaalset jama ühesõnaga. Palju õnne ! Kui sa võtad Ca ja Mg koos, siis imendub ainult esimene. Pealegi võtad sa ilmselt seda Mg oksiidina, nii et ta ei imenduks normaalselt niikuinii. Mg-oksiidist saab viimast välja võtta, kui seda neelata koos vitamiin B6-ga. Parim on ja jääb ikkagi Mg-aspartaat ja seda mina otsin. Ca asemel võtaksin mina D-vitamiini hoopis, millest meil tegelikult siin pimedal maal puudus on. See tingib ka Ca-puuduse, aga lisaks on siis kindlasti muud defitsiidid D-vitamiini vajavates füsioloogilistes protsessides, nii et kui võtta vitamiini hoolitsed oma keha eest põhjalikumalt ja targemalt. Kust neid ülejäänud 2-3 ma leida võiksin? Selle ostsin Saku suurhalli kõrvalt, mis mul hetkel on. Maksis 11€. Aitäh!Üldse ma ei mõista ikkagi, kuidas saavad mingid lihtsalt mineraalid kellegi unenägusid nii palju mõjutada. Mg võtab osa muidugi 300 ensüümi tööst meie kehas. Äkki paljudel siis tõesti tõsine puudus sellest ja nad ei olegi harjunud normaalseid unenägusid nägema, millised ongi tegelikult mitmekülgsed ja värvilised. Mida rohkem inimene und näeb, seda rohkem ta ju puhkab.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×