Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08.01.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Tere siis minu poolt, olen Martin Absalon ja nagu Silvar kirjutas, valmistun oma esimesteks võistlusteks Athletic fitnessis ja ka klassikalises kulturismis. Vastavat trenni olen Silvari juhendamisel teinud veidi alla aasta ja senise progressiga jään väga rahule. Põhiline eesmärk on teha hea tulemus AF-is. Nagu Kristjan ja Jüri juba tõestanud on, ei ole aerutajatele jõu ja eriti vastupidavuse voorudes vastast. Kuna ise olen sõudmise taustaga, siis saab näha millist konkurentsi suudan mina pakkuda Sõudmisega tegelesin kuni 2010 aastani. Põhilise koondiseaja sai võisteldud kaheksapaadis. Selle, suurepäraselt klappiva koosseisuga, sai korjatud igasugu autasusi. Parimateks saavutusteks võib pidada U23 vanuseklassi maailmameistritiitlit ja Euroopa meistrivõistluste IV kohta. Siin ka üks pilt mingilt võistluselt, nägude järgi vaadates on tegu alles starditõmmetega
  2. 1 point
    Lisaks matjusm mainitutele on hallis pidevalt pildil isa ja poeg Uudmäed, varemalt Andrei Nazarov oma grupiga, aga tüdrukud vist vigased praegu, Heino Puuste, Jaan Talts treenis/treenib seal noort tõstjat Mihkel Jalajast. Kõik need kuulsad tegelased on täiesti toredad inimesed, kui su nägu juba tuttav ei jää teresõna kurku kinni ja kindlasti saab ka mõne oma mure puhul nõu küsida.
  3. 1 point
    Arvatavasti on pisipere tulekul...
  4. 1 point
    Tead, asi pole enam selles vees, kui isegi keegi keevitab leige veega sinna kõhvi, siis ikka juhtub...lihtsalt arvan,et juhtkond võiks selle kerisega miskit ette võtta ja mitte enam parandada, vaid välja vahetada uue ja täiustatuma vastu. Sest see on spordiklubi ning seal saalis käib ka idanaabreid, kes eesti keelt ei oska, isegi üks riisimaalt pärit poiss käib ja hieroglüüfides silti ma seal ei näe...aga ma kordan- see on ikkagi spordiklubi ja igasugu imbetsille satub sinna ikka...kahju aint et õiged mehed oma väljateenitud saunast ülepäeviti ilma jäävad...ja uuest rahvamassist ei tasu rääkidagi. Halb küll öelda, aga loodan et enamus neist valib mõne muu spordiala... Mina Teie hantlivargast vöösõpra ei näinud...aga ega ta see kutt pole, kes MMA liigutusi teeb seeriate vahel?... Endal mul olek suht tühi, ei ole tahet ega jõudu. Mingi viiruseräbal küljes, ehk see teeb ka tujutuks. Mõtlesin, et teeks väikse taastusnädala, aga kui juba päev vahele jääb, siis on veel kehvem olla:S. Oma trenniga täna rahule ei jäänud. Kristo soenguga aga küll
  5. 1 point
    Mida minu esimene konsultant Canon Powershot sx5000i kasuks arvas: Peegelkaamera on: a) kallis b ) raske c) väga palju kiusatust osta jubinaid c) väga palju kiusatust osta jubinaid c) väga palju kiusatust osta jubinaid kui Sa sellest saad aru aasta pärast et tahad fotograafiaga tegeleda siis ostad peegli ja Sul on väga hea bckp see seep teeb peeglist paremaid pilte sest tal on üks väga suure vahemikuga toru ja hea prose? ja vähem variante asju pe*se keerata ok, teoorias Sa saad statiivi, välgu, filtrite peale panna magama 1000 veel aga mitte rohekm peegliga on iga obje min 1000 tegelt rohkem sest ostad esiti si*a sellest ei saa lahti ja siis ostad parema ja parema ja nii lainurga, siis macro, siis tele, siis portree, siis reisiobje jne ja peegli kere on 2 aasta pärast amortiseerunud moraalselt seebikas on seebikas ja täidab oma funktsiooni kohe head pilti teha ka 10 a pärast sellel minu viidatud seebil pole pildistajaks arenejal ühtegi takistust kõik funktsioonid on näpitavad obje on väga mitmeotstarbeline seda on just linnas kolades ja reisil vaja tsahh ja pilt mina valin obje, sätin sättinguid ja siis alles saan pildstada no minu esmaabi komplekt on keskpärane ja maksab umbes 100 000 eek ja on kogu aeg kaasas kaks-kolm obje, välk, statiiv ja kere paar akut ja laadija kapis seisvat kola on veel umbes nii palju ees ka arvuti ja tarkvara ja pudinate peale peab miinimum 5k arvestama ka need kestavad 3-4-5 aastat aga andmemahud suurenevad ja seega...pigem arvesta nii, et võtad liisingusse ja kogu aeg maksad sest kui liising lõppeb siis müüd lola maha -kuna see ei kõlba ja alustad uue liisimist ja nii kuni enam ei jaksa
  6. 1 point
    Minu meelest on super, et Fitness SKT sarja üldse teeb. On selge, et filmimine, valgus ja montaaž maksavad raha, eriti veel nii korraliku kvaliteediga tegemine. Aitäh selle eest tegijatele! Armwrestlingu kuttidele palju edu! Tundub, et asja tehaks põhjalikult ja hingega.
  7. 1 point
    Krt 1000€ eest saaks ma juba Taimaalt väikse perenaise, kes mulle ise maastikust pilte joonistab. Arvestame ikka sellega ka, et minu puhul on tegu algajaga ja tervet ülejäänud elu ka metsas seeni pildistades ei veeda.
  8. 1 point
    Mina soovitaksin sul vaadata nii internetis kui tehnikaajakirjades erinevaid teste. Ostad selle, mis on saanud kõige kõrgema hinnangu või mida spetsialistid peavad oma kategoorias parimaks. Võid vaadata nii välismaiseid teste kui Eesti tehnikajakirjades ilmunud suurteste. Selliseid teste on korraldanud kindlasti ajakiri Tehnikamaailm ja Digi. Eraisikute, kes tavaliselt on ise proovinud kahte-kolme toodet, hinnang võib olla vildakas. Hetkel ei oska kahjuks ühelegi kaameratestile viidet anda, kuid kui midagi silma jääb, kirjutan üles.
  9. 1 point
    Tegelikult saad peegelkaameraga juba pildi väga uhkeks teha, pole seda photoshopi vajagi Kõigil oma fototöötlus programm kaasas, aga siis pead tegema niiöelda RAW pilte, et saaksid igasuguseid asju muuta, aga need mälukaardi surm, sest 1 pilt on sama hea kui mingi 10-20 tava pilti..vb isegi rohkem.. Alusta ikka kit objektiiviga, see kõigil alguses kaasas.. Kui sellega teed pilte, saad teha nii lähedal asuvatest asjadest kui ka kaugel, hiljem saad arvutis siis ise zoomida ja kuna megapikslite arv on korralik sellel isendil, siis ei tule pildile ka ruudud, kui paar korda zomida digitaalselt. Muidugi kui hakkab mündi servadest ja muudest purudest tegama läheb vaja jh spetsiaal objet, aga alguses kit ongi nagu universaalne..saad teha nii ja naa... Alguses küll jh ära osta kohe mingi suunitulsega objektiivi, vaid ikka kit. Kui see olemas ja asi selge, siis vaata, mis sind huvitab rohkem, kas asjad kauguses või asjad nina all ja tee valik
  10. 1 point
    No pildistamisest tean kindlasti seda, mida Otilt olen õppinud. Et kui mehel on juba poos sees, siis hakkad alles white balansi sättima ja senikaua lased mehel poosi hoida.
  11. 1 point
    Kui on kiire ostuga, siis mina sain endale hiljuti uue Nikon D3100. Hea lihtne odav kaamera ja teeb muidugi videosid ka ning hind oli ka midagi 400 EUR. Soovitan seda mudelit uurida. Kannatab jõusaalis ja metsas pildistada.
  12. 1 point
    Jep, peegliga kaasa tuleva kitikaga saad alguses hakkama suurepäraselt ja siis näed, millest puudu jääb ja vaja juurde osta. Seebikarbiga on see, et pead terve kaamera välja vahetama, kui millestki puudu jääb Ja no 300-400€ saad algaja jaoks ikka väga asjaliku kaamera koos objektiiviga, ükskõik kas siis Canoni või Nikoni... Näiteks: http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3&i=129488&t=129488 http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3&i=128572&t=128572 http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3&i=129567&t=129567 jnejnejne....
  13. 1 point
    Samas kui ostad peegelkaamera, siis saad väga edukalt hakkama 2 objektiiviga. tglt isegi 1-ga. Meil on Zoomobjektiiv ja siis fix, mis arvuses kaasa, sellega saab teha kõik pildid tglt juba ära, kui ei ole just loodushuviline ja ei taha kaugele zoomida..münda looma sihukule võtta. Kui ostad hea firma, näiteks Nikoni, siis selle järelturg on päris hea, ei ole nii, et ostad kaamera ning kui poest välja kõnnid juba poole soodsam osta.ee-s... Erinevaid objektiive saad osta ameerikas, seal need 2 x soodsamad. Kui huvi kaob, või tõesti vaatad, et ei ole ikka nii suuri nõudmisi, siis saad alati maha müüa ja päris kopsaka raha tagasi saada, kui toode hästi hoitud... Tavalised seebikad on ikka suht rondid, need tõesti kõlbavad sellisteks kokkutuleku piltideks, et saab aru, kes on kes, aga kui vähegi näiteks tahad arvutis töödelda, suurendada vms teha, siis saad aru, miks need on nii odavad ja väiksed Kvaliteet=Peegel
  14. 1 point
    Hinge oled sa juba ammu kulturismile andnud ja finantsiga on nii, et kui ajad ennast piisavalt jämedaks, siis saad kindlasti tööd turvamehena
  15. 1 point
    Väga võimalik, aga jh mõnus komplex, mehed teevad "trenni" ja naised kõrval tantsivad mõnusalt Kes vaatab musklis mehi ajakirjas, kes piilub klaasi taha
  16. 1 point
    Vaadata telekast Tour de France ja kaasa vändata Pole paha
  17. 1 point
    Leidsin sellest mehest sellise huvitava video: #!
  18. 1 point
    Väga vahva, varsti toome Raja, Taimsoo ja teised ässad ka üle....
  19. 1 point
    Soetasin reedel Sparta Fitshopist eelpool mainitud Adidase tõstekingad. Kuna samal päeval oli ka kerge kükk siis proovisin kohe ära ja ütleks et tavalise tossuga võrreldes on vahe mäekõrgune. Jalad on fikseeritud, mingit ebamäärast liikumist pole. Lisaks meeldib mulle see veidi kõrgem kannaosa. Mina arvan et tõstekingad on hea investeering.
  20. 1 point
    Audenteses mine parem kergejõustikuhalli, seal seinte ääres olemas kõik jõumasinad, saad joosta ja lisaks ka tõstepõrandad... pilet peaks ka olema odavam, kui fitnessi poolel.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×