Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06.11.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
  2. 1 point
    K'isin täna fitshopis üle pika aja kraami ostmas ja peaks nüüd mõneks ajaks jaguma. Pole mitu kuud midagi võtnud ja hakkan tundma, et taastumine läheb raskeks. Sellesmõttes on hea, et olen suht enda tipu lähedale jõudnud ilma lisanditeta ja nüüd kõik kraam sisse lüües suudan äkki võistlusteni tõusvat vormi näidata
  3. 1 point
    Imre- mina tunnistan ausalt, et jälgin huviga sinu blogiasja. Samas tunnen mõnikord, et kui pole midagi öelda, siis ei ütle Kevadel toimuvaid Lõunakaid ootan huviga. Kes teab, kas vaatajana või......abilisena või kurat teab kellena Kusjuures ma just tahtsin uurida, kuidas suur kammbäkk edeneb, aga siis sain aru, et ega see sul praegu eesmärk pole. Ikkagi tita tulemas ja nagu ma aru saan, siis treeneritöö võtab oma osa ja eks see jõusaal võib veidi tahaplaanile jääda.Aga Imre- kuidas shokolaadidieet läheb? Kas oled juba paksuks läinud?
  4. 1 point
    Mõned päevad tagasi oli paari tuttavaga Men's physique teemal jälle arutamist. Minu seisukoht selles küsimuses on selline: Teinekord on vaja mõnes küsimuses teha väike tagasikäik selleks, et veel võimsamalt edasi liikuda. Iga asi on millekski hea. Kui meil oleks selline uus ala, siis saaksime tõesti kasvõi randadest või igasuguste teiste spordialade juurest treenitud kehadega noori mehi tuua jõusaalile lähemale. Erinevalt bikini kategooriast ei saa skeptikud kohe kindlasti öelda, et need mehed, kes lavale astuvad, on ainult edevad ja ei tee sporti vms. Pigem näen selle ala puhul potensiaali kus arenenumad mehed saab edasi suunata klassikalisesse kulturismi ja kes teab- äkki ka kunagi kulturismi kui mehed vastavad nõuetele. Selles suhtes peaksime ise ka rohkem pingutama ja toetama. Hea näide on meie maailmameister Oleg, kes leiti Oti poolt tänu telesaatele. Täpselt samasuguseid tulevasi maailmameistreid võib meil vabalt olla ka maadlus-, korvpall-, poks-, sõudmine- ja paljude teiste spordialade esindajate seas! Siinkohal kasutan osavalt ära meie vana hüüdlauset: "Sa oled see, mida sa sööd!" Lisaks: "Kuidas külvad- nõnda lõikad!" Oleme ausad- kui viimastel võistlustel ei oleks uusi alasid olnud, siis oleks päris igav olnud.
  5. 1 point
    06.november 2012 Jälle mina oma vigase kirjatehnika ja olematu sisuga. Ilm on masendavalt hall ja see asjaolu muudab enda mõtted ja tegemised ka tühisteks. Mõnes mõttes saan aru nendest eestlastest, kes kodumaalt lahkuvad ning liiguvad sinna kus on soe. See Eesti on muutumas hüppelauaks välismaa avarustesse ning kahetsusega tuleb tunnistada, et need, kes on läinud, nendel ei ole ka mingisugust koduigatsust nagu tagasipöördumisel varasematel aegadel põhjenduseks on toodud. Päris paljud lähevad Soome ja teistesse Skandinaaviariikidesse ning kodumaised harakad võivad ju kädistada, et ega seal ka soojem ei ole, aga selle teenistusega, mis seal teenitakse, on ju võimalik alati pikema puhkuse ette võtta koos perega kasvõi Ugandasse. Kurb, aga tõsi, et paljud minu tuttavad elavad ainult palgapäevast palgapäevani- no mitte midagi ei jää üle ja ei olegi erilist motivatsiooni 12.46 EUR alles jätta ja koguma hakata. Ometi hirmus eramajade ehitamine käib ning vähemalt kellelgi läheb hästi. Minu treeningud on hetkel piirdunud ainult bodypumpi ja CXWORX-ga. Samas kõik toimib ning vorm on üllatavalt hea. Uueks aastaks on mõned projektid mõtetes, aga iga asi omal ajal. FAST toetusele olen muidugi väga tänulik igas asendis! Praegugi tegin endale imemaitsva WHEY3 ja HERA80 sheigi ning tunnen elust rõõmu. Õhtul annan ühe CXWORX-i ning loodetavasti tulevad ka minu jõusaaliõpilased seda programmi proovima. Pidage vastu ja kui võimalik, siis käige soojal maal reisimas!
  6. 1 point
    Haardkoor noh! Tahad kasvada või ei taha? Aga muidu pane 1 kopsikutäis ja ülejäänd piim, peaks ka täitsa ok tulema. Löö numbrid kokku ja vaata mis tuleb
  7. 1 point
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×