Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09.08.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Siin kõiksugused erinevad harjutused välja toodud lihasgruppide kaupa: http://www.exrx.net/Lists/Directory.html Teiseks, kui sa oled algaja (paranda mind kui sa ei ole) siis sellistele pisidetailidele nagu mis õla osa sa mingil päeval teed pole küll vaja keskenduda. Pigem tee peamisi baasharjutusi nagu kükid/tõmbed/surumised.
  2. 1 point
    Õla keskosale: http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=7&key=17〈=1 http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=7&key=9〈=1 Viimase harjutuse puhul kasutaksin kangi. Liigutus on samasugune. Õla tagaosale: http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=7&key=20〈=1 http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=7&key=24〈=1 Viimase harjutuse puhul võib ka lamada maas või matil. Väga hea harjutus. Väiksema raskusega teha. Kiiresti "üles" ja rahulikult "alla" nii, et põrandat ei puutu.
  3. 1 point
    Praktiline kogemus näitab, et ei saada toidust kõiki mikro-toitaineid kätte. Mis paneb mind arvama, et toit ei sisalda kõike meile vajalikku ja veel optimaalses koguses. Nii kui tõsta igapäevast vitamiinide, mineraalide, antioksüdantide tarbitavat kogust, siis tervisenäitad muutuvad. Analüüside tulemused räägivad enda eest. Näeme seda igapäevaselt paljude inimeste pealt. Mõnel muutub elukvaliteet juba mõne nädalaga, mõnel poole aastaga. Inimesed on erinevad. lähtepositsioon on erinev ja terviseseisund on erinev. Aga muutus tuleb ja on analüüsidega mõõdetav ja võrreldav. Kindlasti on olemas toidulisandeid, mis tõesti toodavad ainult kallist uriini, ehk et koostisained ei ole suures osas organismi poolt omastatavad. Hea kui need uriiniga välja tulevad, halvem, kui keha need kuskile talletab. Mina siin ei lajataks kõigile ühe mõõdupuuga. Samamoodi nagu on olemas häid ja halbu õpetajaid, treenereid või keda iganes, ei saa ka ühe mõõdupuuga hinnata toidulisandeid.
  4. 1 point
    No ei saa... või siis ei söö suurem osa inimesi sedagi. Alati lihtsam rohkem väärtuslikke aineid süüa kui pärast terviseprobleemidega maadelda. Kui on geneetiliselt kuulikindel tervis ja teada et peab vastu ükskõik millele, siis on iseasi. Peaks tasakaalu leidma. Ideaal muidugi on maitsemeelt arendada kasuliku suunas. Nimetatud ained ei ole ka mingid pöörased tervisesümbolid Aga igatahes paremad. Tatar vist on päris hea. Vähemalt on gluteenivaba. Mõju luustikule ei tea aga võiks ju oletada et tavalise teravilja luid nõrgendavat mõju tal pol pole. Ma ise teravilja üldse ei soovita aga kuna olen eluaegne sõltlane siis päris ilma ei ela. Provide photographic evidence of the events of which you speak Glükoosi üks eelis on see et ta ei ole immunogeenne Nii et prioone sööksid aminohappeallikana mõnuga?
  5. 1 point
    Lugupeetud chanster Eespool postitustes on pikalt juttu kogustest, kui sa ei ole vaevunud lugema: proteiini 30gr+dextrot 60gr+kreatiini 5gr = kokku 95gr kuivainet ja võiksid lisada nii umbes 400 ml vett. Tavaliselt on pulbritel mõõtelusikas kaasas (proteiini puhul), taoline 1 kulp (mõõtekulp, mitte supikulp) on proteiini 30 gr ja 1 täpselt sama kulp on 60gr dextrot (kui endal kaalu pole), kuna dektro oma kaalult raskem. Kreatiini võid panna 1 teelusikatäie kuhjaga. Mis eesmärk sul on üldse toidulisandi kasutamisel, mida loodad juurde saada? Kui sa 1-2 korda käid jõusaalis, siis erilist mõtet ei näe kreatiini kasutamisel, kui sa neil 1-2 päeval nädalas seda ainult kasutad. Muidugi aitab kreatiini mõningal määral ka kaasa taastumiprotsessil, kuid kui loota jõulisa 1 korrast nädalas jõusaalis käimisest ja 1 kord kasutamisest, siis kõlbab ainult taastusjoogi sisse. Loodan et said abi ja ei andnud väära informatsiooni.
  6. -2 points
    olen 3 korda võtnud, kasu ikka midagi pole! millal tulemusi näeb?
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×