Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 13.07.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Hr.Leesmann loeb mu blogi ,st. et kas on puhkuselt tagasi või on pääsenud kännutagant internetti.... Täna oli tihe päev nagu arvata võis, ettevalmistused laagriks on täies hoos ja hulk tavaari sai Orisaare poole teele saadetud. Nii sõudeergomeetrid (tänud siinkohal Hr. Klementsovile ja oü Penteerile - saab terve nädala ka kehva ilma korral sees aeroobset teha Concept2 peal). Muu tavaari osas kastide viisi Novelle vett - seega puhas vesi ei puudu ka seekord. Lisaks kastide viisi Athletic Fitnessi jooki, Metal Pumpi - see hea surakas enne trenni, lisaks neile kes saleneda soovivad kastide viisi Fat Burnerit.... Toidulisanditest nii vitamiine, kui loomulikult FASTI Pro sarja tooted, eesotsas hittide WORKOUT SHOCKI, AMINO RUSHI ja lõpetades peale trenni RECOVERY FEEDI ja kellel õhtul veel nälg majja peaks tulema, siis loputage PROTEIN BLOCK sisse... Lisaks särke, karikaid aktiivematele ja parimatel jne. Ühesõnaga puudus ei peaks seal millegist tulema. Lisaks peaks nädala teises pooles ka OLIMP poolt mingid tooted degusteerimisele tulema. Ise sõidan homme Viljandisse lapsi vaatama, nad on vanaema juures ja samal ajal teen kindlasti Viljandi eliitklubis Vivasport trenni ja õhtul peaks olema koosviibimine klassikaaslastega, kellega käisin ühe klassis 1-6 klassini, siis viidi mind kui tol ajal head korvpallurit üle teise kooli... Ahjaa oleksin unustanud, et esmaspäevaseks esimeseks laagriõhtuks sai Talleggi poolt ka paar kasti šašlõkki ja vorstikesi ära toodud, seega nii Joguritkastmes, Gruusimoodi jne. marinaadides tooted on sussutamiseks valmis. Kohtume õige pea Orisaares!
  2. 1 point
    Krt selline jutt, et pool aega patsutaks õlale ja kiidaks, ülejäänud pool aega tahaks bitch-slappi anda. Väga paha, kui väga head ja targad soovitused on läbipõimitud fantaasial ja kuulujuttudel põhinevate soovitustega. Samas, vbl õhtuleht luuletas midagi siin-seal juurde... aga jah. Garanteeritud, et keskmine lugeja saab sealt jutust nii mõnegi kahtlase soovituse. Aga olgu. Vähemalt enamuses parem jutt, kui kuskilt mujalt populaarmeediast lugeda võib.
  3. 1 point
    Ma üritan enamvähem korralikult toituda ja trenni teha ja muidu tundub et kõik on ok, keha tundub muutuvat, kaalu mul kahjuks ei ole, et seda kontollida, aga peegelpilt muutub ja see peamine! eesmärgiks oleks siis kaalu langetada ja lihast ka kasvatada. trenni teen 5x nädalas 4x jõusaal ja 1x jooksen. töö igapäevaselt on müügitöö poes, et siis olen terve päev ka jalul. Aga ma olen koguaeg väsinud ja ma ei tea kas see on sellest, et ma ikkagi ei söö piisavlat või lihtsalt see välismaal olemine ja kodust eemal ja pidevalt üksluine töö on väsitav. Mida teie arvates kas ma söön piisavalt ja mida võiks muuta? väike näide toitumisest: umbes nii ma iigapäev söön. 1)9.00 omlett 2 munast singi juustuga, täistera nisu helbed mingi rootsi oma on suure kiudainete sisaldusega seda umbes 50g piimaga, vahest söön ka 2 viilu apelsini või joon teed 1tl meega. kui magusa isu on luban endale 1 tk shokolaadi mis on 70% kakao sisaldusega. 12.00 tavaliselt söön kohupiima (250g) puuviljadega - kas kirsid,maasika + peotäis pähkleid. 15.00 söön tavaliselt ühe väikese jogurti 125g riisifrukkti (rootsi keeles) ja siis jälle pähkleid ka tavaliselt, kui kõht jääb tühjaks joon ka proteiini joogi. 18.00 söön kas veiseliha/krokodilli/kaamli piffi rohke salatiga, mingi austraalia oma on siin(tomat, hiinakapsas,kurk,sibul) või wapi (2tk tavaliselt suurema nälja puhul 3tk) singi juustu ja tomatitega. 20-20.30 lähen trenni tunnikese või natuke peale olen trennis. Peale trenni joon proteiini joogi ära. umbes 22.00 paiku teen endale kas ahjus lõhet 200g umbes, või veisehakklihast piffe umbes 3tk söön tavaliselt ära ja sinna juurde ka tomat, paprika, kurk. kui ma jõuan vahest harvem õhtule omadega siis teen ka vahest harva natukene spagette sinna kõrvale vb 20g max. tavaliselt seda siiski ei juhtu. ja kui olen kauem üleval ja kell 00 või 01 aeg läheb kõht veel tühjaks joon tassikese teed. Mis te arvate, kas minu elustili juures on see kõik piisav? või mida peaks muutma? ma nagu nälga küll ei tunne, ainult söögiaegadel! aga väsinud olen koguaeg.
  4. 1 point
    Tänane sissekanne siis jällegi seljatrennist, aga kuna XL Eliitbossid olid saalis siis lasin Jürkal kaks asja linti võtta. Kavas oli raske selg. Alustuseks 20 minutit tempokat jooksu ja venitused seljale. Kõigepealt jõutõmme, jalad võiks rohkem tõmbe ajal töös olla. Paar kordust jäi ehk varugi, kuid ei hakanud kõvera seljaga vägistama edasi. 70/15, 100/12, 140/6, 160/6, 180/6 Edasi Istudes tõmme vastu kõhtu vabaraskusega Nautilus trenažööril, viimane seeria 120kg/6. Seejärel ülatõmme kitsalt Cybex masinal, viimane seeria 140kg/5. Tänases muskliminutis: Meadows row - hea vaheldus hantli tõmbele. Viimane seeria 85kg/6. Lõppu trapetsit 150kg kolm seeriat, korraliku täisamplituudiga, ei poolda selliseid ulme raskusega nõksutamisi. Järgmine sissekanne juba Orissare laagrist!
  5. 1 point
    Ise küsid ja ise vastad pmt Kõige alustuseks hakka regulaarselt sööma.
  6. 1 point
    Nädalavahetusel olen ka natuke toidulauda vaheldust toonud, pudru asemel kasutan täistera nisuhelbeid, segatuna keefiri ja siis vastavalt kas PROTEIN BLOCK või HERA 80 - ga. Miki hoolitses selle eest, et lisada oleksid magusad maasikad.... Retsept: 100gr. Täisteranisuhelbeid 400ml keefirit 30 -40 gr. kuivainena Protein Block või Hera 80 200gr. maasikaid Igal juhul maitsev ja tervislik hommikusöök
  7. 1 point
    Oeh... Sina rääkisid algul oma usust ja uskumistest. Ma olen 5x seletanud ja põhjendanud... ja puust punaselt ette teinud.... ma enam ei viitsi.... Tead sa teibi poistel nõrgem kehapool kinni ja ongi korras.
  8. 1 point
    Alguses on raksuskese keskpunktis, kuid kui kang on viltu, siis liigub raskuskese madalama otsa poole. Tee lihtne katse: Võta kang (ütleme et 50kg) ja 2 kaalu. Aseta üks kaal põrandale ja teine toolile. Tõsta kangi otsad kaalude peale ja vaata kumb kaal näitab rohkem? Ja lõpuks tulebki välja, et kiirem/tugevam käsi surus ütleme 24kg ja aeglasem/nõrgem käsi pidi suruma 26kg.
  9. 1 point
    Ära tegele usukuulutusega vaid mõtle loogiliselt. Kui kangiga rahulikult treenid ja ei rapsi läheb kõik ise paika!!! Ja ütleme, et kui tugevam võtabki algul 60% korraks, siis pärast peab alumine käsi töötama veel suurema raskusega samas kui ülemine käsi hoiab ainult raskust paigal. Seega mida tugevam sul üks käsi on seda rohkem peab nõrgem käsi kangiga töötama ja seda raskem tal on. OK. siin on väike nüanss. Kompleksharjutustes võib suure raskuse ja viletsa tehnikaga juhtuda, et lisatööga peavad tegelema liialt sekundaarsed lihasgrupid. N. surumisel saavad koormuse parem rind vs. vasak õlg ja triits. Siit võib saada veidi lihasdüsbalanssi. Aga isolatsiooniharjutuses (n. biitsepsi kõverdus kangiga) ja korraliku raskuse ja tehnikaga seda ei juhtu. Imelik küsimus - muidugi olen. See on füüsika. Kui sina ei ole siis kaalu kasvõi ära kuidas kaal jaguneb. Või mõtle selle peale - Kuidas on kätekõverdusi kergem teha? 1. Kas siis kui käed on tooli peal ja jalad maas 2. või siis kui on jalad tooli peal ja käed maas? Kui vead sõbraga diivanit trepist üles... kellel on raskem? v. Sellel kes on allpool!
  10. 1 point
    Äsja oli just lugu ühest autojuhist, kellele meeldis rektaalselt alkoholi tarvitada ja oli üledoseerimise tõttu just manateed läinud
  11. 1 point
    Käesurumine, male või kabe peaksid põlvedele suht leebed olema.
  12. 1 point
    Kokku liitmine on mõttetu 150x 20kg = 3000kg 20x 150kg = 3000kg kas see on ikka sama kui teha suure raskusega palju vähem...???? EI OLE Kui mees surub trennis 7x150kg ja 3x175kg Mida rohkem kui 99% Fitness.ee kasutajatest ei suuda, siis pole meil ka ilmselt mõtet tema treeningu effektiivsust kahtluse alla seada.
  13. 1 point
    Sellepärast, et Tank pole viimasel ajal eriti sõna võtnud.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×