Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 27.02.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
  2. 2 points
    Ajakirjandusele on raske midagi selgitada kui ajakirjanik ei taha aru saada. Selliste leib on ju liialdused ja intriig. Suru palju surud, aga Võru karu ütleb ajakirjanikule, et on trennis surunud 340 ja kirjutataksegi artiklisse. Seda, et kas üldse ja mil moel, teab vaid jumal taevas. Tõmba palju tahad, aga Margus Silbaumi eurooparekordi uudiskünnis jääb ikkagi alla rammumehe 400 kg-le. Missiis, et kang tal rihmupidi käe otsas ripub. See ei huvita kedagi vaid tehakse sellest lausa saatelõik.
  3. 1 point
    Need rohelised on jah 50sed (ei tea küll millise klubi omad ). Mul õnnestus tookord "huvitavaid" katseid mitte julgestada. Aga noh, Kirbule ikka jõudu! Suht ok kükk on, arvestades, et mees metsast
  4. 1 point
  5. 1 point
    Muusika valik trenniks on üsna personaalne asi. Vaatan, et enamuse eelistus on suhteliselt sarnane. Ma enamasti saalis olles muusikat ei kuula, kuid meelepärane muusika aitab väga hästi keskenduda ja kui mott maas siis muusika on igatahes abiks. Mulle näiteks istub hoopis teist masti asi.
  6. 1 point
    Natuke sarnased tüübid - Taavi Koovit ja Bruce Willis
  7. 1 point
    selles suhtes on sul väga õigus, et ajakirjanik saab asjadest täpselt nii aru nagu ta ise tahab aga küsimus on selles, mis infot neile ise ette sööta.. Rammumees on ilmselgelt üks rahva ja meedia lemmikalasid ja sellega on raske leheveergudel võistleda. Aga ka igasugusete vähem populaarsemate alade puhul saab iga ajakirjanik aru, et kui on tehtud mingi rekord, siis võib sellest päris klikitava pealkirja teha ja ma arvan, et siis olekski hea võimalus selgitada, kuidas ja mis see süsteem ja need punktid täpselt ikkagi on.. kui ise ka ainult kilosid rõhutada, siis loomulikult ei hakkagi keegi sellest aru saama Kui isegi Eesti Jõutõsteliit oma artiklites ainult kilosid mainib, siis loomulikult teevad seda ka ajakirjanikud.. Marguse rekordiürituse promo enne MMi oli päris hea näide sellest, et isegi selline "ebapopulaarne" ala võib endale lausa mitmeleheküljelise artikli saada oleks see rekord tulund, oleks see ka ilmselt tänu kogu sellele eelpromole suuremat kajastust saanud kui tavaliselt.. loodame, et järgmine kord siis jah, pean tunnistama, et mul on tõesti suur hirm, et väiksemate meeste suured rekordid varjutatakse suurte meeste keskmiste tulemustega
  8. 1 point
    Siinkohal olekski paslik tänada kettavahetus/turvameeskonda. Mitteühtegi märkust. Hea töö! Tänud kogu osalejaskonna nimel!
  9. 1 point
    Kadi, nüüd küll sinul aeg võistlema tulla ja kindlasti sul seal ka mõni usin õpilane:)
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×