Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 22.01.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    täna proovsin varustusega kükki,viimati sai seda kasutatud 2010 märts emv-l.Algul proovisin sidemetaga minna ja siis trikoo selga ja siis täis varustus.Sidemed olid muigi kehvad,pmst kõige vanemad ,mis meil kasutusel on ja suht väsinud.205 oli kerge,sidemed õrnalt peal,ss 225 aga vajusin läbi seljast,ei hakanud uuesti proovima seda raskust ning panin trikoo selga.Ei saanud eriti hakkama,255kg x2 kõrget kükki.Millalgi proovin uuesti.Pole päris nii ,et panen varustuse selga ja see annab ulme kilod juurde ...eks vaatab,plaanis on teha kaasa igatahes veebruaris ka see võistlus,emv on veel aega ja harjutamist ikka on.Hetkel peaksin rohkem rõhku panema sidemetega kükile,siis trikoo alles.Trikoo pole ka muidugi minu oma vaid Aimari,järgmine kord proovin Raigo omaga. Peale selle tegime hack kükki,uuel masinal ja seal enda rekord 180kgx6 jäi viimaseks seeriaks täna.(ilma sidemeteta) siis ettesirutused istudes nelipeale,siis veel 1 jalg korraga lõpetuseks ning siis kangiga kakspeale ka kõht pingil 4x20
  2. 1 point
    Minul oli täna rinna päev, kuigi enesetunne on kehv, ilmselt veidi tõbine, siis jõunumbrid täitsa OK, kaal on veidi alla 76. Surumises proovisin täna Max üle pika aja, täitsa võõras asi on see surumine, tunnetus puudub aga 165kg siis lõptulemuseks. Märgiks veel ära et rootsist tagasi tulekust seni parim tulemus, edasi veel paar rinna harjutust ja teise osana biitseps ning lõpus kõht, täna poseerimist ei teinud.
  3. 1 point
    Jällegi põhjust paar rida kirjutada, nimelt üleeile oli selja trenn kuhu sai mindud kerge vasimuse ja õrna peavaluga, kuid trenn ise tuli üllatavalt hea. Tegime muidugi Rainiga koos. Alustasime jõutõmbega... tegime kitsalt ning läksime üles. Endale üllatuseks tõmbasin uue isikliku rekordi 25 kg-ga Nimelt uueks rekordiks sai 210 kg kitsalt tõmmates. Seejärel alakõhu vastu tõmbed , t-kang ning ridamisi plokke ja lõppu kõht. Dieedi algul kohe esimeste päevadega kaal kukus kohe päris kiiresti ligemale 2 kg. Kuid hetkel on hommikune kaal 71,4. Eile oli siis puhke päev ning täna lähme kätt lammutama
  4. 1 point
    Ma tahan just hakata kahjuks Arcticus käima. Mul on see kodule ligidal. aga edu sulle. Kahjuks või õnneks sa lugesid vanu postitusi. Ma sain 3 aastat tagasi, kui selle teemaga alustasin oma ideaalkaalu kätte. Nüüd on see kõik liigne tagasi tulnud ja alustan uuesti. ma tean umbes kuidas toituda. Ja enam ma ei taha eriti jõusaalis käia, vaid rohkem rõhku panna sellele, mis mulle meeldib, näiteks arcticust zumba ja latino. ma olen aru saanud, et mul ei ole ennast mõtet sundida seda tegema, mis ei meeldi. aga sellised tantsulised ja muusikaga mõnusad trennid on mu lemmikud, kuna olen väiksest saati tantsinud ja veres on ka lõunamaa verd. tahest tahtmata hakkavad puusad tööle, kui mõnusat ladina-ameerika muusikat kuulen.
  5. 1 point
    Mind huvitab, kuidas sa seda puusa ja taljet kaalusid ? Valkude rasvade süsivesikute suhted paika.. artiklites seda väga põhjalikult puudutatud
  6. 1 point
    Lokaalne rasvapõletus (nt. ainult jalgadelt) praktikas enamike jaoks eriti ei toimi. Naistel on alakehalihased sh jalad üldiselt tugevamad. Selles tulenevalt: kui sa oma toitumist ei muuda võid saavutada visuaalselt hoopiski jämedamad jalad. Mis, muide ei ole üldse halb asi ilmselt - tugevad jalad on ilusad jalad:) Esialgu ei soovita kasutada burnereid vaid alustada enda üldisest toitumis- ja elustiilist - selle suhtes saab nõu anda juhul, kui kirjutad siia nt. enda 2-3 päeva toitumise ja natuke üldiselt kirjeldad seda, millist elu elad - palju keskmiselt magad, kas tarbid alkoholi, jne jne. "Lihtne" lahendus rasvapõletusele võhmatreeningu-trenažööri abil oleks kombineerida tavalist aeroobset treeningut - nt. alustada 30 minutist 2x nädalas ja järk-järgult töötada 60-90 minutini korraga 2x nädalas ning sellele lisada intervalltreeningu programm 2x nädalas - nt. Taku HIIT: LINK.
  7. 1 point
    Eesti lahke Ravimiamet on siinmail kõik neid alfa-2-adrenergilisi retseptoreid torkivad vahendid lahkelt ära keelanud. Kannatage, te tühised ussikesed, ametnik on kõnelnud Igatahes neid otse mõjutada on siin riigis raske. (Mul vist tegelikult üks pudel peale määritavat asja on ja isegi üle ) Beeta-2-adrenergiliste retseptorite mõjutamise otsesemad vahendid on siinmail ka ütlemata piiratud. Söögi ja leptiini kaudu mõjutamine jääb praegusel juhul väga nõrgaks (dieedi puhul tuleb alati arvestada et üle nädalane nälg vähendab leptiini ja kilpnäärmehormooni T4->T3 konversiooni piiramise kaudu beeta-2 retseptoreid ja teeb tõrksad rasvarakud veel tõrksamaks). Nii et jääb ainult Poliquini meetod, hormonaaltasakaalu mõjutamine. Intervallsprint.
  8. -1 points
    Ma sõidan rattaga tihti väga anaeroobselt nii et veri kurgus. Clipsid on alati abiks.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×