Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 14.01.2012 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Pane külmakotti kui saad, vähemalt täna homme, siis aitab paranemisele kaasa.
  2. 1 point
    Ei saanud siis Eesti Karika pilte vaadata näiteks? Ma loodan, et selg on veel paremaks läinud kui sellel pildil. Tegin treeningpäeviku analüüsi ja selja trennis sai liigutatud 23 000+ kg, mis on halb tegelikult. Lisaks sellele põhimõtteliselt iga trenn raskus tõusis, mis pole paha, aga samas ka on. Nüüd on selline plaan, et paar nädalat raskusi ei tõsta, panen vanade raskustega ja rõhun rohkem tunnetusele. Nagu sa isegi ütlesid, et kontrolli raskuseid, mitte ära lase neil sind kontrollida. See päris hea lause, peab meelde jätma . Kuigi mul trennis kõik ilusti kontrolli all veel, kuid kardangi, et asi väljub kontrolli alt.
  3. 1 point
    Järjekordselt? See oli tal ju esimene WSM'i tiitel.
  4. 1 point
    jah: "KURRRRAT, POISS, KASSASAADRAISK! EI KÄI ENAM SAALIS ÄHKIMAS, MINE PAREM LAABERDA TÄNAVAT MÖÖDA! MINE JOO NURGA TAGA ÕLUT NAGU TEISED POISID! KULUTA OMA RAHA PAREM SUITSUDE PEALE! AH SINA TAHAD MEIL SPORTLANE OLLA, JAH! MA SULLE TEEN SPORTI!"
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×