Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 30.11.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Tahtsin ka ära mainida, et naised tegid ka uued rekordid.
  2. 0 points
    Teinekord on nendest toidulisanditest rohkem kasu inimesele, kelle menüü kõige õigem pole, kui sellele, kel see niigi paigas on
  3. 0 points
    Iseasi, mida sa normaalse toitumise all silmas pead. Et ei taha koguseid suurendada vms? Niisiis võttes seda arvesse oleks variant tuua trennijärgne taastusjook sisse. Muidugi sellises vanuses on antud olukord täiesti tavapärane.
  4. -1 points
    Selgtuseks. Võistlus mitte ei veninud vaid aeg oli üle planeeritud. Liiga palju on tahta ka, et kohtunikud ja kettamehed on hommikust õhtuni ilma kohvipausideta ja söömata. Tööpäev on selleks liiga pikk. Alustasime kell 8.00 ja lõpetasime 20 paiku vist. Kohtunik ei peaks nagu varas, jooksujalu ja kugistades oma lõunasööki võtma. See aeg tuleb edaspidi võistlustesse sisse planeerida. Samuti oleks viisakas teha kohtunikele ka väike laud kohvi ja mõne küpsisega, et kaalugruppide vahel end turgutada. Ei ole vist palju tahetud? Eestis aga ei ole ma seda kunagi näinud. Euroopakatel ja maailmaomadel on see aga elementaarne. Mis puudutab tõmmet, siis asi on tihtipeale pisiasjades. Esiteks ei olnud kasutamiseks 0,25seid kettaid, see ajaski segadusse. Selge on see, et see ei ole sportlase ega ka kohtunike-kettameeste kohustus kettaid taskus kaasas kanda, aga intsient toimus ja see on kahetsusväärne. Teiseks oleks pidanud su avakatsele otsa minema ainult 2,5kg, sest 1 minuti jooksul sa uut raskust üles ei andnud. Mitu meest olid juba katsel käinud ja raskust ikka ei olnud lauda toodud. Pidin sulle seal märkuse tegema. Pisiasi samuti, eksju! Aga reeglid nõuavad distsipliini. Seejärel alles oleksid saanud katsetada 315kg ja näha kuidas 295 ja 297 eelnevalt mõjusid. Asja võib võtta ka niipidi. Esimese katse põhjal ma küll ei jaga arvamust, et see 315 oleks kindlasti ära tulnud, sest tehnika oli täiesti logu. Saad mu sõnu ümber lükata 17.12 Kõrvekülas. Niikauaks, edu!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×