Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 13.11.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Paar kilo ülekaalu ei ole suur probleem, tervis on alati tähtsam. Kehakaalu saab vähendada mitte ainult nälgides, vaid ka õigesti koostatud kava järgi toitudes süües päevas 3 - 4 korda ja mitte tundes seejuures tühja kõhtu. Kõigepealt hakka sööma väikeste toiduportsjonite kaupa mitu korda päevas, jätka AD võtmist ja esimesel võimalusel võta ühendust perearstiga, et välja selgitada, kas tegemist on söömishäirega või mingi muu haigusega.
  2. 1 point
    Terv, tegin lühikese video omakeharaskusega trennist. Kui pakub huvi : http://youtube.com/watch?v=5fpqBy3hrfs
  3. 1 point
  4. 1 point
    Enamikul on "igasugu haigused kallal". Inimkond on suhteliselt haige. Kohukesed on suures osas transrasvadega. Seda, kui palju midagi peaks tarbima, et tekiks tervisehädad, ei tea üldiselt keegi. Võimalusel oleks igal juhul parem süüa teadaoleva soodsa mõjuga toiduaineid. Kui parasjagu võimalust pole, siis tont temaga, aga võimalusel tasub valida. Ma ise teen kaalutud valikuid, ostan näiteks päeval valmistoitu, ehkki tean et ta pakitakse bisfenool-A või mingi analoogse saastaga immutatud pakendisse. Püüan teda seal võimalikult vähe aega hoida. Nonoh. See inimene küll kaua terve pole 100% mürk oleks täiesti ohutu, sest keegi seda ei sööks. Esimene sööks ja sureks ära. "1% mürki" söövad kõik kogu elu, sest kohe ju keegi ära ei sure. Keha võime mürkidega toime tulla on vale väljend, enamiku puhul ta ei teagi et ta peaks toime tulema. Hakkab lihtsalt veidralt käituma, meestele kasvavad tissid ette jne.
  5. 1 point
    Ära pane pahaks, ega titaanid ei pane heideldes tähele pööbli piiksumist jalgade all kuskil. Mina isiklikult ei tunne tarvidust süüa kohukesi või muid transrasvu sisaldavaid asju, Archangel võib oma IIFYM juttu ajada palju tahes, ma pole ikkagi sitasõber. Üldiselt pole rasvavabadel piimatoodetel mõtet, sest piimarasv on hea rasv, ei saa aru, mismõttes võiks tähelepanelik olla rasvavaba kohupiima suhtes? Sealt on rasv välja võetud ja seepärast maitseb nagu saepuru, muu on sama ju.
  6. 1 point
    tänane pikk ja raske päev ka pmst läbi-kaal tegi lõpuks muutuse minu üllatuseks.vahepeal juba jäi püsima kuid nüüd liikus alalpoole ja väga palju ei ole enam minna ka , et reedel kaalu mahtuda. trennis tegin täna niiõelda plaanivälise trenni,lähtudest viimasest nädalast.muidu oleks tulnud 2 päeva puhkust.seega tegin ülakeha kõik läbi täna ning homme puhkan,siis oma tavapärane kava edasi ja 4 päeva järjest:) poseerimist tegin ka natuke.lõppu väntasin 30 minti ratast+saun
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×