Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 31.10.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Tänud ka minu poolt kõigile võistlejaile - eriti lähematele konkurentidele, Taavi, Janar, Imre, teie sunnite ka mind pingutama ja sellest loodetavasti võidavad lõpuks kõik. Päris head pildid on sellel - minujaoks uues portaalis: http://www.neljas.ee/est/?news=1011354&category=2&Galerii--43.-Eesti-Meistrivoistlused-kulturismis--fitnessis-ja-bodyfitnessis
  2. 2 points
    Kõik sportlased olid tublid. Kõige tähtsam on, et sportlane on enda vormiga ise rahul + enda tulemusega. See on kõige alus
  3. 2 points
    Valguvajadus muutub vastavalt elustiilile, sünteesivõime loomulikult veel eriti. Sobiv süsivesiku-rasva suhe võib peale selle olla ka geneetilise taustaga, igatahes leidub nii lipiidi- kui karbohüdraadiperverte kui ka söönmidatahan-liputajaid.
  4. 1 point
    selle aasta 3as võistlus ka seljataga nüüdseks....teine kulturismis,osalesin märtsis ka jõutõstmises EMV.seega on suht tihe hooaeg olnud ja tulemas on ka 4as võistlus,see siis MM näol kuna arvati ka mind koondisesse kuigi jäin oma katis kaotajaks.senini siis kolmelt võistluselt saavutanud kolm teist kohta.aga selle eest kogemused,mis sellega kaasnevad on meeletud,nii laval kui ka kõik see valmistumine enne seda.seekord tuli siis kaotus vormi näol.ei olnud piisavalt kuiv ning samuti ka vabakava oli kehva-see on vaja kindlasti ümber teha MM silmas pidades.laupäeval lasin kaalu ka liiga alla kuna ei olnud kindel ,et katti sisse mahun ja pabistasin üle.kogemuste puudmine võistluspilte ise ei ole veel näinud ,seega need vead on tagasiside teistelt.18 päeva veel vigadeparanduseks ja üritan teha parema vormi kui seni. eesti mv meeste absoluudis oli kolm team Kooviti liiget 8 parema seas seega võime väga rahul olla.samuti väljakutse absoluudis kohtunike poolt treeneriga enesega on kindlasti motiveeriv edaspidi
  5. 1 point
    Record Breakers 2011 tulemused Pühapäeval, 30. oktoobril, toimus Salme Kultuurikeskuses lamades surumise võistlus Record Breakers 2011, kuhu olid kutsutud Eesti parimad surujad. Algraskused kangil algasid traditsiooniliselt 200-st kilost. Võistlus toimus absoluutses kategoorias, mis tähendab, et parimad sportlased selgitati Wilksi punktide alusel, mis sõltuvad surutud raskusest ja tõstja kehakaalust. Esimese koha sai seekord Taavi Pehme, kes 110-kilosena surus 255 kg. Teiseks tuli noorte maailmameister Alex-Edward Raus, kes kaalukategoorias kuni 105 kg sai kirja nii juunioride kui ka avatud klassi Eesti rekordi - 241 kg! Kolmandale kohale platseerus juunioride maailmameister Siim Rast tulemusega 260 kg. Kaalukategoorias kuni 93 kg tegi 2 Eesti rekordi parandust Alexander Andrusenko, kelle viimane surutud raskus oli 215 kg. Kokku tehti 4 Eesti rekordit ning paljud mehed tegid oma isiklikud rekordid! Protokoll: 1. koht - Taavi Pehme, tulemus 255 kg (149,94 punkti) 2. koht - Alex-Edward Raus, tulemus 241 kg (146,18 punkti) 3. koht - Siim Rast, tulemus 260 kg (140,47 punkti) 4. koht - Tarmo Pärna, tulemus 230 kg (137,56 punkti) 5. koht - Margo Lepik, tulemus 237,5 kg (136,55 punkti) 6. koht - Alexander Andrusenko, tulemus 215 kg (135,47 punkti) 7. koht - Elar Kraav, tulemus 220 kg (131,14 punkti) 8. koht - Argo Erit, tulemus 210 kg (124,97 punkti) 9. koht - Rene Poljakov, ei saanud tulemust kirja.
  6. 1 point
    Minu meelest on see video täielik BS, juba sellepärast et see on mingi firma promo, järgmine imelisand... Nädala ajaga tehti imeravim tellimise peale.... .... lisaks .. "sports technology drugs"
  7. 1 point
    13 x Eesti absoluutne meister!!!! Õnne 13 võib öelda. Maganud olen vähe ca 4 tundi, kuid ega siin aega pikutada ei ole, sest juba 72 tunni pärast olen lendamas India poole. Ja sinna 72 tunni sisse jääb oi kui palju tegemisi, kindlasti ka 9 tundi trenni, et veel teravust juurde saada. Eks pikema kokkuvõtte kirjutan siis kui kuskil lennujaamas aega tekkib, kuid eile üle jupi aja oli tõesti väga hea enesetunne ja eelküige rahulolu iseendaga - ja see ongi kõige olulisem, siis asjad sujuvad. Täna olen õhtul loodetavasti koos esimese Bikini fitnessi Eesti meistriga "Ringvaate" saates, saade algab 19.00 - loodan ,et kokkuleppe osas ei ole muutusi. Täna on ka enamus juba eilsetest sangaritest Eesti fotos, pildistamas MM raames tulevaks fotonäituseks, ma ise vahetasin Olegiga aja ja lähen homme. PÄEVAPILT
  8. 1 point
    Nii, Record Breakers on läbi. Mina jäin võistlusega väga rahule. Kõik eesmärgid, mis ma olen endale püstitanud selleks võistluseks ja selleks hooajaks, olen täitnud. Selle võistluse eesmärk oli enda nimele saada Eesti rekord (213.5kg) ning tulla top6. Tegin 2 rekordiparandust ja saavutasin 6. koha. Tulemuseks jäi 215kg - 1.5kg oli siis minu jaoks boonus. 215 ma väga ei lootnud täna ära suruda. Aga selle aasta eesmärk oligi 215, nii et hooaeg on õnnestunud. Ennustajad panid minu tulemuse ennustamisega küll väga puusse. Ei kujuta ette, mis valemi järgi te arvutasite. Isegi EMV tulemuste järgi vaadates oleks teistmoodi ennustanud.
  9. 1 point
    Ma tänan, aga kogu au kuulub minu kallile naisele Andrale, musi talle(K)
  10. 1 point
    Ja ma pean ikka mainima, et saalist on väga tip-top vaadata
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×