Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 30.10.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 4 points
    Mikk loodetavasti paneb varsti siia ka LIVE ülekande lingi, siis saavad need hommikused vaatajad, kes Salmesse kohapeale ei plaani minna ka ülevaate, mis kohapeal toimub. Soovin ka omaltpoolt kõigile võistlejatele edu ja eelkõige, et nad ise oma vormiga rahule jäksid, kõik korraga võita ei saa, kuid peamine võit on ikka iseenda üle ja eneseületamine.
  2. 1 point
    200 g kaerahelbeid 4 muna 100 g võid 100 g väikseid rosinaid 50 g kookoshelbeid 2 tl kaneeli 4 tl kakao 99.9 % 1. Segada kõik kokku massiks ja teha lusikasuurused pätsid ahjuplaadile. 2. Küpsetada 225 * juures ca 30 min. Kogused on arvestatud ühele ahjuplaadile.
  3. 1 point
    Ilusat õhtut siit Salmest kõikidele, kes foorumis sportlastele kaasa elasid!!!!
  4. 1 point
  5. 1 point
  6. 1 point
    Ott võtab ära,Koovit teine,Janar kolmas,Vendv neljas...
  7. 1 point
    Raigo Kuusnõmmel on väga hea grimm, tubli kodutöö!
  8. 1 point
  9. 1 point
    Esimese poosiga kohe kakse meest eristusid teistest - Taavi ja Janar.
  10. 1 point
  11. 1 point
  12. 1 point
    Mitte üldse halva pärast aga seda otseülekannet võiks ikka tuunida iga aastaga Pildi kvaliteedist ma ei räägigi aga mikker võiks olla näiteks kusagil lava või saali kohal, et seda mula ei peaks kuulama mis seal kaamera kõrval vahepeal räägitakse. Intervjuu Kirbuga pole muidugi paha Ära plära Kirp
  13. 1 point
  14. 1 point
  15. 1 point
  16. 1 point
    LIVE <object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width="480" height="296" id="utv416422"><param name="flashvars" value="autoplay=false&brand=embed&cid=4170063&v3=1"/><param name="allowfullscreen" value="true"/><param name="allowscriptaccess" value="always"/><param name="movie" value="http://www.ustream.tv/flash/viewer.swf"/><embed'>http://www.ustream.tv/flash/viewer.swf"/><embed flashvars="autoplay=false&brand=embed&cid=4170063&v3=1" width="480" height="296" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" id="utv416422" name="utv_n_115578" src="http://www.ustream.tv/flash/viewer.swf" type="application/x-shockwave-flash" /></object><br /><a href="http://www.ustream.tv/" style="padding: 2px 0px 4px; width: 400px; background: #ffffff; display: block; color: #000000; font-weight: normal; font-size: 10px; text-decoration: underline; text-align: center;" target="_blank">Live Video streaming by Ustream</a> Kui on mingeid probleeme, siis andke aga teada. Üritasin küll paremaks teha, kuid torud ei vea paremat hetkel välja. Sound ei ole veel paigas, üritan seda tuunida vaheajal.
  17. 1 point
    Mina olen juba üleval, varsti siis jõu- ja ilunumbreid Salmesse näitama Soovin kõigile edu ja põnevat päeva!!
  18. 1 point
    Oleme õnnelikult tagasi oma Luxemburgi reisilt. Kõigepealt suur tänu kõikidele õnnesoovide eest!! Tahaks välja tuua Samaka suure rolli minu edus. Samakas oli kaasas võistlustel ja oli seal täiesti asendamatu mees. Ma ausalt ei kujuta ette, kui teda poleks olnud... Võõrad abilised pole ikka päris need. Natuke ka võistlusest: Kaal võrreldes eestikatega oli kaalu 1 kilo rohkem. Enesetunne ka parem. Ütlesin kohe soojendusel (kui kang kerge tundus) Samakale ka, et kang on kerge ja nüüd paugutame! Oli eelregistreerimiselt näha, et ungarlasega läheb rebimiseks. See oli tuttav vend varasemast. Algraskuse valisin sellise, et oleks kindel - 265. Tegin kergelt. Ungarlane ebaõnnestus. Teise raskuse panin arvestusega, et kui ungarlane esimest ära ei tee, siis teist katset ta tõstab minu järgi. Nii ka läks. Teise raskuse surusin ära ja tundsin, et varu on veel. Viimase katsega ootasin ungarlase katse ära ja siis oli kaks plaani: kas teha 282,5 kullaks või kui ungarlane ära ei tee, siis uus Eesti abs. rekord 287,5. Proovisin küll keskenduda viimaseks katseks, aga peab ütlema, et raske oli (kuld oli juba käes). Surusin 287,5 ülesse, aga kahjuks 1:2 vastu ei võetud. Pole hullu, põhieesmärk sai täidetud. Homme siis Record Breakersile poisse abistama. Loodame, et sealt tuleb ka ilusaid pauke
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×