Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.10.2011 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Mõtteid seoses eelseisvate Eesti meistrivõistlustega. Tänaseks olen teinud 2 trenni- jõusaal ja bodypump. Esimene jõusaalitreening ebaõnnestus, sest hakkasin soojenduseks jooksma ja pea hakkas kohutavalt ringi käima. Tegin siis kerge laadimise WHEY+ ja SHOCK-ga ning enesetunne läks oluliselt paremaks. Jõusaalis tegin läbi kõik lihasgrupid, aga suhteliselt kergelt. Lisaks väga raske bodypump, kus mul oli täna rohkem riideid seljas ning higistasin korralikult. Trenni lõpus näitas Planet-Sport kaal ilusat 77,6 kg kaalu. Homme teen Tartus veel hommikul kindlasti aeroobset ja korraliku jõusaalitrenni, võimalusel saunatamist. Ka pühapäeval loodan kerge trenni teha enne õhtul toimuvaid võistluseid. Millised lootused-ootused siis seoses Eesti meistrivõistlustega? Tulevad kindlasti väga põnevad võistlused ning suurimad vastasseisud saavad olema Kooviti-Oti vahel, samuti usun, et minu ja Rücku võrdlus saab kõrvalvaatajatele põnev olema. Kindlasti ei tule kehva vormiga välja Susi, Kuusnõmmed, Konishev, Taru ning arvatavasti veel palju üllatajaid. Planet-Sport Tartu klubist astub lavale praeguse seisuga 8 võistlejat. Huviga ootan kergete noorte ja raskete juuniorite heitlust, samuti bodyfitnessi etteastet kus meie klubi võistlejad paugutama hakkavad. Kohtunikel saab raske olema ning loodan südamest, et mõni kohtunik ei hakka hindamisel läbinähtavalt kellelegi liiga tegema enda hoolealuste huvides. Usun, et asjaosalised ise teavad, kellest jutt käib Ok, igal juhul edu kõigile ja pidage vastu!
  2. 1 point
    Kusjuures väga-väga paljud väidavad, et nad toituvad tervislikult kui hommikused saiakesed koorekohviga, lõunane supp-seapraad-vahukooremagustoit, õhtune pizza ja hilisõhtune šokolaad õllega välja jätta
  3. 1 point
    Prihodite v Voskresenie v Salme i uvidete moju proizvolku polnostju s nachala i do konca ,zdesj oni propustili nachalo,vidimo specialjno
  4. 1 point
    Kohapealt proovime teha ka otseülekande, siis kogu päeva tegemistest. Kui see hommikul õnnestub - siis levitage infot, et saaksime ka netis palju vaatajaid - kellel ehk ei ole endal võimalik kohapeale tulla vaatama. Samas LIVE on live ja õige feelingu saab ikka kohapeal, seega üleskutse fännidele, tulge omasid toetama!
  5. 1 point
    See pole filmitud päris algusest peale Seda, kuidas kava algab, tuleb pühapäeval vaatama tulla
  6. 1 point
    Alguses veidi näha Olegi uut vabakava - tasub see pühapäev Salmesse vaatama tulla!!
  7. 1 point
    Jessss....Hakkama sain Aga, Rebane, ma olin sunnitud sinu pealt piiluma, kuidas sa seda tegid...
  8. 1 point
    Tere Paul. Soojenduseks, tänud et teavitasid probleemist. Teiseks, ära jaura. Kirja olen pannud, et tegelen jooksvalt probleemidega. Uudistesse ja teavitustesse olen ära märkinud, et esilehel foorumisse liikumine suure tõenäosusega ei tööta päris nii, nagu ennem - tegelen kindlasti ka selle probleemiga, kui kiiremate vigadega jõuan mäele. Saan aru, et frustratsioon on suur, kuna foorumi lähtekoodi pole uuendatud 5 aastat. Minu viga. Pole olnud aega tegeleda. Nüüd võtsin kätte, tegin ära. Kasutajal on foorumi kasutamisel hunnik võimalusi juurde tulnud ning tõepoolest - asi on alguses harjumatu. Tasapisi muudatuste sisseviimine oleks tõenäoliselt olnud parem aga nüüd on hilja. Nii et ettepanekud ja soovid on oodatud. Tegelen ja lisan ja muudan. Irisemine et vanasti oli muru rohelisem, foorum punasem ning administraator on suhtlemisvaegusega debiil, kes peaks kõik versiooniuuendused ennem kasutajatega läbi rääkima ja heaks nende poolt heakskiidu saama võite endale hoida.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×