Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/27/2011 in all areas

 1. 2 points
  Kujundus oleks nagu 70ndate retrofuturism, väga raskesti silmaga haaratav. See kujundus ongi vist kõige hullem. Postieditoris töötavad nupud ainult wysiwyg-reziimis ja seal kipub vahel igasugust jurakoodi tekkima nii et tulemuse saamiseks peab mitu korda edasi-tagasi klõpsima.
 2. 2 points
  Teen ettepaneku taastada vana süsteem ,kus sattusid kohe viimasele postituse lehele! Miks peab iga kord hakkama teemat algusest lugema? Enamus kasutajaid on foorumit jälginud pidevalt, uued kasutajad oskavad ise teema algusesse minna. Foorum ei tohi olla mingi mode fantaasiate väljaelamise koht, foorumit sisustavad ja kasutavad liikmed, ning NENDE arvamust tuleb küsida enne igasugu muudatuste tegemist. Hetkel on muutunud kasutamine minu jaoks ebameeldivaks, igasugu ebameeldivte uuendustega kaotab foorum kasutajaid. Mis on eesmärk? Seega kes leiab, et vana foorumi süsteem(kus kohe jõudsid viimasele postile) on parem, siis lisagu siia +1 Või teeks hoopis eraldi küsitluse teema selle kohta?
 3. 1 point
  Pange probleemid siis siia. Tänud. Edit: kopeerin siiasamasse teemasse postitused, mis on juba lahenduse saanud. Kellaaeg tundub vale olema - tehtud Kas kuskilt seadedest saab seda ka ära muuta, et oleks 24h süsteem? Ei ole harjunud, et 14.00 asemel näitab 2.00 jne. - lähtekoodist automaatselt pandud 24H süsteem Pealehel ei lase sisse logida, annab mingi vale lehe veakoodiga, nii Operas kui Firefoxis. - parandatud Vanad tsitaadid näevad väga väärakad välja... - peaks olema korras kui klikid fitness.ee logole, siis satud foorumi loendisse... - viib Fitness.ee esilehele When I post like 5 posts in a row in one thread, why this thing put all those posts in one same post? Annoying. - fixed Aga kust ma saan muuta enda postitust? - Nupp/link redigeeri - kasutajatel peaks olema õigus muuta kõiki oma postitusi ja teemasid kuidas ma nüüd oma sõnumeid saan lugeda? - Üleval paremas nurgas foorumis, kirjaümbriku ikoon Kas kusagil on alles ka selline asi, nagu "vaata kõiki uusi postitusi, alates viimasest sisselogimisest" vms? - Parem ülal nurgas, otsingukasti all link -> 'Vaata uut sisu' No kui kirjutada mingi otsingusõna esilehel ja valida foorumi postitused ning sealt mõnele teemale klikkides ei lähe mitte teema juurde, vaid foorumi avalehele - parandatud FIT'e ei tule juurde - parandatud Youtube-vids cannot be attached any more? How I can do that now ? - By joonas: Yes, you can. Press the third button from left on the top row (spetsiaalne bbkood) and choose media and put your youtube link in there Alternatively: just paste the link, the form should make it to YouTube video automatically. Uudiste/artiklite teemade avamine foorumis läbi esilehe lingi - parandatud Facebooki linkides peaks saama pilte valida postituste juurde.
 4. 1 point
  Fitness.ee foorum on saanud kauaoodatud uuenduse. Eks iga kasutaja tutvub ise asjaga lähemalt ja vaatab, mis uut ja mis vana, mis ägedat ja mis möga. Kui keegi avaldab soovi aidata keelefailide mudimisega või kui avastab seoses foorumi uuendusega kuskil mingeid vigasid, andke sellest teada siin teemas.
 5. 1 point
  http://youtu.be/Q7ssIbD_wnw
 6. 1 point
  Võtsin siin kokku Põhjamaade ennustuse ja kuna oli 1 ennustaja kes sai ainsana -3 punkti ja järgmised -4 miinuspunkti (kuid neid oli kokku 7 ennustajat), siis teen ettepaneku anda kõik 1000 fitti kõige täpsemini ennustanule, sest 500 fitti pole mõtet 7 jagada. Kõige täpsemini ennustas Mr 815 Järgnesid -4 miinuspunktiga: VAleksei, htilga, AJ-Style, Kask,Ronn,tarmop,Alar. Praegu on võimalus ennustada EMV kulturismis ja fitnessis - head ennustamist ja palju õnne võitjale!
 7. 1 point
  Noored kulturism -70kg 1. Rainer Palm 2. Edgar-Norman Kaasik 3. Karl Kask 4. Marko Mölder Noored kulturism +70kg 1. Sander Gorgišeli Juuniorid Kulturism -75kg 1. Paul-Eerik Rosenberg Juuniorid kulturism +75kg 1. Siim Kelner 2. Edmund Pilt 3. Aleksei Värä 4. Siim Veri Mehed Fitness 1. Oleg Anissimov Naisjuuniorid Bodyfitness 1. Liis Kristiin Vaher 2. Sandra Järv Naised Bodyfitness -163cm 1. Esta Pilt 2. Laura Reisalu 3. Monika Saar 4. Vitaliya Dmitrieva 5. Kati Krabbi Naised bodyfitness +163cm 1. Merike Sula 2. Laura Väljaots Mehed kulturism -85kg 1. Raigo Kuusnõmm 2. Siim Sammalkivi 3. Priit Paakspuu 4. Ahti Jakson 5. Maikal Pikalev Mehed kulturism +85kg 1. Ott Kiivikas 2. Taavi Koovit? 3. Mikk Raudsepp 4. Nikolai Kornõšev 5. Talis Viitkar Mehed klassikaline kulturism -171cm 1. Rain Kuusnõmm 2. Meelis Susi Mehed klassikaline kulturism -180cm 1. Imre Vähi 2. Marti Taru 3. Harri Indus Mehed klassikaline kulturism +180cm 1. Janar Rückenberg 2. Taavi Koovit? 3. Martin Münz 4. Indrek Viska 5. Rait Veski Noored athletic fitness 1. Siim Jürgenstein 2. Jürgen Ots Naisjuuniorid athletic fitness 1. Liis Kristiin Vaher Meesjuuniorid Athletic Fitness 1. Alex Uuetalu 2. Mihkel Mägi Mehed Athletic Fitness -180cm 1. Oleg Anissimov 2. Aleksander Ikonnikov 3. Harri Indus Mehed Athletic fitness +180cm 1. Martin Münz 2. Väino Katala Naised Athletic Fitness 1. Rete Jallai 2. Esta Pilt Parim juunior: Paul-Eerik Rosenberg Parim Bodyfitnessist: Esta Pilt Parim klassik: Imre Vähi Top6: 1) Ott Kiivikas 2) Janar Rückenberg 3) Taavi Koovit 4) Imre Vähi 5) Raigo Kuusnõmm 6) Rain Kuusnõmm
 8. 1 point
  Põhjus on konkreetselt selles valges taustas. Mul vana arvuti lõi igal pool mingi aeg tausta valgeks. kõik muutus äärmiselt ebamugavaks. Seda siin nägin, siis arvasin, et uus arvuti aga sama kala. Ma ei ütle ühtegi halba sõna muude uuenduste kohta, vaid üks ja ainus lame valge, ehk siis emotsioonitu, raske eraldada piirjooni, tekst oleks justkui juhuslikult kuskil, ebamugav eraldada. Oleks siis mingid raamidki mis teksti eraldaks kuid ei ole:(
 9. 1 point
  Njaa, siit saab ju lausa välja arvutada selle põrandapinna, mis on vajalik kõikide nende karikate hoidmiseks ... ja see ei ole mitte väike
 10. 1 point
  Haha. Ma ka ei tea! Sama küsimus nagu, mis vahe on Raineril ja mongolil? V: Ei tea.
 11. 0 points
  Ei kavatse siin enam postitada kui selliseks jääb. Ennem oli kõik väga ok. Nüüd kõik nii valge,et sööb silmad peast välja. Kuidagi väga algeline foorum tundub eelmise kõrval.
 12. 0 points
  Tere Paul. Soojenduseks, tänud et teavitasid probleemist. Teiseks, ära jaura. Kirja olen pannud, et tegelen jooksvalt probleemidega. Uudistesse ja teavitustesse olen ära märkinud, et esilehel foorumisse liikumine suure tõenäosusega ei tööta päris nii, nagu ennem - tegelen kindlasti ka selle probleemiga, kui kiiremate vigadega jõuan mäele. Saan aru, et frustratsioon on suur, kuna foorumi lähtekoodi pole uuendatud 5 aastat. Minu viga. Pole olnud aega tegeleda. Nüüd võtsin kätte, tegin ära. Kasutajal on foorumi kasutamisel hunnik võimalusi juurde tulnud ning tõepoolest - asi on alguses harjumatu. Tasapisi muudatuste sisseviimine oleks tõenäoliselt olnud parem aga nüüd on hilja. Nii et ettepanekud ja soovid on oodatud. Tegelen ja lisan ja muudan. Irisemine et vanasti oli muru rohelisem, foorum punasem ning administraator on suhtlemisvaegusega debiil, kes peaks kõik versiooniuuendused ennem kasutajatega läbi rääkima ja heaks nende poolt heakskiidu saama võite endale hoida.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×