Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/26/2011 in all areas

 1. 1 point
  Pange probleemid siis siia. Tänud. Edit: kopeerin siiasamasse teemasse postitused, mis on juba lahenduse saanud. Kellaaeg tundub vale olema - tehtud Kas kuskilt seadedest saab seda ka ära muuta, et oleks 24h süsteem? Ei ole harjunud, et 14.00 asemel näitab 2.00 jne. - lähtekoodist automaatselt pandud 24H süsteem Pealehel ei lase sisse logida, annab mingi vale lehe veakoodiga, nii Operas kui Firefoxis. - parandatud Vanad tsitaadid näevad väga väärakad välja... - peaks olema korras kui klikid fitness.ee logole, siis satud foorumi loendisse... - viib Fitness.ee esilehele When I post like 5 posts in a row in one thread, why this thing put all those posts in one same post? Annoying. - fixed Aga kust ma saan muuta enda postitust? - Nupp/link redigeeri - kasutajatel peaks olema õigus muuta kõiki oma postitusi ja teemasid kuidas ma nüüd oma sõnumeid saan lugeda? - Üleval paremas nurgas foorumis, kirjaümbriku ikoon Kas kusagil on alles ka selline asi, nagu "vaata kõiki uusi postitusi, alates viimasest sisselogimisest" vms? - Parem ülal nurgas, otsingukasti all link -> 'Vaata uut sisu' No kui kirjutada mingi otsingusõna esilehel ja valida foorumi postitused ning sealt mõnele teemale klikkides ei lähe mitte teema juurde, vaid foorumi avalehele - parandatud FIT'e ei tule juurde - parandatud Youtube-vids cannot be attached any more? How I can do that now ? - By joonas: Yes, you can. Press the third button from left on the top row (spetsiaalne bbkood) and choose media and put your youtube link in there Alternatively: just paste the link, the form should make it to YouTube video automatically. Uudiste/artiklite teemade avamine foorumis läbi esilehe lingi - parandatud Facebooki linkides peaks saama pilte valida postituste juurde.
 2. 1 point
  Fitness.ee foorum on saanud kauaoodatud uuenduse. Eks iga kasutaja tutvub ise asjaga lähemalt ja vaatab, mis uut ja mis vana, mis ägedat ja mis möga. Kui keegi avaldab soovi aidata keelefailide mudimisega või kui avastab seoses foorumi uuendusega kuskil mingeid vigasid, andke sellest teada siin teemas.
 3. 1 point
  Kui täpset ja kui terminoloogiliselt teada tahad? Põhimõtteliselt ülalt tõmbed teevad selja laiust ja ettetõmbed selja paksust .
 4. 1 point
  Kui olla algaja, siis kahel-kolmel korral nädalas kogu keha treening.Treeningul igat lihasgruppi 3 seeriat.Olles edasijõudnu,siis jah igat lihasgruppi kord nädalas on väga hea.Ise teen kolm jõutrenni nädalas.Suuri lihasgruppe 10-12 seeriat ja väiksemaid 8-9 seeriat.Korduste arv seeris on 5-15.Näiteks kükk 5x5,jalapress 4x8 ja jalgade sirutused 3x15- need siis kõik ühel jalapäeval.Ainult biitsepsit, kõhtu ja säärt teen 2 korda nädalas.Siiani areng päris hea.
 5. 1 point
  Tegelikult oleks siia vaja mõnda illustreerivat bikiinipilti . Siis saaks adekvaatsemalt vormi hinnata ja vaadata kas on seda rasva üldse kiiresti vaja põletada ... Olemasolevate piltide järgi saab öelda ainult , et terve jumega seksikas noor tütarlaps ja mingi meeletu söögiisu nendelt piltidelt küll ei kajastu . Kiire ka selle asjaga , aga nüüd pole muud , kui trennile takka (light weights , high reps) ja mesikäpad ootele ..ennem aga - pildid , pildid , pildid...
 6. 1 point
  Ma soovitan voodisse minnes kingad jalast võtta (: Ja kui tahad piltide järgi hinnangut saada, võta peale kingade ka kleit seljast. (:
 7. 1 point
  Arvan, et asja point on see, et tavaline vesi ei paku sulle mitte midagi muud peale vee... Õlu seevastu annab vedelikke, kaloreid (Mitte ainult alko vaid süsikud + vitamiinid) ning kokkuvõttes võib tõesti selle taastav mõju olla parem. Kui keegi veel paar muna ka sisse loobib siis saad häid valke, rasvu ning veel igasugu häid aineid. Teoorias kõik väga okei. Lihtsalt kas praktikas ka selline asi pikemas perspektiivis kasulik oleks... ei tea. Keegi peab katsetama. http://www.dailymail.co.uk/news/article-49...scientists.html
 8. -1 points
  Noh, mõnevõrra on spordiarstide seisukoht alkoholi osas muutunud. Päris kategoorilised ei olda. Lahja alkohol, eriti õlu (sisaldades naturaalselt tõesti ka veidi kasulikke aineid) omab treeninguga samasuunalist mõju näiteks veresoontele, hoides neid laiendatud mõnda aega. Ehk, päris negatiivsed näiteks peale trenni õlu suhtes mõned arstid ei ole. Ehk pigem õlu kui üks stakan tulist pärast trenni kui just pead võtma. Samas jälle tõesti - on see õlu hädavajalik?
 9. -1 points
  Kas teie arvates pole muna sees liiga vähe valku ? Muna on uue elu algus, üpris raske ja oleks nagu välimuselt kokku pressitud valgupulber . Aga kõigest 14% 100g kohta. Võiks kuskil 30% kanti jääda
 10. -1 points
  Leia siit harjutus ja näed väga täpset toimet
 11. -1 points
  Haha. Ma ka ei tea! Sama küsimus nagu, mis vahe on Raineril ja mongolil? V: Ei tea.
 12. -1 points
  Njaa, siit saab ju lausa välja arvutada selle põrandapinna, mis on vajalik kõikide nende karikate hoidmiseks ... ja see ei ole mitte väike
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×