Jump to content

jaagi

Kasutajad
  • Sisu loend

    31
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jaagi

  • Tase
    Algaja
  1. millega joote proteiini?

    mul oleks küsimus härra nurmsalule, kas see shake jube magus ei tule või? ise ei suuda alla 500-550ml veega kyll seda juua...jube läila tuleb
  2. Ylikooli poisid

    TTÜ logistika...peaks paari kuu pärast lõppema
  3. 2 mõõdulusikat "sports drink GUTZY lemon flavour / added caffeine" 0,7l vett + 3-4 jääkuubikut ja tulemus on perfecto
  4. Isostar pulber

    mina soovitaks hoopis sidrunimaitselist (lisatud koffeiini) GUTZY pulbrit! 150 raha maksab 500g...mulle jagub 1 topsikust umbes 1 kuux, a ma teen palju trenni kah enamasti 2x päevas
  5. oioi...mul tuleb neid treeningtunde ikka korralikult kokku 3x nädalas jõusaali 1,5h, 4x nädalas kossu 2h, 1x nädalas vutti 1h + tavaliselt üx mäng kah juurde 1,5h...KOKKU: 15h
  6. kui vanalt hakkasite massi viskama?

    ma olin suht pikka aega oma 196cm pikkuse juures 80kg aga 2-3a tagasi vickasin 90kg piale vanust saab 3 nädala pärast 21 ja kaal on 91 +/- 2kg
  7. Küsimus

    nu ma teen ise 4-5 harjutust jalgadele...edasi läheb rohkem juba kulturismi teemax või mis?
  8. Küsimus

    vaatan, et kõik tahavad seda jalga eraldi päevale panna...kas jalg +1 väiksem ülakeha lihasgrupp samal päeval on siis liiast?
  9. Küsimus

    trenni on tõusude ja mõõnadega 2a tehtud...suvel kipub ainult 3 kuud pausi tekkima ylce see saalis rassimine on teine hobi tglt, kuna 3-4x nädalas saab korvpalli põrgatatud trennid tulevad sinna 1,5h kanti sellepärast, et teen kõhtu ka iga treeningu lõpus endale tundub selline aeg täpselt paras, ei ole liialt aktiivne, kuid samas väga mökutamist kah pole...
  10. Küsimus

    hmm... I päev tuleks minule liiga karm rind ja selg võtavd mõlemad ikka korralikult läbi ju ma olen selle oma kavaga ses suhtes väga rahul, et kõik päevad on enam-vähem võrdse pikkusega (1,5-2h) ise mõtlen vb õla trenni millegiga ära vahetada, kuna piale rinna trenni on tunda, et õlg suht väsinud...
  11. Küsimus

    endal sama mure, et üle 3x väga saali ei jõua nädalas kasutusel on hetkel selline jaotus: I päev: rind, õlg, trapets II päev: selg, triitseps III päev: biitseps, jalg ...taastumisega hetkel probleeme ei ole, nii et võid proovida
  12. vee kogus

    aga kui proteiinile lisad veel süsivesikuid, siis tuleb ikka vett rohkem panna ju? mudu tuleb ilge läila sellest joogist
  13. mulle oli vastumeelt see sikutamine ja raputamine, et need ime trikood selga ajada...kõik see aelemine ainult selle nimel, et +10kg saada. suht lamp...aga nu see loomulikult minu arvamus! igaühel omad hobid nagu öeldakse
  14. ilmselt kõige rõvedam asi mida ma näinud olen! mai mõtle inimesi vaid kogu seda protseduuri
  15. Rind

    tere jõudu! sooviks enda rinnakava kohta arvamusi/soovitusi. kas järjekord on sobilik? harjutused asjalikud jne.? 1) lamades surumine kangiga (4x10-4, püramiid pm) 2) neg.kaldega pingil hantlite surumine (3x8) 3) istudes ettesurumine spets. pingil (3x8) 4) kaldega pingil hantlitega lendamine (3x8) 5) ettekallutatult trosside ristivedu (3x8) ette tänades, jackman
×