Jump to content

Loom1

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Loom1

  • Tase
    Algaja
  1. tere siuke kysimus ,et kuidas lihased kuivax ajada olen treenind kaua ja lihas massi on normaalselt teen 4 korda n2dalas trenni ja treenin v2ga korralikult ?oskab keegi aidata
  2. TERE Kas SEE normaalne kava?

    AGa kas ma seda muuta võix ,et esmaspäev rind nagu seal kavas jaotatuna neljax aga BIICEPSI teex jala päeval ja ülejäänut teex nagu seal kavas täpselt????
  3. TERE Kas SEE normaalne kava?

    ok arvad ,et jala ja biicepsi ja triicepsi trenni võix kokku viia? Avaldage kõik kes viicivad arvamust sellise kava kohta!
  4. tere siukse kava järgi otsustasin treenima hakata kas see on norm? esmaspäev rind Kõht rinnale kokku 15 seeriat intensiivselt teisipäev selg ka15 seeriat kõht küljed kolmapäev 20nd seeriat õlg neljapäev biiceps triiceps ja reedel jalad! mis arvate
  5. Kaido kas saaksid palun ära saata selle kava ,kui see suurt tüli ei tee,et saaxin esmaspäevast tegema hakata Muidu teen jälle vana ja vale kava järgi
  6. tere kaido:)

    kattai1@hot.ee tänud sulle:)!!!! Kui viicid võixid enne ESMASPÄEVA ära saata siis saax uuest nädalast täiega paugutama hakata I CANT WAIT!!!!!
  7. tere kaido:)

    jah saaxin küll 4 korda saalis käia ja hetkel pole tükk aega maxi surunud 95ga teen seeriaid ja kuu või 2hese tsükli tahax teha! mida järgixin kindlasti ja hoolikalt.
  8. tere kaido:)

    Aga ma soovix,et äkki kaido saab aidata mingi hea kavaga mis parandax ka minu max surumist ja samas ajax lihased kuivax olexin väga tänulik kui saad aidata ! ja jalgu ma pole päris kaua treeninud kuna tegelen ka taipoksi ja asjadega ja jalg peab kõrgele tõusma ei ole tahtnud pakkudeks ajada kuigi kunagi olid päris jurakad kükki 110nega ja jala pressi 250nega vist oli niii a enam pole teinud jalgu LEG MUST GO HIGH
  9. tere selline küsimus ,et teen jõusaali 3-4 korda nädalas esmaspäev rind teisipäev õlg kolmapäev selg ja neljapäev käed biiceps triiceps ainult selline asi ,et siiani treenisin viimased 2 kuud nii,et rinnale 5s harjutust ja 5s seeriat kokku 25 ja õlale isegi 6harjutust ja 5s seeriat kokku 30nd ja seljale ka 25 või 30nd seeriat kas seda liiga palju? ja kui jah kas siis aitax mingi kava paika panna mis ja kuidas. ja hetkel olex soov lihased kuivax ajada ette tänades
  10. tere selline küsimus ,et teen jõusaali 3-4 korda nädalas esmaspäev rind teisipäev õlg kolmapäev selg ja neljapäev käed biiceps triiceps ainult selline asi ,et siiani treenisin viimased 2 kuud nii,et rinnale 5s harjutust ja 5s seeriat kokku 25 ja õlale isegi 6harjutust ja 5s seeriat kokku 30nd ja seljale ka 25 või 30nd seeriat kas seda liiga palju? ja kui jah kas siis aitax mingi kava paika panna mis ja kuidas. ja hetkel olex soov lihased kuivax ajada ette tänades
  11. Kas Seee läheb paljux ?

    Äkki keegi kirjutab mis Olex inimlikum AGA SEERIATE arv jääx samax!!!
  12. Kas Seee läheb paljux ?

    pole intensiivne oi on küll intensiivne lebotamist ei ole võin ka enda treeening kava tuua rinnalt surumine 3x10 ja viimased 2 seeriat 8! raskuseks 90nd kilo siis kaldpingil teen 75või 70nega 5x10 siis hantlitega lendamine kasutan 25estest kuni 30nesteni kuna raskemaid pole 5x10 ja siis üle pea tõsted hantliga 30ne kilosega 5x10 siis kaldpingil ala rinda alla poole 25kgstega100 ja kui massi teexin siis kasutaxin raskemaid! õlale! kangi surumine kukla tagant 75 kg5x8-10 istudes 25-28 kg hantlitega 5x10 ja nii edasi kas need on siis liiga väikesed raskused mitte massi perioodiks vaid reljeefi ja lõua alla kangi tõmme 55-60nd kilo 5x10 ja siis külgedele lendamine 16kg 5x10 ja siis ette ka 5x10 ja siis kangiga üles tõmbed ?
  13. Kas Seee läheb paljux ?

    aa rinnale ja õlale ja seljale põhimõtteliselt võib siukest koormust lisada v??? et 25 seeriat kuskil õlale tuleb isegi 30nd aga ma ei ütlex ,et raskused väikesed olex ja kui vähem teex lendax kazz peale meeldib teha Kui keegi viicib siis võix lisada enda treening kava ja raskused millega rinda teevad ja asju!
  14. Kas Seee läheb paljux ?

    mis siis nii väga valesti ikka on???? palun rääkige kes oskavad midagi kommenteerida ! JA MA KÄIN SAALIS NÄDALAS 3 -4KORDA esm teisi kolmapäev vaba ja neljapäeval selg ja reedel on biicepsi ja triicepsi päev teistel päevadel pumpan niisama kergelt biicepsit
  15. meeldib rebida retsilt ja kava on selline muidu esmaspäev rind surumine 5x8-10 siis kaldpingil 5x8-10 hantlitega lendamine kaldpingil 5x8-10 siis hantliga ülepea tõmme 5x8-10 ja ala rind hantlitega 5x8-10 Järgmisena teen biicepsi istudes hantlitega 5x10 seistes kangiga 5x10 ja seistes hantlitega 5x10 Teisipäeval on õlg istudes kangiga kukla tagant5x8-10 istudes hantlitega ülesse5x8-10 siis kangi tõmme lõua alla käed koos5x8-10 siis hantlitega ette tõsted5x8-10 siis hantlitega külgedele tõsted kõverdatult 5x8-10 ja siis kangiga õla tõsted 5x8-10 ja siis veel kätele 2 harjutust bicepsile 5x10 ja Neljapäeval selga ka 6harjutust 5x10 kas seda liiga palju??
×