Jump to content

ceork

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ceork

  • Tase
    Algaja
  1. Jämeda raske kondiga :rolleyes:

    Raske kont= ei eksisteeri. Kuskilt lugesin artiklit juba ammu et luude kaal kõigub inimestel minimaalselt.
  2. Probleem tõstjavööga

    ei maksa siseelunditega mängida jahh...noor inimene veel, pikk elu ees. Kasuta mingeid teisi harjutusi või võta üldse koormust vähemaks
  3. Bitseps ja tritseps

    mina teeks kindlasti(ja teengi) triitsa enne, sest kui biitsa täis ajan ei saa ühte triitsa harjutust korralikult teha=individuaalne
  4. Valge tegija!!

    ega neil suurt vahet ei ole jahh...aeg tiksub Ronnie kahjuks, Cutler on noorem..
  5. nädala paariga arvatavasti ei juhtu midagi(kuigi mine tea), endal oli parema randmega sama mure, kui biitsi kangi käest ära panin käis jube valu läbi, mõnda aega tegin sidemega ja kadus iseenesent ära. Aa, ja No1-e panin ka, see võis ka aidata
  6. mass

    Oled mitte-just-eriti-paksu-kehaehitusega, võid julgelt õgida et massi juurde saada. Küsi zwen´i käest palju peab sööma et kosuda...
  7. rasvapõletus

    alguse kohta on see normaalne, järgmised nädalad lähevad natuke keerulisemaks
  8. ette vajunud õlad

    teadlik kehahoid on ka tähtis asi, mul endal ka õlad natuke ees, kuigi olen selga korralikult treeninud...tuleb lihtsalt ise mõtelda õigest kehahoiakust!!!
  9. Nahk ripub peale kaalukaotust

    Üks asi mis võiks aidata on "Sanosan", küsi apteegist, mul aitas ühe kuuga.
  10. Küsitlus

    väikeste vaheaegadega tegelenud 4-5 aastat, juurdekasvu on raske objektiivselt hinnata sest suur osa kindlasti loomuliku kasvamise "süü". Aga alustades olin umbes 65 kg nüüd 90-tõsi rasvaprotsent on üsna suur praegu
  11. palun nõu!

    enamikel tekib õige valu alles ühe kahe päeva pärast peale trenni...triitseps jääb igatahes minul lihastest kõige rohkem valusaks ja ei kujuta ette mis oleks kui iga päev lasta talle 13-15 seeriat...
  12. re harjutuse kiirus

    Üldiselt jahh õpime kõik terve elu aga mina näiteks saavutasin normaalse lihastunnetuse umbes 2 aastaga, see võib ka vähem aega võtta, inimesed on erinevad
  13. re harjutuse kiirus

    kle pole mõtet pabistada jahh, peaasi sa õpid korralikult tehnika ära ja varsti unustad stopperid ja muu sellise sest pead ise tundma millal oled valmis...aga see võtab aega natuke
  14. Ülakeha jaotus kahele päevale

    tegelt on see jah suht individuaalne teema...mulle meeldib väga teha selga ja rinda ühel päeval...ainult et piitsi pole mõtet järgmisel päeval kurnata, ta saab seljaltki, muidu pakkusid hea variandi välja aint et võibolla mitte kahel järjestikusel päeval
  15. mida toidule lisada

    Päris nii hull asi pole nagu kirjutati aga jahh...süsivesikud ja valgud toitu kindlasti sisse!!
×