Jump to content

mmarkoo

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mmarkoo

  • Tase
    Algaja
  1. Strongman karikas

    Kas kuskil täieliku protokolli pole?
  2. Kogu summa on 400kg...sur 100kg, kükk 130kg ja tõmme 170kg, aga reeglite järgi surumine peaks olema 95kg...eks homme näha ole
  3. Olen ka end kirja pannud..eks paistab kuidas läheb, peaasi et oma tulemuse ära teen. Pole enne ühelgi jõutõstmise võistlusel käinud, kuid kuskilt peab ju alustama, saab vähemalt kogemusi Võistlen -85kg, kuigi enda kaal on 75kg
  4. Tugev hiiumaa poiss.

    Seda juttu pole mõtet küll rääkida, et Hiiumaal pole jõusaale....mina sain vähemalt 7 jõusaali. Paladel ja Suuremõisas on täitsa arvestatav jõusaal, kus on võimalused päris head ja Kärdla mängudemaja jõusaalil pole ka viga midagi, kuigi seal on osad aparaadid päris vanad, kuid kange ja hantleid on seal küllaga
  5. Ennusta EKV 2007 tulemusi ja võida!

    Bodyfitness 1. Helina Villem 2. Eve Olesk Fitness 1.Valeria Kozlovskaja Naiste kulturism: 1.Merike Sula Noorte ja Juunioride Absoluudi 3 esimest: 1.Eiko Rapur 2.Henri Tohver 3.Kristjan-Johannes Konsap Klassikalise Kulturismi ja Meeste Kulturismi Absoluudi 5 esimest 1.Imre Vähi 2.Argo Vaible 3.Argo Ader 4.Nikolai Kornishev 5.Oleg Fjodorov
  6. Leia 10 erinevust ja võida!

    1. märgi ümbrus on kollane, ennem punane 2. 2km on muudetud 2cm 3. Rakke on muudetud Tallinnaks 4. maha on tekitatud veelomp 5. ühe toru asemel on teisel pildil 2 toru 6. teisel pildil ei ole tätoveeringut enam, esimesel on 7.tagumisel plakkati toru ei ulatu maani, esimesel ulatub 8.Tallinna märgil on kõige parem poolsem torn kõrgem, kui Rakke märgil. 9.Pükstel on ära kadunud väike kiri. 10.Teisel käel on biitseps suuremaks tehtud
  7. Mis valku osta?

    kas 1,8kg Nitrot ei ole enam müügis või on lihtsalt otsas
  8. Uus kaup

    Mis asi see Käär veel on? Anna andeks, kui minu eesti keel on nõrgal tasemel, aga sellist sõna ma pole veel kuulnud Tundub nii kõik oskavad ju lubada, aga täita ei taha neid keegi.
  9. Uus kaup

    sellest võiks lähemalt küll rääkida Kui fitleris oli Nitro Tech 500kr odavam, kas siis Usa Turul on hind nüüd järsult tõusnud? Ma saan aru, et 100-200kr tuleb otsa, aga 500kr Minu arust peaks vastupidi olema, et hind on aastate lõikes tasapidi alanenud või ma olen valesti aru saanud
  10. Uus kaup

    Muc, kas mitte sina ei paista oma juttuga natukene lapsik tooted mis nüüd fitlerist siia poodi jõudsid, ei ole minu arvates küll hirm odavad(ka palju teised inimesed on seda juba väitnud), loomulikult on arusaadav see, et ei ole mõttet müüa tooteid hirm odavalt, aga kui sa maksad selle eest peaegu 2X rohkem, kas see on ikka õige loomulikult, kui sina promod Tai kane, ei kotti sind, mis hinnaga on teised tooted. Kuid kõigil ei ole üks maitse. loodame, et hinnad ka muutuvad Kui mitte siis oleks küll pettumus
  11. Muscle-Tech

    vaadake Whey Matrix (2,27kg) ISS Research 939.00EEK amazonis Whey Matrix (2,27kg) ISS Research 599.00EEK sportlabis Kas see on normaalne
  12. Muscle-Tech

    krt selline asi ajab küll kurjaks, +500 kr juurde Nitro Techile, see ei ole normaalne fitleris olid hinnad enamvähem, mis te arvate, et inimestel on raha jalaga segada või. Mina siit küll Nitrot ei osta, sööge ise kui tahate
  13. ei tea kas keegi on näinud :D

    Vana video juba, mitte just kõige naljakam, on ka paremaid olnud
  14. Kava!!

    oleks ka väga tänulik, kui te mulle sellise kava saadaksite, sest endal eriti nuppu veel pole kava tegemiseks, aga trenni tahaks teha. (3 päeva oma oleks kõige parem) margo.kuuse@mail.ee
×