Jump to content

j@nn

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

j@nn

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 30.06.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.zone.ee/janweb

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Kehra/Tallinn
  1. Bitsepsi ümbermõõt

    okei. vanus 17. pikkus 200cm kaalu ca 100kg biitseps 41cm.
  2. töööriisatad---surumine

    esiteks mainin ära, et püsivalt (st et 3-4x nädalas) olen ma jõusaalis käinud jaanuari lõpust. Ning sealtmaalt olen ma 2 korda seda kava täielikult läbi teinud ning kolmas on hetkel käsil. Treenides selle kava järgi tuli mul kuus surumisel rekordile juurde ca 7kg, seega 9 nädalaga kogunes rekordile juurde ehk 15 kg. Muidugimõista on nii suur rekordiparandus alguses tingitud ka sellest, et ma alles alustasin treenimist ning esialgne rinnalt surumise rekord oli kesine 60 kg. Praeguseks on see jõudnud 95 kg'ni.
  3. Kus trennis käid ja kus elad???

    kuna ma elan Kehras ning jõusaalid meil siin puuduvad, siis tuleb treenida enda ruumides oma pingi/kangi/hantlitega. talvel saab aga mõned korrad kuus Kalevi spordihalli külastatud.
  4. Aidake algajal vormi saada

    Totaalne muutumine, teatud kui ka "Extreme Makeover". Põmst on tegu sarjaga, kus inimesi plastilise kirurgia abil ilusamaks muudetakse. Tegu on miski meerikamaa-reality showga. näidati seda vist tv3'st teisipäeviti kell 20.30?
  5. kehakaalust rohkem

    umbestäpselt oma kehakaalu(92kg) suudab üles suruda...
  6. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    198 cm /haa, amazoni kasutajad, hetkel tundub, et ma pikim:P/ 92,5kg vanus värske 17
×