Jump to content

sheffnaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sheffnaster

  • Tase
    Algaja
  1. Tahaks visata...

    Eh. Treenid ning treenid ning varsti oled sellistes visetes meister. Siis oleks väga huvitav sõpradega korvpalli mängida. Tadada. Pall viiakse oma korvi juurde ja keegi suvaliselt viskab sealt vastaste korvi. Pingeline mäng : >
  2. Powerball.. mida arvate?

    Ostsin selle ja see on väga lõbus asjandus : > . Esiteks saab sellega väga palju nalja, kui anda see sõbrale kätte, kui pöörded on 11 000 juures ja kuidas ta võpatab ja karjub. Kui sellega harjutada, siis käsi on omadega lõpuks väga läbii.
  3. Hinnad

    Minu arvates ei olnud see nii kallis. Olen seal ise liige ja ma saan 800 krooni kuu-aasta kart. Aga kui sa selle summa ära maksad, siis sa saad tõesti KÕIKI hüvesi seal nautida : >. Kui sa tuleks sinna võõrana sisse, siis see oleks 250 krooni ninalt iga kord. Saal on suur, seal on jahedam õhk ning väga mõnus on trenni teha. Inimesed on sõbralikud ning abivalmid, välimus moderne ja personaal tore. Treenerid on sammuti väga vahvad. Aga ma olen näinud asje, mis võivad mõne ära ehmatada. Nimelt kunagi oli parklas raid mingile tüübil. Tiriti välja, opõlvega selga. Lohistati autosse, kaks tüüpi panid autp juhtmetest käima ja kõik sõitsid õnnelikult 'ära nagu midagi poleks juhtunud.
  4. oleks nõu vaja !

    Mis vanuses ja treening tasemetega on soovitatav neid aineid kasutada?Kas keegi võiks mind valgustada paari põhjaliku teemaga. Minu eas peaks testerstoroon (mulle ei jää pikad sõnad meelde. Isegi DNA pika versiooniga on raskusi) tootmine kõrge olema, mis peaks võrduma lisa valguga? Eks? peale trenni läheb kanarind+ purk kodujuustu peale. Sellest peaks ju piisav olema?
  5. Powerball.. mida arvate?

    Kus seda tallinnas täpsemalt müüakse? Tekkis huvi sellise asja vastu.
  6. Robo_Kulturist Venemaalt

    Oleks ma kohtunik, siis mulle meeldiks julmalt selle esitluse loocus ja originaalsus. See oli liiga vahva lihtsalt ^^. Mõtle, kui mingi Ronnie Coleman või Sean Allan selliseid trikke teeks. Kaks sellist tillukest poissi.
  7. süda

    Artiklis räägiti, et igasugune treening on südamele hea. Kui sa saad Colemani suguseks, siis ma ei usu, et sa tahad sellest vanaduses loobuda ja treenid uhkelt vanaduses edasi ja lõpuks suredki kangi all ära ja puusärgis oled õlitatuna ning jalas poseerimis stringid. Nii võttes, jah, kulturism tapab : >
  8. Maitseained

    Pipar peaks ainevahetust kiirendama mingil määral. Kui kasutada kõiki nippe, kuidas ainevaehtust kiirendada, siis ei jõua järgmist ampsugi võtta, kui toit juba seeditud Aga sool seevastu ei ole hea. Ta annab küll toidule maitse ja mõjutab mingi aine imendumist lihastesse, aga kui sa soola tarbid, siis see hoiab su organismis meeletult vett kinni.
  9. ab

    Isegi, kui mingi vidin seal töötaks, oleks pärast väga fake tunne. Palju uhkem tunne on, kui oled ise jõusaalis rassinud ja suure tööga selle rasva kaotanud.
  10. Mida teete kui..

    Mhh, ma olen korra ainult kinni jäänud, aga kõrval surumis pingil tegi keegi teine julgestajaga ja tema julgestaja lahkelt aitas mind. Aga ma kardan igasuguseid asje, kus võib vahele kinni jääda ja proovin leida harjtusi, mis teevad sama lihasgruppi, aga on ohutumad. Aga kuramus, rinnalt surumine erinevate haaretega ja positiivis ja negatiivis treenib rinna igat osa.
  11. pausid saalist

    Kõige rohkem ajab närvi see, et kui sa tahad väga minna trenni, siis pole seda vajaliku aega, aga kui sul on piiramata kogustes aega, siis nagu ei viitsi minna. Hetkel ma tahan ülekõige minna trenni, aga ei saa, sest koolilõpp on kurnav ja kõigdele meeldib meid üllatada mingite suurte töödega ja ma saan oma klubikaardiga ainult kuni kella viieni sisse ja mul on vist tore pöidla sirutajalihase? vigastus. Väänasin trennis välja või midagi. Suvel plaanin trennis korralikult käia ning eksjah vahest tekivad sellised momendid, et soe voodi ja jahutav õhk, mis tuleb aknast, on kallim kui trenn. *Põõnab ja vaatab voodit*
  12. Olen suur,tugev ja paks.

    Nagu eespool õeldud, siis number üks on toitumise korda saamine. Ma kinnitan, et kui toitumine on korras, siis on üks etapp läbitud. Ma olen korralikult toitunud juba mingi 2 nädalat ja see on silmaga juba nähtav, kuidas lihased hakkavad välja tulema ja et rasva jääb vähemaks. Ja kuna mul pole hetkel eriti eaga, et aeroobset korralikult teha, siis see tõestab, et õigesti toitumisest on kasu. MIna soovitaks minna mingi privaat treeneri juurde või spetsialisti poole. Näiteks arcticus. Seal on hinnad küll suht soolased, aga meeldiva treenerid ja nendega rääkides saad endale korralikult kava teha ja seletavad ilusti ära. Aga arctic on ainult üks võimalust paljudeset. Treenereid on hästi palju igal pool.
  13. muusika

    Meil lastakse kas raadiot või põhiliselt metalit, ehk AC/DC ja Metallica. Aga see on veider, sest ma pole kunagi märganud, et mida lastakse. Jõusaalis oled süvenenud oma tegevusse rohkem.
  14. mida trenni ajal juua ?

    Oot, et kui jood hästi palju vett lühikese aja jooksul, siis on organismis millegi järgi puudus, nagu soolad? Soolad tekitavad kehas happelisust ja siis kasutatakse vedelike nagu vett, et hapelisust reguleerida pigem. Ise joon trenni ajal sammuti vett. Minu arvates on tavaline vesi, kus ei ole mingeid gaase ega asje sees, kõige parem trenni ajal. Gaasiga veed ajavad luksuma.
  15. Ma olen käinud aktiivselt jõusaalis 5-6 kuud ja mulle on selle vältel tekkinud küsimused. Ma olen jõudnud sellisesse faasi, kus ma enam ei treeni ühel päeval kõiki lihaseid, vaid kõik on jaotatud erinevatele päevadele, millal mul on võimalus seal käia. Suurim probleem on rasv, sest tänu mu kogu elu kestvale hüpotheroosile (tavalsiest natukene aeglasem aine vahetus, mis on seotud ka kilpnäärmega jne), on rasv väga kerge tulema. Aga nagu alati on see väga raske minema : > . Igastahes, alustame sellest, et... 1. Treeningu vältel ma olen endale tekitanud randme lihase ja biitsepsi ja triitsepsi, mis mulle endale väga meeldivad, aga kui neid katab ja mõndades kohtades on väike rasva kiht kõrval, siis muutub käe reljeef siledaks ja sellest pole tolku, kuigi ma tahaks neid lihaseid endal välja paistvamaks teha natuke rohkem. Seega, kas on harjutusi või mingi stiil harjutuste tegemiseks, et mingis jäsemes saab panna lihast rasva kasutama ja põletama (näiteks biitsepsi ümbrus, triitsepsi taga osa...reie siseküljed?). 2.. Ma kasutasin amazoni BAV kalkulaatorit ja see näitas mulle, et mu keha tarvitab umbes 2400-2650+ kcal ööpäevas. Seega, kui ma päevas teen trenni ja seal kulutan umbes 500 kcal kokku ja tarbin ööpäevas 1800 kcal -1900kcal...kas see tähendab, et igapäev läheb 600 kalorit umbes rasva arvelt ära? 3. Mulle on räägitud ja ma olen lugenud artikleid ja asje, mis räägivad erinevatest moodustest, kuidas aeroobset trenni teha. Tavaliselt, kooli perioodil ma teen peale jõusaali aeroobset ja tavaliselt umbes 30-45 minutit käin lindipeal, sõtkun ellipsi peal ja ergomeetriga sellise kiirusega, et mu pulss oleks 108 ja 130 vahel ( Koormustestiga kindlaks tehtud). Kas see on õige suhtumine? Suvel ma teen eraldi aeroobse päeva ja tund-2 tundi käin erinevatel masinatel. 4. Mhh, jõusaali päeval ma peaks ennem süsivesikuid tarbima, et lihasel ernegiat oleks ja peale trenni valke, (Näiteks kodujuustu?) Kui ma tahan lihast kasvatada? Aga kui amt een täielikult aeroobse päeva, siis ma võikssin tulla hommikul tühja kõhuga, et kasutab energiat rasvast? Või ta hakkas mingeid aineid kasutama otse rasvast? Või ta kasutab energiat lihasest? Viimase puhul peaks siis tegema aeroobset trenni peale mõnda toidu korda. Juhul, kui ma olen aru saanud, et 2500-1800+500 jätab mind ikka veel plussi ja see energia võetakse rasvast? 5. Kumb arendab jõudu, kumb annab suurust ja kum arendab vastupidavust? Et mis puhul ma ten kergemate raskustega, aga kiiremalt ja rohkem korudsi ja millal ma teen suht maksimum raskustega, et suudan ainult paar tükki kokku teha? ja mida arendab selline treenimine, et sa teed kordusi nii palju, et viimaseid (12. või 8.) tulevad vihaga ja lihase põlemisega? 6. Kas rasvapõletavatest tabletidest on kasu ja kui on, siis milliseid soovitate ja mis east on neid turvaline tarbida ja alla millist iga ei tohiks nende peale mõeldagi? 7. kas sellsiest soendusest piisab, et alguses on 15 minutit kõndimist käimislindil, siis paar minutit võimlemist suurtematele lihasgruppidele ja siis veel enne millegi tegemist teha väga väikeste raskustega (pool treening raskusest) ühe seerja? 8. Kui hapnik jääb liahse vahele või midagi ja tekib lihase valu jägmine päev, siis kas seda saab ennetada sellega, et teha korralikud venitused nendele lihastele, mida sa treenisid too päev? Millised venitused on biitsepsile ja triitsepsile ning õlgadele head? *läheb sõrmi jahutama*
×