Jump to content

Nublu777

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Nublu777

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 13.06.1982

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Kehaanalüüsi tulemused

    Lasin aasta tagasi trenniga alustades teha Jawon ioi 353 masinaga kehaanalüüsi. Olin siis 30a ja polnud elus peale põhikooli kohustuslike kehalisetundide midagi füüsilist teinud. Kaal oli sel hetkel 60.2 ja pikkus 166. keha rasvaprotsent 28.1, pehmed koed 39.9 Olen terve see aasta päris palju trenni teinud. Keskmiselt 3-4korda nädalas. Kõige rohkem BodyPumpi. Tunnen, et jõudu on kõvasti rohkem, kui alustades. Alguses BP olid sellised raskused: Soojendus 2,5+2,5Kükid 5+5Rind 2+2Selg 2,5+2,5Biitseps 2+2Etteasted 2,5+2,5Õlad 2,5+2,5 Praegu on sellised: Soojendus 4,5+4,5Kükid 8,5+8,5Rind 5+5Selg 5+5Biitseps 4,5+4,5Etteasted 5+5Õlad 4,5+4,5 Aga nüüd rohkem, kui aasta hiljem uuesti seda analüüsi tehes olid tulemused natuke ootamatud.Kaal 60.9 ja pikkus 166. keha rasvaprotsent 29.7, pehmed koed 39.3 Selle üle, et rasvaprotsent tõusnud on, ma ei imesta. Toitumine on mul üsna sama, mis enne trenniga alustamist. Hämmastav on minu jaoks see, et kuigi mul on jõudu enda arvates kõvasti rohkem, kui varem, siis paberil on kirjas, et lihaseid on vähem, kui enne. Näiteks biitsepsi muskel on mul silmaga nähtav praegu, enne kindlasti ei olnud. Testid on mõlemad tehtud samades oludes. Enne hommikusööki. Kas keegi seletaks mulle, kuidas saab rohkem jõudu olla, kui lihased on vähemaks jäänud?
×