Jump to content

difuuser

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

difuuser

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.10.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Treeningava nõuandeid?

    Eino 2 päeva aga keegi ei keela ju neid rohkem teha kui 2 korda nädalas. Aga selge otsin midagi sisukamat
  2. Treeningava nõuandeid?

    Leidsin ka veel sellise kava, tundub päris hea mulle. 1. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht Seeria Surumine kangiga lamades 3x10 vaataLendamine hantlitega kaldpingil 3x10 vaataSurumine kangiga kukla tagant istudes 3x10 vaataLendamine küljele hantlitega seistes 3x10 vaataPloki alla surumine triitsepsile 3x10 Keretõste kõhupingil 3x15 vaata 2. päev - Selg, biitseps, jalg, säär Seeria Tõmme plokil ülalt ette 3x10 vaataAlatõmme trenazööril, kitsas haare 3x10 vaataKeretõste alaseljapingil 3x10 vaataKüünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3x10 vaataKükk kangiga, kang turjal 3x10 vaataJalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 3x10 vaataPöiasirutus trenazööril seistes 3x10 vaata
  3. Treeningava nõuandeid?

    Nüüd selge ja, suured tänud
  4. Treeningava nõuandeid?

    See viimane kava tundub päris hea jah, kuid nii olen võhik alles, et osade harjutuste puhul puudub ettekujutus kuidas see käima peaks
  5. Treeningava nõuandeid?

    See kava tundub kuidagi liiga jõu peale orienteeritud, tahaks esiaslgu rohkem lihasta toonust tõsta. Isiklikult ma jalgadele ka niipalju ei keskenduks kuna peaaegu 15 aastat jalgpalli on natuke mõjunud
  6. Treeningava nõuandeid?

    Tere, olen 22 aastane noormees ning alustasin nüüd tõsisemalt jõusaali treeningutega. Pikkus on 180 ja kaal 80. Olen tegelenud väga kaua jalgpalliga, kuid siis kadus motivatsioon ning viimasel 2 aastal ei ole enam eriti mänginud. Tegin arctic spordis aastase lepingu ning loodan, et tänu sellele peaks olema motivatsiooni ka trennis käia(vastasel korral läheb raha raisku). Kavatsen käija jõusaalis ning ujumas 3-4 korda nädalas ning soovin jõuda väga heasse vormi. Leidsin siis sellise kava endale. Äkki oskab keegi hinnata kas see sobib? Kõik muud nõuanded samuti teretulnud. 1. päev - Esmaspäev - Rind, Käsivars, Kõht Seeria Kang 4x 12Surumine kangiga lamades negataiivse kaldega pingil 4 x 8 - 12 vaata Surumine kangiga lamades kaldpingil 4 x 8 - 12 vaata Surumine hantlitega kaldpingil 4 x 8 - 12 vaata Lendamine hantlitega lamades 4 x 8 - 12 vaata Randmepainutus kangiga istudes, althoie 4 x 8 - 12 vaata Randmepainutus Prantsuse kangiga, pealthoie 4 x 8 -12 vaata Jalgade tõstmine rippkangil 3 x max vaata Keretõste kõhupingil 3 x max vaata2. päev - Teisipäev – Biitseps, Selg Seeria Tõmme rippkangil (Lõuatõmme) 4 x 8 - 12 vaata Tõmme vastu kõhtu kangiga kummargil 4 x 8 - 12 vaata Tõmme plokil ülalt kitsa haardega 4 x 8 - 12 vaata Tõmme küljele hantliga, ettekallutatult 4 x 8 - 12 vaata Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 4 x 8 - 10 Keretõste alaseljapingil 4 x 8 - 12 vaataKüünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 4 x 8 - 12 vaata Küünarvarre kõverdamine hantliga istudes kontsentreeritult 3 x 8 - 12 vaata Küünarvarte kõverdamine hantlitega seistes, neutraalne hoie 4 x 6 - 10 vaata 3. päev - Reede - Õlg, triitseps Seeria Surumine kangiga istudes eest 4 x 8 - 12 vaata Lendamine hantlitega küljele istudes 4 x 8 - 12 vaata Ettetõste plokksüsteemil, lamades 4 x 8 - 12 vaata Eest ülestõmbed plokksüsteemil (kettaga) 4 x 8 - 12 vaata Prantsuse surumine kangiga lamades 4 x 8 - 12 vaata Ploki alla surumine seistes 4 x 8 – 12 Prantsuse surumine hantliga ühe käega, istudes 4 x 8 - 12 vaataKeretõste kõhupingil 4 x max vaata
×