Jump to content

landshark

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

landshark

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 22.06.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Algaja soovib abi lihaste vormimisel

    Oleksin näitepildis küll kasutanud parema meelega pilti, mis näitab paremini mu füüsilist hetke vormi, aga ma loodan, et esialgu saab ka sellest miskisuguse aimduse, mis mul seal riiete all võiks toimuda. Nagu ma siin ka mainisin, siis kaalun ma hetkel 57kg ja pikkust on 171-2cm... Eesmärk kui selline on vast siis see, mis seal parempoolsel pildil on. Ehkki muidugi ma otseselt kellegi pildi järgi eesmärki paika panema ei hakka, sest kehatüüp ise on meil kõigil isesugune ja seega võib minu tulemus kapitaalselt erineda sellest, mida on seal kujutatud Küll aga jah toonuses keha all pidasin mina silmas midagi sellelaadset. Ma tõepoolest tänan kõiki igasuguse abi eest! See on minu jaoks väga oluline, et ma viiksin enda elu- ja kehamuutuse lõpuni Riietega pildil kaaluks 57kg. (Mainin ka seda, et pisipilt mis on siin välja toodud - pilt tehtud perioodil kui kaalusin vähem kui hetkel, siis võis kaaluks olla vast 54kg)
  2. Algaja soovib abi lihaste vormimisel

    Jah, kui nüüd sedapidi mõtlema hakata, siis tark mõte küll
  3. Algaja soovib abi lihaste vormimisel

    Vot võtaks kohe, kui oleks nii palju vabaraha käepärast - hetkel üritan jõusaali eest maksta, et seegi unarusse ei jääks. St. vähemalt esialgu tuleks omal käel hakkama saada
  4. Hoi! Olen 18-aastane tütarlaps, kellel seljataga pikk teekond kaaluprobleemide ja nende lahendamisega. Tippkaaluks oli kunagi lausa 85kg ja hetkel on selleks 57kg (pikkuseks 171/2cm). Probleem pigem selles, et ma ei oska nüüd kusagilt alustada enda keha vormimisega. Kaal on nagu OK aga keha on lodev. Kuna iga inimene on indiviid omaette siis mõtlesin, et küsin targematelt nõu. Mida süüa ja kui palju, mis trenni teha ja kui tihti, et saavutada toonuses keha? Hetkel käin jõusaalis paar-kolm korda nädalas ja olen üritanud tegeleda ka jõutreeninguga aga siiski ei oska üksinda kusagilt alustada Tänades
×