Jump to content

ekiremike

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ekiremike

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.03.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Varbad surisevad/surevad ära

    Gmaster suur tänu väga põhjaliku vastuse eest, proovin venitusi ning panen ka perearstile saatekirja jaoks aja kinni.
  2. Varbad surisevad/surevad ära

    tere, Olen umbes 1,5 aastat tegelenud erineva spordiga, nii jooksmise, aeroobika, joogaga. Ja läbi selle aja on olnud probleemiks varvaste (just keskmiste 3 varba) ära suremine/surisemine, seda just intensiivsema trenni korral. Probleem esineb näiteks BodyAttack´is kui on seeriad, mis sisaldavad väga palju hüppeid, Cross traineril treenides umbes 20 minutist alates ning jooksmisel umbes 3 kilomeerti lõpu poolest. Jalgrattaga ei ole praktiliselt üldse võimalik sõita, siis surevad varbad eriti kiiresti ära ja talda kipuvad krambid tekkima. Olen jalanõusid vahetanud, lootuses, et probleem nendes ning enne trenni jalalihaste soojendusele rohkem rõhku pannud, kuid kasu ei ole. Kuna mulle aga meeldib väga joosta ja sellest väga loobuda ka ei tahaks, hetkel nimelt olengi keskendunud rohkem jooksmisele 3x nädalas 4 km (üles selle jalad ei kannata) ja peale kerelihaste harjutusi koos pilatese venitusharjutustega. Kas kellegil on sama mure ja mis aitakse seda lahendada?
×