Jump to content

Mutandipoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mutandipoiss

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 04.02.1998

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Jalapress

    Kindlasti hakkan nüüdsest siis rohkem venitama.. rohkem kubeme piirkonnas olevaid lihaseid. Kükke tehes sellist jama ei ole ning olen proovinud erinevaid asendeid.. Nii jalad koos, varbad üle plate, täis tallaga ilusti plate peal, jalad laiali ja nii edasi. Vahet ei ole milline asend parasjagu on. Valu on tugev ning kõige rohkem kardan seda kui krambi sisse lööb ja ei ole kedagi piisavalt ligidal, et suudaks reageerida sellele ning raskuse alt vabastada. Olen ilusti fikseeritud asendis ning lasen raskusi rahulikult alla.
  2. Jalapress

    Tere! Olen 15 aastane nooruk ning jalapressi tehes raskusega umbes 130 kg lööb jalgadesse sellise tunde, et kohe kohe tuleb kramp ja ta on just siit jalge vahelt.. kubemete juures. Ei tea kuidas seda kutsutakse aga kokkuvõtvalt põhimõtteliselt munadite juures asuv jalapiirkond .Kuigi.. 150 kg raskused ja muud lähevad täiesti ilusti ülesse, aga just see valu rikub kõik ära ja see valu on ka nii ebameeldivas kohas. Võibolla tuli jutt natukene segane, aga loodame, et saite aru. Loodan siis teada saada miks selline asi toimub minu kehaga ning kas on võimalik kuidagi seda vältida?
  3. Maailma kõige kiirem valgukook

    Mōttetu tegevus on mikrolainahjus midagi teha. Järele pidi jääma ainult rasv ja muu ebavajalik möga
×