Jump to content

KurtnaMeelis

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

KurtnaMeelis

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 09.05.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Hädas kaalust juurde võtmisega!

    Aitäh vastuste eest! Äkki keegi viitsiks mulle mingi toitumiskava teha/anda, mille ma saaksin oma vanematele edastada, et nad poes käies teaksid mida osta. Oleksin väga tänulik!!
  2. Tervist kallid foorumlased! Pöördun Teie poole suure murega! Nimelt olen kohe-kohe saamas 18. aastaseks ja muret valmistab mulle minu kehakaal. Olen 185cm pikk ja minu kehakaaluks on 63,5kg. Ma tean, et üheks suureks probleemiks on toitumine. Ma toitun väga valesti ja see mõjutab kehakaalu kohe kindlasti. Minu palve oleks selline, äkki leidub siin kedagi, kes aitaks mul koostada kergema toitumiskava. Mul on juba pikemat aega olnud plaan see endale raha eest soetada, aga kahjuks on hetkel peres rahalised probleemid. Kui siin leidub keegi, kes oleks nõus mind aitama, siis ma oleksin väga-väga tänulik! Mulle öeldakse alati: " Söö rohkem, siis võtad juurde". Aga mul puudub söögiisu ja peres valmistatavad toidud ei ole kohe kindlasti sellised, mis sisaldavad vajalike aineid. Aga nüüd olen valmis ennast kätte võtma ja toitumiskava järgi toituma. Aitäh, Meelis!
×