Jump to content

matix

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

matix

  • Tase
    Algaja
  1. njah...kaera puder on hea mõte kyll ja mõned teised variandid nagu kodujuust, kana jne on ka hea....aga kalkuni sink...no shit...see läheb natuke liiga kalliks ära...turvamehele ei maksta nii palju ....ehk ajab odavamalt läbi !?
  2. mõni kasulik nõuanne oleks vägagi oodatud, sest, et tõesi väga raske on valida toitu kaasa ...btw: valgushake joon ka
  3. Töötan väga pikkade vahtustega ca 14h ja seetõttu pean tööjuures sööma, kuid ei tea mida syya osta kaasa tööle, sest seal ei ole võimalik midagi valmistada ja keeta ega praadida. Palun soovitage mida kaasa osta, nii, et seda ei peaks valmistama ja oleks seejuures toitev jne. (aa.... peaaegu unustasin, mikrouun isegi on ) Eesmärk on loomulikult kõvasti lihasmassi juurde saada. Öelge mida te minuasemel kaasa ostaks !?
  4. eino, seletage palun, mis imesärgist jutt käib ???
  5. ei ole, ehk seletad mulle ! väike selgitus ei teeks halba
  6. mis särgiga ? T-särgiga ?
  7. Isostar ja selle säilivusaeg.

    eriti ei soovita sisse lyrpsida seda ollust ! niipalju kui ma olen näinud on igasugustel taolistel jookidel millel tähtaeg möödas mingi sete juba põhja jõudnud tekkida.
  8. ei saa aru :S kuidas tarbida proteiini ?

    njah, praegu nyyd lippan poodi ja ostan protein NO1 ära
  9. ei saa aru :S kuidas tarbida proteiini ?

    a kuidas ma tean, kui suur on puuduv osa.... aa ja yks kysimus veel, et ma olen mõnikord päris pikka aega koolis ja ei söö ka seal, ning kas oleks vajalik siis proteiini shake juua kooli ajal ???
  10. ok, probleem siis selline, et nägin proteiini pakile oli kirjutatud tarbida vastavalt valguvajadusele, ca 4-12 lusikat vms. Kysimus seisneb nyyd selles, et kuidas ma tean milline on mu proteiinivajadus ja kui palju ma peaks seda siis päevas sööma, ja millal, kas pärast ja enne treeningut ??? Ja veel yks kysimus siia juurde, et millist proteiini valida ? kaalun ca 80kg
  11. rattaga sõitmine

    see sõltub ikka sellest mis kell sa ärakad. Kuid jah, ei ole vast mõtet kohe peale yles tõusmist sydant koormata tugevalt, ma ise enesest soovitaks õhtupoole
  12. Ikka see kaal kaal ja kaal :(

    ma ise vb soovitaks sul mingeid rasvapõletajaid proovida näitex nagu ANIMAL GUTS või midagi taolist.... ja ikka maximaalne jõutreening ja õige toitumine aitavad kohe kindlalt
  13. Enamus inimesi on öelnud, et kreatiini tuleb võtta 1 kuu ja siis teine kuu puhata ja siis jälle 1 kuu võtta ja olen kuulnud veel, et kui nii ei manusta siis võib ainevahetuse *****sse keerata, kuid hiljem r22kisin tegelasega kes võttis mingi aasta aega ja siis pool aastat puhkas kreatiinist. OK, kysimus seisneb siis selles, et kuidas oleks kõige õigem kreatiini manustada ja kas nn puhke periood kreatiinist on vajalik yldse ? eesmärk iseenesest oleks saada suuremaks ja tugevamaks ilma ainevahetust, ega yldist tervist kahjustamatta. Ette tänades !
×