Jump to content

Reijo

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Reijo

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.12.1985
  1. Murdsin siis ära randmeluu, küsisin operatsiooni arstilt peale kipsimaha võtmist, et kaua ma siis poksida ( tegelesin taipoksiga ) ja jõusaali teha ei tohi ? Arst vastas, et kui käe liikuma saad võid kõike teha kuna luu on paranenud ja vaja ainult käsi liikuma saada. Samuti soovitas ka füsioterapeuti kes andis siis vastavad harjutused. Küsisin siis ka terapeudilt, et kaua ma siis poksida ei saa ja kuidas oleks jõusaalid. Terapeut vastas, et poksida ei soovitaks kusagil 6 kuud ja jõusaali kohta ei osanud öelda, lubas vaid ujumas ja jooksmas käia. Nüüd selline küsimus, et kas kellegil on endal kogemusi sellise asja kohta ? Mõtlesin, et kui kasutan randmesidemeid et võibolla siis saaksin kergemate raskustega jõusaalis vaikselt trenni teha ? Kips pandi 17 Veebruar ja ära võeti kusagil 2 nädalat tagasi, tõsta saan rahulikult ligi 5kg asju ilma, et ranne teeks valu. Ma ise mõtlesin, et võibolla Mais prooviks kergelt midagi teha, seni käin ülepäeva ujumas. Lisasin ka pildi kust luu katki oli, et ehk on abiks vastamisel.
  2. Tere! Olen 27a pikkus 183cm ja kaal ~70kg. Nimelt tahaks kaalu juurde saada ja keha ka natukene vormikamaks. Alustasin eelmine aasta septembris taipoksiga ( 3x nädalas ) ning käisin ka jõusaalis ( 3x nädalas ). Toitumisest ma siis väga ei hoolinud kuna arvasin, et püüan piisavalt trenni teha küll siis see keha läheb vormikamas ja lihased tulevad ka lõpuks ikkagi välja. Kuid nüüd olen ikkagi aru saanud, et nii see asi ei käi. On vaja korralikult toituda ja siis stabiilselt trenni teha. Soov olekski siis saada kaalu juurde ja ka keha vormikamaks. Taipoksi teen nädalas ca 4x ja jõusaalis üritan käia umbes 3x ( pühapäeval peale poksi kohe saali ). Pole kunagi kasutanud ühtki toidulisandit ega asja kuid nüüd ostsin endale Herbalife toote Formula 1. Tööl on kõnimist väga palju ja vahetused on 12h ( emasp-reedeni ) ning peale mida käin siis taipoksis ja jõusaalis. Kirjutaksin nüüd ka siia siis nö oma toitumiskava : Hommikusöök 09:00 Pudru 350g(Heleni: kiirkaerahelbed,riisihelbed,neljaviljahelbed, täisterhelbed ning tatrahelbed ) Tee 1-2 puuvilja. Formula 1 0,5l segatuna joogijoguritga. Vahepala 11:00-11:30 Kodujuust 350g 1-2 puuvilja. Tee. Tuunikala konserv või mõni muu kala (3x nädalas). Lõunasöök.13:30-14:00 Riis,tatar või kartul. Linnu või loomaliha filee. Klaas piima. 1-2 puuvilja Vahepala 16:00 Formula 1 0,5l segatunu joogijoguritga. 19:00 Esmap,kolmap ja reede taipoks. 20:30 teisip ja neljap jõusaal. 16:00-17:30 pühap jõusaal ning peale seda ca 1h jõusaali. Laupäev on puhkamis päev ( kuus 2-3 korda käiks ujumas ). Alustaksin sellise kavaga esmaspäevast, et nagu ma näinud olen siis siin foorumis on piisavalt asjatundjaid, et kas see mõjuks ? Ning kasutan Herbalife Formula 1 pulbrit
×