Jump to content

TLoorits

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

TLoorits

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.03.1986
  1. Aeroobne treening!

    Kuid mina ei ole siiani näinud et keegi oleks peale igat jõutrenni või üksataskõik mis trenni aeroobset 30 minutit teinud ...pigem käiaksegi jõusaalis Biitsa ja rinda tegemas:D???
  2. Rinnalt surumine

    Jah aga paraku see valu ei ole alati ...vahest väike valu vahest ikka väga valulik...Aga millegipärast avaldub see just rinnalt surumist tehes..kigi see harjutus on suhteliselt hea rinnalihaste soojendamiseks ja arendab ka lihaseid kiiremini..Kas pole nii?
  3. Rinnalt surumine

    Kellegil pole siis olnud sellist muret???
  4. Rasva protsent

    Palju sul Kristjan endal protsent hetkel on?
  5. Aeroobne treening!

    Vahet ei ole isegi kui mi ngi lihas saadud siis hakkab ka seda lõhkuma..ei oma tähtsust kui suur see lihas on
  6. Aeroobne treening!

    nojah eks ma sain nyyd siis targemaks
  7. Aeroobne treening!

    Kava muidu jah Kiivika poolt koostatud aga ise olen järeldusel et kui teha peale jõutrenni aeroobset siis see hakkaks lihaseid lõhkuma vms?
  8. Kuidas toituda öösiti?

    Püüa öösiti siiski puhata;)
  9. Aeroobne treening!

    Eesmärk on kiire rasva põletamine..kõhu pealt suveks rasv maha:D
  10. Rasva protsent

    Ühesõnaga kui mul praegune protsent on 12,1 siis ma peaks selle vähemalt alla 10 saama et midagi paistma hakkaks?...Sest ise ma arvan et kõhulihased mul on aga kõhul siiki rasvakiht mingisugune peal...
  11. Rasva protsent

    Mul oli viimane kord mõõtes 12,1 aga kõhulihased ei paista välja....
  12. Rasva protsent

    Kui palju peaks olema rasva protsent et kõhulihased välja paistaksid korralikult???
  13. Aeroobne treening!

    Tere! Selline kysimus et kui treeningkava näeb ette et 2 korda nädalas peaks tegema aeroobset alates 30 min ja ma samal päeval teen kangi ja muid jõu harjutusi siis kas on ikka mõistlik peale seda hakata tegema veel aeroobset või teha näiteks siis kui on puhkepäev???
  14. Rinnalt surumine

    Tere! Olen treeninud 2,5 kuud ...kaalun 88,5 kg ja rinnalt surun 80 kg... Mul selline mure et vb suruks isegi rohkem aga vasak õlg lööb tuld kui suurmaid raskusi proovin...Milles asi???
×