Jump to content

doork

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

doork

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 30.07.1992
  1. See kava enamvähem algajale ?!

    jõutõmme ja kükk ühel päeval ?!
  2. Rind, Triitseps, trapets kõht (Teisipäev) Rinnalt Surumine 4x6-10 Rinnalt surumine hantlitega 4x8-12 Rinnalt surumine hantlitega kaldpinnal 4x8-12 Triitsepsile Prantsuse surumine 4x8-10 Triitseps plokil põlvili 4x8-10 Triitseps 2 pingi vahel kätekõverdamine (lisaraskus reitele) 4x10-12 Trapets õlakehitused rinnapingil 5x12-16 Kõhulihased rinnapingil lisaraskusega 4x8-16 Jalg, Säär, õlad (Neljapäev) Kükk kang turjal 4x6-10 Jalapress 3x8-12 Jalamasin esiosale 4x12-16 Jalamasin tagaosale 4x12-16 Säär jalapressil 4x16-20 õlg surumine kangiga 4x8-12 õlg plokil t6mbed ette 4x10-12 õlg Lendamine külgedele 4x10-12 Kõhu külgmised lihased kettaga 4x12-16 Selg, alaselg, biitseps (Lauppäev) Jõutõmme 4x8-12 Venitused seljapingil 2x10-14 Ploki tõmbed laialt vastu rinda 4x8-12 Ploki tõmbed kitsalt vastu rinda 4x8-12 Kangi tõmbed vastu alak6htu 4x8-10 Biitseps kangiga 4x6-10 Biitseps plokkide vahel 4x8-10 õla tagaosale lendamine ettekallutatult 4x8-12 Kõhulihased rinnapingil lisaraskusega 4x8-16 kui midagi võiks teistmoodi olla siis võite öelda.
  3. Küljelihased?

    seda ma tahangi jah , aga eks ma homme proovin neid variante .. a kui keegi veel teab midagi siis öelge!
  4. tahaks teada kuidas treenida küljelihased .. neid mis asuvad kõhulihaste kõrval mõlemalpool. tahaks keskelt laiemaks minna.
  5. ei lugenud kõike läbi aga endal olid ka kaelavalud rinnalt surumises .. maksimaalselt pingutades. käisin masööri juures ja korras
  6. käisin täna mazaasis , peavalu kadunud , ilmselt oli asi kaelasoontes.
  7. käisin täna arstijuures .. vererõhk oli täiesti normis , aga arst rääkis et asi kaelalihastes ... saatis mind taastusravi arstijuurde jutule. ütles et vältida ülakeha treenimist. :S
  8. mul tekkis see juba mingi 2 nädalat tagasi , võibolla isegi natuke rohkem. siis oli mul nädal paus ja kui kolmapäeval käisin nüüd siis oli see ikkagi. sa tahtsid öelda umbes et läheks uuesti , aga ei pingutaks niipalju? et siis võib ära kaduda?
  9. eile käisin ( kolmapäeval ), jõusaalis .. soojategemine sellepuhul igatahes ei aita .. väntasin velotrenazööril mingi 25min. valu tekib eriti selliste harjutuste ajal kui sa oled selili pikali , rinnalit surumine jms .. püstiseistes harjutused andis kuidagi ära teha. valu ise käib nagu pulsi rütmiga kaasa .. tõksub vms. esmaspäeval arstiaeg ja vast saab siis teada mis viga on.
  10. kergetel harjutustel nagu seda ei esine , kuid jah .. maksimaalselt pingutades küll. järgmine nädal arsti juurde.
  11. Keegi oskab öelda mis jama on ?! kätekõverdused , lõuatõmbed , rinnalt surumine .. mis iganes. saan näiteks 5 lõuga ära tõmmatud ja pea tagaossa tuleb jube valu .. mis paari minutiga ära kaob. trenni ei saagi teha.
×