Jump to content

rela

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rela

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 17.11.1995
  1. südames torgib

    Tean üht tõsist südame spetsialisti kes saab vastu võtta ka ühes klubis, see tal kõrvalhobi too ise ainult südame teemaga erialaselt tegelebki, tal aint seal 400-500 vastuvõtt 1h, muidugi vastused saab igale küsimusele 8-) privas võin jätta kontaktid
  2. Värisevad käed

    Tuleb see sellest et teed valesti trenni, selle trenni peale pead tegema väh 20 mindise kardiot, ja midagi ei värise.. Pesemine lõpeta külma veega Ja korras
  3. Lihas läks lihtsalt verd täis, loomulikult mingit muret pole..mida rohkem trenni teed seda rohkem lihas kohaneb. Protsessi kiirendamiseks võid harrastada ketaste käes hoidmist.
  4. toidulisandite mõju

    Mul ka paar sõpra kes teerasid tervise tuksi, sõid tooreid õunu, oh seda jama järgmistel päevadel. Ei maksa segi ajada Toidulisandeid ja eritoitu, lisandid on siiski pillerid ja eritoit on valk jne Igasugune äärmuslik toitumine pole hea, siin ei peagi miksi soodumus olema et aastakümnetega keha lammutada
  5. Minu seisukoht on, et igasugune keelatud ainetega seotu peab olema keelatud, no vähemasti varjatud, loomulikult koos korrakaitsjate toega, see tagab neile võimalkult väheste juurdepääsu, ehk noortega kokkupuute. Saate aru mis juhtuks kui relvad ja nende kasutamine oleks vabalt netipoodides 8-)) Siis on vähe lihtsalt huvipärast proovijaid ja katsetajaid. Leht on kindlasti asjalik, ja imestan, et säärane vend pole seda varem teinud(lasknud teha), siiski tuleks see copy-paste steroidi jama sealt maha tõmmata ja panna mingi e-pood asemele, teenivad kasvõi raha natuke..enne kui mingi jama sellega juhtub, no kõige eelduste kohaselt pannakse lihtsalt virt.server kinni. Me elame siiski EL-s ja siin kehtivad teatud seadused 8-)
  6. kle esimest päeva käid saals või, kes pumpap on punnis, kes istub ei saagi olla, kes mitu minutit sekundit teinud varem, kes hommikul teinud, kellel veri sees noh, muidugi milline hetke vorm..millise nurga alt pildistatud jne..sellega pildiga ei vala arnoldo küll õli tulle 8-)) jokeri oma oli pigem etem.. fitness.ee ei pea selle aasta lulturismi skandaali isegi mitte nädala uudiste vääriliseks või ??? rebane sul kärbiti saba või kes neid kokku paneb, mingi jutt asja kohta võiks ikka olla kokku pandud ju mis mailile tuleb, ka negatiivne uudis on uudis, või saan valesti aru toimetajad 8-)) Ma ei räägi süüdistamisest või nende otsimisest, lihtsalt ja lakooniliselt, eks ta raske ole sõnu leida, iga jutt on kellegile nõelaks p..s
  7. Kommentaare kavale, palun

    Kle ära topi neid harjutusi nii palju, tee natuke vähem aga tee korralikult - mahtu noh , mahtu, tööd tee kõvemini saalis, tee rohkem kordusi ja 4 sette, keha tahab tööd ja palju, palju, neid väikseid vidinaid jõuad hiljem kui päevi vahele tuleb juurde panna..see on ka hea selleks, et kuna on palju päevi vahel on mida puhata see 3X8 pauk läheb kohe välja
  8. No mida v..u te jahute, mis pealtnägija ??? mida on vaja uurida, keda vaja uurida ?? Minu tagasihoidlik arvamus kes ma ka ei ole sellest teemast eemalseisja, et kui sind tõega süüdistatakse teos mida sa pole teinud siis tuleb jah tõde välja uurida..ja seda vangla hinnaga kas või..mõttetu kiibitsemine pani, ei pannud, pani, ei pannud, no kui test näitas siis ka pani, keegi ei pane neid aineid lisadesse ärage ajage ja uskuge jama, pannakse jah aga mitte neid. Ei maksa Otti ja Tokkod süüdistada kui pole alust, mäng peab ka selles suhtes aus olema..oi ma ei või
  9. Mul oli see allikaks: http://www.epl.ee/artikkel/182082 Kui see 1 k nii oli nagu väidad ju ta siis oli. Mõtlen veel tänini, et juba toona oli seal midagi kahtlast ja Sinu jutus võib tõde sees olla Kahju tegi see meediamull Sulle endale kõige enam ja see on asja halvim pool.
  10. < Kalmus pani dopingut - julges tunnistada... julges või, ma nagu mäletan risti vastupidist 8-))
  11. ARGOLE...

    Mõni aasta tagasi kontrollis Soome oma lisandite turustajaid, Kuopio firma SF Protein mis ka meil müügis olnud võeti vahele, nimelt kreatiin sisaldas nanderlooni 8-)) Kas need lisad USA-st võivad ka seda ainet sisaldada on sepekulatsioon aga võimalik on, senikaua kui ei ole teada täpsemad analüüsi tulemused, ja neid me teada ei saa nagu nii 8- )) To Argo: aeg parandab haavad, Sind tuntakse siiski inimesena mitte proovide järele
  12. Jõusaali tolad...

    Aga te pange oma peakesed tööle, mõelge ja arutlege.. no miks ometi küll tehakse maksimumi ilma jalanõuta või miks ei võiks teha siis juba kontskingadega ? 8-)))
  13. Scala Fitness

    raske ka arvata millised külastajad seega..eks hardcore ole tore küll aga kaaseneb vargused ja maha tatistajad ja muidu läbustajad 8- )))
  14. Scala Fitness

    eks neil ka vaja ju masinate ostu raha tagasi saada ja mu teada need ulatuvad ikka millidesse, ja kes kätt ette paneb siis et aeroobika tibid pärast saali ei trügi 8-), mis scalat puudutab siis seal võimalik täitsa kaubelda ja saab ka soodsamalt, Spartas hinnad jäigad, seal alla ei saanud igatahes ka hea rääkimise peale.. Spartas treenerid olid tasemel a pingid sellised iseäralikud, Scalas jah pesuruum väike, a ajab asja ära, saal taas hea, hatlid superhead, mul kolmas kuu jookseb..
  15. Spordihallis Rammumehed EMV

    Mingit linki või uudist ....?
×