Jump to content

njah

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

njah

  • Tase
    Vaatleja
  1. soovitusi kava kohta

    Tere, äkki keegi teadjam inimene vaataks mu kava üle ja soovitaks midagi. Kuna suvel kooli jõusaali kasutada ei saa siis on mul kasutada ainult: kang, hantlid, horisontaalne pink, kaldpink, trossid ristiveoks. Ning soperdasin siis endale miskise kava ka kokku: I päev Rinnalt horis. 6x6 Kaldpinnaga 4x8 Lendamine rinnale 4x8-10 Kangi surumine eest 3x10 Kangi tõmbed lõua alla 4x8 Ületõmbed 5x8-10 II päev Biitseps: käte kõverdamine pealthaardega sirge kangiga seistes 4 X 8-10; käte kõverdamine hantlitega neutraalse hoidega selili kaldpinnal 3-4 X 8-10; käte kõverdamine ühe hantli või kangiga ettekallutatult 4 X 6-8. Triitseps : Käed tooli peal ja siis kõverdan neid :S 4x15-20 Prantsuse surumine 4x6-8 Kõhulihased 4x20 III päev Rinnalt horis. 6x6 Ristivedu 4x10 Kaldpind 4x8 Seljalai hantli tõmbamine kõhu juurde kui käsi ja jalg on pngil 4x10 Seistes küljele lendamine 4x6 Lõuatõmme kitsa althaardega 4x10 IV päev Biitseps (althaardega) 4x10 Triitseps (rööbaspuud) 6x6 Kükk 4x8 Säärelihasele 4x10 Kõhulihased 4x20 Trenni olen teinud kuskil 4 kuud Kiivika kaheks jaotatud kava järgi. Kõik soovitused ja ettepanekud on teretulnud !
  2. air alerti võin ka soovitada, tulemused tulevad ka suht kiirelt : http://nbn2.narod.ru/a_a_2.html
  3. tere nagu ma aru olen saanud siis tuleks kohe peale trenni ära võtta valgusheik ja süsivesikud. Aga ma teen peale jõusaali kuskil 30-45 min aeroobset jooksen/sõidan rattaga. Et kas siis peaks valgu ja süsivesikusheigi ära võtma enne või peale aeroobset?
  4. Palju keegi rinnalt surub

    kaalun kuskil 65 pikkus 182 trenni teinud 3 kuud surun kuskil 62-65
  5. Eesmine saaglihas

    Tänud teile kriskoix ja M.M.
  6. Eesmine saaglihas

    ... teeksin kitsahaardega lõuatõmbeid?
  7. Eesmine saaglihas

    Kuidas saaks seda lihast treenida`? harjututustepangast ei leidnud nagu midagi.
  8. Tere mul on 2 küsimust esiteks, et kas selline kava sobib 17a. algajale: nimelt esmasp. ja kolmap. treenin 4x8 lamades, 5x8 kaldpingil, 4x8 kitsahaardega lamades, 4x8 ületõmbed, 6x6 "lendamine" kaldpinnal. Teisip. ja neljap. 5x10 biitseps, 4x10 kangiga kuklatagant, 4x8 triitseps, 5x10 seljalaiale. 2 küsimus on selline: nimelt mul on rinnakul "auk" roided on natuke sisse poolde kaardus. Tahaks siis teada et mis harjutust soovitate selle välja kasvatamiseks, soovitati ületõmbeid aga need ei anna efekti.
×