Jump to content

pohjamaatytar

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pohjamaatytar

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 22.05.1987
  1. Saalihuumor.

    Kord õnnestus mul ühte dressis ja kuldsetes kontsakingades neidu saalis näha, õpetas teine sõbrannale liblika kasutamist Pagan teab, kust nad välja kargasid, aga paistab, et kontsamood kandub ka spordisaalidesse. Nii et ettevaatust!
  2. Kus trennis käid ja kus elad???

    Pärnu ja MaiSport.
  3. Lemmikmuusika.

    Minule istub väga alternatiivmuusika, eriti raskem. Hetkelemmikud on: Slipknot - Dead Memories http://www.youtube.com/watch?v=JDb0ZDaTHFo Apocalyptica - Hope http://www.youtube.com/watch?v=7SSujw6K14k Poets of the fall - Locking up the sun http://www.youtube.com/watch?v=Iap7PpYNcXQ 3 Doors Down - The road I'm on Foo Fighters - Stacked actors Slipknot - All hope is gone http://www.youtube.com/watch?v=MEEMn5mdnl8 Mokoma - Kasvot kohti itää http://www.youtube.com/watch?v=CtTwiNfNDq4 Disturbed - Stupify Minu valikust saab vist selge pildi, miks ma alati trenni tehes kõrvaklappe kannan
  4. Palun abi.

    Minu teada randmeid ei saagi suuremaks....trenniga suurendad lihasmassi ning vastupidavust/jõudu, aga liigese suurus ei muutu.
  5. Unehäired

    Kuna olen ülikooli lõpetamas ja stress on üle pea kasvanud, pole unehäired mulle üldse võõrad. Mind on aidanud enese täielik väljalülitamine, seega nõustun eelnevate vastajatega, et töö-kool-kohustused-mured peast minema visata. Vähemalt püüa. Kasuks tuleb millelegi üliigavale mõtlemine, usu või mitte, aga üldjuhul see töötab Väga raskes olukorras aitavad ka palderjaniekstraktitabletid.
  6. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Kes väitnud on, et ma kavade vastane olen? Lihtsalt kõigil ei ole võimalik kava tellida, sinu jaoks võib ju 300.- tühine summa olla, mõne jaoks äkki ei ole, eriti praegustel aegadel. Ma lihtsalt püüan julgustada inimest endaga edasi tegelema, esimene samm on teatavasti kõige raskem. Minu puhul ei toimunud kaalulangetamine mitte krõpsude ja kommide abil, vaid tervisliku toidu abil. Mingi elementaarne teadmine on enamikul, mitte kõik ei arva, et tervislik toitumine tähendab ainult kapsalehtede söömist.
  7. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    No tere, mis mõttes ei saa ise midagi tehtud. Ja mis oma lollusest. Mina olin ka kunagi ülekaaluline ja täiesti iseseisvalt omaenese tarkusest koostatud toitumiskava ja trenniplaan aitasid mul oma 20 kilo seljast maha ajada. Igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel ("sa kindlasti mõtled, et sööd aint õuna ja jogurtit ja peale kuute mitte midagi, eks?"), kust sa tead et ta niimoodi mõtleb? Või oled sa selgeltnägija? Selleks minu arust "küsi teadjatelt" foorum ongi, et inimene saaks nõu, toitumise teema on juba kavasoovitusi täis. Rohkem tolerantsust ja abstraktset mõtlemist!
  8. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Ma olen vist imelik, kes arvab, et inimesed vastavad teemadele enne, kui on eelnevad vastused ära lugenud. Palju vääritimõistmisi jääks ära, kui seda tehtaks. Ehk siis jah, ise saab ka, ei pea kohe esimese asjana kava tellima. Mida ma veel soovitaks, on meie kena fitness.ee kaloriarvuti, mille abil saab lihtsalt ja kiiresti toidust saadava energia kokku arvutada. Selleks, et kaalu langetada, peab organism põletama rohkem kaloreid, kui toiduga saadud. Ehk siis kui põletad sama palju kui tarbid, püsid samas kaalus, kui põletad rohkem, kaal langeb jne. Igatahes palju edu
  9. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Eh, olete ikka jube targad koos küll, mitmekesi inimese kallal vinguma. Seekord olen mina hävitavalt otsekohene ja ütlen, et ma tõesti arvasin, et siin on küpsem seltskond koos. Sellest me saame kõik aru, et toitumis/treeningkava tellimine on üle prahi värk, muud siin enam nõu pähe ei soovitatagi. Need, kes pole ise kunagi ülekaalulised olnud, ei teagi, millest nad räägivad. Minu arust pole peamine ülesanne siin inimest kritiseerida, vaid teda aidata. Minu arust on äärmiselt positiivne, kui inimene on ennast kätte võtnud, no matter what. Seega jään selle juurde, et palju aeroobset trenni ja toitumine üle vaadata.
  10. Kus saalis käite treenimas?

    Pärnu MaiSport
  11. Lemmik kehaosa .

    Kindlasti käed ja tuharad, kui kehaosadest räägime Muidu nõustun eelpoolkõnelejatega, et kui juba treeniv mees, siis treenigu kõike.
  12. Tattoo

    Minul on ka õlal ainult mulle joonistatud tribal Aga kindlasti ei soovita esimese hetkeemotsiooni ajendil tätoveerija juurde joosta. Lõppkokkuvõttes pole stamp-tattood suurem asi, nõme oleks tänaval jalutada, kui vastu tuleb umbes 4 inimest, kellel on täpselt samasugune pilt nahal.
  13. käärima läinud fatburner

    Minule roheline eriti ei maitse, sellepärast seda tavaliselt ei joo ka. Aga ühe korra on tõesti ette tulnud, et maitses käärinult ja säilivusaja lõppemiseni oli kõvasti aega...
  14. Huvitavad tähelepanekud.

    Mina ei näe fatburneri joomises mitte midagi halba, isegi teinekord tarbin seda. Küll aga on tõesti veider vaadata saalis energiajoogi joojaid. Tõesti, nagu eelpool mainitud, minulgi on tekkinud tahtmine minna ja küsida, ega infarkti ei kardeta...
×