Jump to content

AeroobikaKati

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

AeroobikaKati

  • Tase
    Vaatleja
  1. Katrin Väli vastab Fitness.ee foorumi Naisekas

    Tere, tere! Kõigepealt tänan komplimendi eest Mina toidulisandeid ei tarbi(va. Fast Burner ja Fat Burner Roheline) Püüan süüa tervislikult ja vastavalt treeningkoormusele. Minu põhinipp on süüa väikestes kogustes ja toiduaineid omavahel õigesti sobitades, siis saan toidust vajaliku energia ja söögikord ei tekita väsimust. Raamatupoodides on palju erinevaid teoseid tervisliku toitumise kohta, soovitan soetada! Minu vitamiini allikaks on päevas suur klaas värskelt pressitud mahla: greip, porgand, astelpaju, sidrun, apelsin, peet. Juuksehoolduse kohta võiksin soovitada järgmist: mitte pesta juukseid liiga tihti, lasta neil loomulikult kuivada, föönitamise ja lokitamise puhul kasutada juustele mõeldud kaitsevahendeid, ööseks punu juuksed patsi- see hoiab ära juuksetakud. Kui soovid miskit konkreetsemat veel teada, küsi julgelt ! Ilusat suve jätku sulle! Kati
  2. Katrin Väli vastab Fitness.ee foorumi Naisekas

    Tegemist on ju igati sportliku naisega- väga tubli oled! Ka minul on nädalas 1 treeningvaba päev. Kirjutasid, et vahel treenid 3 tundi järjest, arvan, et kord nädalas on normaalne selline pikem treening teha, eriti kui tegemist on heas vormis inimesega. Soovitan sel puhul siiski kombineerida rühmatreeninguid näiteks nii: bodypump; spinning või tantsuline aeroobika, vesiaeroobika; stretching või jooga. Kui toitumine on paigas, tervis korras, siis ju energiat jagub , jääb üle vaid soovida head treenimist edaspidisekski! Kõike kaunist soovides, Kati
  3. Küsige trennide, kehahoolduse või iluteemalisi küsimusi! Küsi julgesti!
×