Jump to content

terre

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

terre

  • Tase
    Algaja
  1. Kava!!

    sooviks ka kava , treenin 3-4 korda nädalas raimondlatt@hot.ee
  2. kuidas tagurpidi pool salto välja näeb?
  3. milliseid harjutusi tuleb teha et käte peal käia ja tagurpidi salto ära teha
  4. Olen nüüd 2 kuud jõusaalis käinud ja treeninud algajatekava järgi,söönud toitumiskava järgi ja eesmärk oleks lihasmassi kasvatada ja rasvaprotsenti vähendada,milline toidulisand aitaks mind?
  5. Olen käinud 3 kuud jõusaalis nädalas 3 korda ja ujumas 1-2 kord nädalas aga kuna treeningud kalliks läinud ,enam vanemad ei anna treeningu jaoks raha,mida teha ,või kuhu trenni minna et oma füüsilist hoida?Hindadest niipalju et käin tartu ülikooli jõusaalis seal 1korra pilet 75.- ja kuu 800.- ,ujumisel auras 1 korra pilet 40.-
  6. Aidake koostada toitumiskava

    millega seda toidukorda asendada 3. Söök. 4 keedetud või ka praetud MUNAVALGET+ 1 kollane. Lisada sinna peeneks hakitud kalkuni filee ingi tükke. ( natuke, paar viilu) 2 viilu sepikut või teraleiba ja tass kohvi või teed.
  7. Aidake koostada toitumiskava

    Saan kulutada päevas nii palju kui vaja aga ei soovi tellida kava ,palun aidake koostada,kuna enda poeg tellis ja kava vägu üksluine nt kolmas söök on koguaeg sama jne
  8. Aidake koostada toitumiskava

    Toitumiskava treeneritelt tellida pole raha,vanus on mul 43 ja pikkus 162cm kaal 74 kg naine,trenni ei tee,soov lihtsalt dieedi peale minna .
  9. sicpaxk

    toitun toitumiskava järgi ja käin jõusaalis,teen harjutusi algajate kava järgi ,soovitage mis harjutusi võiks kõhulihastele jõusaalis teha
  10. http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=11 selle järgi treeninud 1kuu ,kuna oleks kava vahetada mõtet ja kui siis millise vastu
  11. aidake valida treeningkava

    miks just selle ,miks mitte algajate kava?
  12. aidake valida treeningkava

    milline neist valida
  13. aidake valida treeningkava

    tere olen 15aastane poiss pikust 184 cm ja kaal 80,tellisin toitumiskava ära aga ei oska valida treeningkava kuskilt,soov üldfüüsilist parandada ja keha vormi saada
  14. sooviks tellida toitumiskava

    nii olen mõelnud hakata käima jõusaalis ,plaanin tellda toitumiskava.soovitage kellelt tellida ja mida ma pean sinna rasvaprotsendi lahtrisse panema ,kui ei tea oma rasva protsenti ?kavaks võtan alguses tööriistade alt algajate kava ja hakkan nädalas 3 korda käima saalis
  15. suvega vormi

    Age palun parandage minu kava
×