Jump to content

brbbrb

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

brbbrb

  • Tase
    Vaatleja
  1. ma söön nüüd peamiselt transrasvadest koosnevat jäätist. kaks 1L tavaliselt hommikusöögiks. koorejäätist ei kannat süüa, peale 0,5L läheb juba süda pahaks, vastikult rammus. ega kui organism vastu hakkab võitlema (no okse tuleb) siis ei saa ju kasulik olla. valgurikastest toitudes on hakanud ka süda läikima, eemaldasin need nüüd menüüst võtta tuleb seda kui evolutsioonilist paratamtus nagu näiteks riidekoidega juhtus. algselt said nad kangast järades söönuks aga paari põlvkonna pärast kohanes organism ajalehepaberi ja kilekottidega. mingisugune uurimustöö ka selle kohta olemas, praegu ei viitis otsida. loogika vastu ei saa olemine on hea ja areng on ikka metsik ja kaal pole rasva% arvelt tõusnud. ei näe põhjust muretsemiseks
  2. absull ei saa aru. lihtlausetena paluks
  3. petupäeval pulss laes

    tänud vastuse eest. ise kahtlustasin hoopis midagi muud kuna rohkemate süsikate söömine ja pulsikõikumine langesid ühele päevale nädala lõpus
  4. petupäeval pulss laes

    kui mu pulss läheb üle 142 olen aeroobsest tsoonist väljas koormust on mulle piisavalt ja rasvaprotsent on vähenenud. HIIT ja jõutreening ei huvita mind praegusel hetkel tahan teada ainult pulsikõikumise põhjust, mingi seos suhkruga ??
  5. petupäeval pulss laes

    m, 21, 182cm kolm kuud hoidnud väikest kaloridefitsiiti (5 söögikorda, piisavalt rasva ja valku, süsivesikutega olen tagasihoidlikum) ja teinud iga päev tund kardiot pulsiga vahemikus 138-142 kaalumuutus 84kg pealt 73kg peale nädala lõpus või ka üle kahe nädala tuleb sisse petupäev kus ei jälgi söödava kaloraazhi viimasel petupäeval sõin poolteist tundi enne trenni ära 200g kuivatatud puuviljatükkide ja pähklisegu. puuviljatükid tundusid rämemagusad trenni tehes tavapärase tempo juures läks pulss koheselt üle 150, pidin tempot kõvasti alla laskma et pulssi 140 hoida ja sellest tulenevalt tundsin ka et trenn oli vähemkoormavam peidab selline näitaja endas midagi ohtliku?
×