Jump to content

pikamaajooksja

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pikamaajooksja

  • Tase
    Vaatleja
  1. süda miskit värki

    et süda rahulolekus 43-45 lööki min, vererõhk norm,kõik peaks nagu okei olema.ekg korras. kuid vahel on sjuke vastik tunne et peksleb sees mingi 3-4 sekundit ja siis okei jälle.päevas mingi paar korda.ja nüüd pole nii väga enam nii olnud, sest olen kerge puhkuse teinud trennide kõrvalt ja nüüd ma tunnen lihtsalt et imelikult tugevalt lööb nagu kurgus tunne see või noh rinnakus.tugevalt taob.et kunagi varem pole nii olnud.muidu on ikka nii et ei tunnegi et midagi lööb. on kellegil kogemusi et miski häda või kuhu pöörduma.arst teeb jälle ekg ja näitab normi.no jäängi nii pendeldama. tänud ette
  2. lihasdüstroofia

    Tere Tegemist suhteliselt suure murega minu jaoks. Ei oska kellegi poole pöörduda, seega alustan siit. Alates 11 eluaastast tekkis mu jalgadel lihasdüstroofia. Kehakaal ja kõik on normis, piht peenike jne. kuid mureks on suured sääred ja reied. Suured küll, kuid jõud suht koht väike. Tegelen palju aeroobsega, lisaks jõusaal (aeroobne ja kergete raskustega tõstmine jalad ja käed), ujumine ja venitused. Toitumine on paigas. Kas ja kuidas sellest oleks võimalik jagu saada, sest oma spordialal on see suhteliselt koormav ja vaevaline, samuti häbenen seda väga. Ootan kõikide abi, kasvõi infot kelle poole peaks sellise murega pöörduma või mingeid ideesid kuidas seda muuta. Tänan
  3. pikamaajooksu toitained

    Mida peaksid sööma pikamaajooksjad (kas rohkem süsivesikuid, kui valke) paljudes foorumites olen lugenud, et süsivesikud ja valgud on lihaste kasvuks jne. aga lihast ei taha kasvatada, pigem isegi vähendada. ja kui tahaks ka natuke kaalust alla (umbes 4kg), siis mida rohkem ja mida vähem sööma. treeningud 5 korda nädalas 17km. ja kas võiks ka mingeid lisasid võtta(n. L-karnitiin jne) Tänud ette
×