Jump to content

uusvend

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

uusvend

  • Tase
    Vaatleja
  1. Energijajoogid ja jõusaal

    Keegi guaranast oskab midagi rääkida? Ma mõtlen tableti kujul, mitte dynamiitides jms. Kuidas trennile mõjub ja üldse tervisele?
  2. Abi?

    Vot sellist vastust ma ootasingi. Suured tänud!
  3. Abi?

    Mure selline, et tahaks massi kasvatada. Hetkel olen selline suhteliselt õhukese välja nägemisega ja sooviks laiem ja üldse suurem välja näha. Lisaks on kõhu peal kerge rasvakiht, millest tahaks lahti saada. Muidu... vanust on 17, kaalu umbes 73 ja pikkust u 182, regulaarset trenni ei tee, aga olen suhteliselt liikuv. Asi ongi selles, et õige treening- ja toitumiskava ostmiseks ei ole kahjuks aega ja raha. Niiet tahaks natuke üldisemat abi. 1. Kas keha suurus sõltub väga palju geenidest? Või saab õige trenniga ennast päris bõkiks kasvatada? 2. Mismoodi peaks toituma? Mitu korda päevas ja vähem korraga ning valgurikast toitu? Või on massi kasvatades soovitatav lihtsalt võimalikult palju süüa? 3. Kui tihti peaks tegema aeroobset, sest ma saan aru, et aeroobne vähendab lihasmassi? 4. Kas on rahuldavaid tulemusi võimalik saavutada siit võetud treeningkavadega? Näiteks nende algajate omadega? 5. Ja kas on mingeid lihaseid millele eriti tähelepanu peaks pöörama? Ma usun jah, et otsides leiaks lõputult sarnaseid teemasid, aga ega see otsimine nii lihtne ka pole ja kõik küsijad on ju erinevate soovide ja omadustega. Niiet ma loodan, et ehk keegi hea inimene viitsib vastata.
×