Jump to content

daman

Kasutajad
  • Sisu loend

    450
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik daman postitused

  1. võimalikult kiiresti karuks?

    Eesmärk? Peale trenni ikka süüa tuleb. See õhtu on no kuskil 6-7 paiku. Magama lähen südaöö kanti. Kaalu tõsta ei taha, langetada ka ei taha, aga ikka langeb.
  2. võimalikult kiiresti karuks?

    Mis te ragistate kuti kallal? Mul on omal napp 78kg seljas ja söön ka vahetevahel õhtul kilo liha, 3 suurt tomatit, leiba ja liitri joodavat (tomatimahla näiteks). No okei, mul läheb trennis ka 2500-3000kcal ära, aga äkki mister wenom teeb ka ropult trenni? Kui teil omal vatsad ei kannata, ei tähenda et peab nagu hagijad turja hüppama teisele. Peace out.
  3. Stabiilne treeningkava?

    60kg? Sümdinud triatleet ma ütleks. Ropu kestvustrenniga tõuseb söögiisu ka. Psüholoogilise probleemi sügavust ja olukorda ma ei tea, oled kindel et sul sellega nüüd kombes on ja saad edasi minna? Kui ei, sisi am arvan et esialgu tasuks vaim korda teha ja edasi võiks spordist rääkida. Edu igal juhul.
  4. Kas on piisav päevamenüü???

    Isotoonilesed spordijoogid sisaldavad ka soola, sestap tarbi pikematel otstel miskit spordijooki. Ise olen peoga soola ka võtnud või sooaltablett taskus. krampide vastu aitab küll.
  5. Erinevalt enamusest siin on jõutrenni osa minu puhul väike (5%), valdav enamus aeroobne: jooks, ratas, ujumine. Kaalunumber on vähenenud 20kg (alguspunkt oli 96kg). Motivatsiooniks ja eesmärgiks ei ole olud keha väline areng, kuigi sixpack teeb rõõmu muidugi, vaid pigem soov kiiremaks saada. Ja hakkab alles vaikselt tulema, peale 3. aastat tööd. Saladusi ja nippe ei ole, järjepidevus on asja võti. Päevast päeva, kuust kuusse pidevalt ennast treenida ja küll tulema hakkab. Söömist võiks ka jälgida, vähemalt teadvustada endale, palju ja mida endale suhu pistad. Toitumiskava kui selline pole nüüd otseselt vajalik ,aga aitab kindlasti.
  6. Mh, ma pisut kahtlen kas nii väike vidin saab 90kg kaaluda. Või siis pole tegemist rauaga enam.
  7. kaal seisab ja ei lange

    Kõik õiged soovuitused, aga lisaks tahan öelda, et kaalulangus on PIKK protsess. Nädalates seda juba ei mõõda, anna omale aega. Loe, uuri, otsi nõuandeid ja söö korralikult. Trenni tee ka ja poole aasta pärast oled teine inimene. Peegel loeb oluliselt rohkem kui see abstraktne number seal kaalu peal. Kas pilt on paremaks läinud või see ka ei muutu?
  8. Vormi parandamine, rasva % vähendamine.

    See ka harjumise asi. Ise peale rasket trenni (ma ainult aeroobset teengi) võin praktriliselt kohe suure prae keresse lükata. Reeglina seda teengi kui ei pea just süüa tegema hakkama. Seega tee korralikult trenni, söö korralikult ja küll sul kõik paika loksub.
  9. Kõige kiirem allavõtmis meetod

    13aastasele soovitad pea 1000 kroonist välajminekut, pealegi poel tal variantigi ise süüa osta terve päevamenüü ulatuses. Mis ma soovitan, liigu palju ja ära söö jama. Sa siin küsisid, mis on parim, ujumine, ratas või jooks. Tee siis juba triatloni! Igasugune liigutamine on hea, 13aastasena kasvuiga alles käivitumas, õige moment ennast käsile võtta.
  10. Probleemi toitmuskava mõistmisega

    Wenom väljendub, eee... huvitavalt. Samas on tal mingi iva olemas. Enda näitel, teen suhteliselt tugevalt trenni, 14-16h nädalas (triatlon). Söön meeletult palju, ka pastat kusjuures, ja kaal langeb. Peale raskemat trenni kipub see menüü KOGUSTELT sinna Wenomi kanti minema küll (a.la. pakk (500g) pastat, 400g hakklihast ja juurviljadets tehtud kastmega või 700g juurvilju ja 500g kanafileed hapukoorega ja teraleivaga või 250g pruuni riiri (kuivainena) + 500g kanafileed + juurviljad vms.) ja kaal järjepidevalt langeb, aegamisi küll, aga langeb. Päris nii ei ole muidugi, et pakkide kaupa võid või saia sisse ajad, aga kui algne kehakaal oleks suurem, sööks ilmselt ise ka rohkem. Hetkel ise 78kg.
  11. Tere, Jooksmine

    Jookse kuidas tahad, ja vaata mida sa suhu pistad. Ongi kogu muusika. Nädalas esialgu 3h, ja tõsta kestvust kuni 6h nädalas. Selle saavutanud, hgakka intensiivsust lisama. Jooksu kestvuse üles ajamisele kuluta aasta, siis võid hakata intensiivsust tõstma.
  12. jooksmine

    Endorfiine annab ka.
  13. Vajan kiirelt nõu...

    60km on päris korralik ots juba, aga samas mitte midagi üle jõu käivat. Jook kaasa ja mine tee ära. njah, vaatan kelalaega, ilmselt tehtud juba Mister wenomile, 50km 1:30 ära kütta onpäris korralik trenn juba ka maanteratta ja hea teega (>33km/h). Seda 2x päevas teha ja sama tempoga, peale tööd. Mnjaa. Tõesti kõva mees oled. Suure tõenäosusega figureerid eesti rattaedetabelis 10 parima piirimail, on mul õigus?
  14. Kerge probleem rulluisutamisel

    Rattakingad muuseas samad, kui liiga kõvasti kinni, hakkavad tallad valutama. Aga uisutamisega, mäletan et oli täpselt sama probleem. Jalad harjuvad ära samas mõne aja pärast. Kui ei harju, on saabas liiga väike: kitsas või lühike või mõlemat.
  15. kanal 2: film

    Nalja teete või? Chuck roundhousekickib Termikale niimoodi et see ei saa arugi muud kui "System Error" ja variseb elutult kokku. Lugege ise: http://www.chucknorrisfacts.com/
  16. Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

    Selline tore film nagu Jadesoturi. Seal seletati armumist ja armastust umbes nii. Armumine on lihtsalt biokeemiline reaktsioon, mis tavaolukorras tekitab stressi, ihaldatud inimesejuuresolekul see "stress" aga muutub meeldivaks ning seda kogetakse armumisena. Kehal on võime stressoritega harjuda, seega mõne aja jooksul "stress" (armumine) kaob ning järgi jääb sõltuvus inimesest, kellesse oldi armunud. Sellele sõltuvusele ongi antund eraldi sõna "armastus". Vot nii. Jube steriilne definitsioon.
  17. Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

    Jajah, VÄHEMALT 200kg. Muidugi kui asi päädib sellega, et su ihaldatud subjekt sulle suuhst suhu hingamist teeb, siis..
  18. Jooksupüksid

    Soovitav ikk ILMA aluspesuta. Hõõrdumisel on muidugi kaalufaktor ka oluline, endal oli alguses kints pekkis, siis hõõrus rohkem kokku. Pekk sulas, lihas kasvas asemele, vahepeal oli hea, nüüd hõõrub jälle. Ananb pikematel otstel tunda. Samas on lahendus üllatavalt lihtne. Vaseliin. Tõsiselt ka, kintsude siseküljed lööd vaseliiniga läikima ja ei mingit hõõrdumist. Kui meestel on teated, ee.. ihuliikmega probleeme, siis võib ka, vabandage väga, kotid vaselliniga sisse hõõruda.
  19. Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

    Aktivist, kuhu romantika jääb, ah? Nii külamlt ja kalkuleerivalt kohe... Heale suhtele on hea algus, kui vastaspool esimesel kohtumisel põlved nõrgaks võtab.
  20. Nii. Selge. Jõujuurikatel pole tundeid.
  21. No see on ka oluliselt parem kui teemaalgataja pakutud
  22. Rulluiskude hooldus

    Ole lahke: http://www.rulluisutamine.ee/portal_articles/show_article/3
  23. Jooksmine Raskusega!

    Aga miks mitte joosta _ilma_ raskuseta ja hiljem, peale joosku, teha jalgadele jõuaharjutusi peale. Säästad liigeseid ja tulemus on sama.
  24. pikamaajooksutreening

    See mis me tegema lähme on tegelikult 0,5xIM. Pikim siiani tehtuid om 10xIM, ehk siis 38km ujumist 1800km ratast ja 420km jooksu. Maailmarekord on NAISE käes muuseas. Jooks peale ratast on muidugi teine sport võrreldes tavajooksuga, alguses on jalad "pehmed", ujuvad, hiljem läheb normaalseks kätte ära jälle. Peale pikemat pingutust võtab see mõnikord minutit 10 aega. Üldse on pool-raudmehel see imelik fenomen, et jooksu algus on raske, siis läheb kergeks ja siis läheb valusaks. Ja siis läheb väga valusaks. Ja siis saab läbi. Ujumisega on see teema, et ma läksin ujumistreeneri juurde ja juba kahe korraga tegi ta sellist imet, et mu ujumine paranes 20 sekundit saja meetri peale, kusjuures füüsiliselt läks KERGEMAKS. Puhas tehnikasport ma ütlen. Ain on jah väga tegija, mul on au teda heaks tuttavaks nimetada, oleme päris palju vestelnud triatlonist, mõnedki näpunäited tema käest saanud. Väga sõbralik ja väga muhe tüüp. JA parim raamat on ikkagi "Triathletes Traoining Bible" by Joe Friel. See on kohustuslik kirjandus.
  25. Hommikune jooks vs rattasõit

    Mis jutt? Rattaga muidugi. Tee selle 7km jooksul näiteks 2xMAX, aja pulss nö. punasesse, siis taastu ja korda. Intervalltreening missugune ja pärast palgitõstmist veere rahulikult koju. Muuseas, seal Ilmarise palkide juures on ka palju singleid (kitsas rada, üles alla, juurikate vahel), mis sealt harjutusplatsist kestab kuni Kruuda majani välja. VÄGA mõnus on, proovi ära.
×