Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by P-A-U-L


  1. Aga kui kõik siin nii teadjad ja tegija d on, siis parastamise asemel oleks mõistlik inimest suunata õigele teele.

    Enamus saalikülastajaid ju ei teagi kuidas ja mida teha.

    Ja kui siin enne hardcorest räägiti, siis soovitan minna kuhugi võitlusspordialade trenni, seal saad hardcoret nii et vähe pole :D

    Ise teen ka osasid harjutusi kindaga, näit. seljapäeval kõik tõmbed, sest ei taha endale sellist rõvedat tallanahka peopessa.


  2. kui see kava nii individuaalne on irw, siis soovitan kõigil tellitud kava üles riputada, sest nii või naa see ju on INDIVIDUAALNE ja toitmib ainult SINU peal :)

    2a tagasi tellisime sõbraga toitumiskava, mina olin paks ja aeglase seedimisega + palju suurem jüusaali kogemus, teine vend oli jumala kont ka kribu + jõusaalist väga vähe teadis, tema eesmärk oli kaalus juurde võtta , minu oma aga rasvapõletamine JA ENNÄE IMET, 1:1 KAVA - no mine vi**u kui närvi ajas , mille eest me maksime kahe peale 1000? parem klappida 10 vennaga, igaüks 50 eeki. .. tra krdi individuaalne MY ASSSSS

    KODU ANTTILAST tellisite v?


  3. Minu soovitus on selline: TELLI TOITUMISKAVA!!! Nii lihtne see ongi, siin foorumis sattud aina sügavamale segadusse, kuna kõik on hirmus TARGAD ja suured spetsialistid nõustama.....:)

    Toitumiskava on individuaalne, ning järgib sinu eesmärke ja hetkeseisu. See mõnisada krooni investeeringut tasub ennast ruttu ära, tean omast käest.

    Olen kaotanud kaalust kuue kuuga 8kg, ning seda tänu õigele toitumisele.

×