Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by P-A-U-L


  1. Koolis olete käinud, lugeda oskate krt?:angry:

    KANNAN KELLA, mitte pulsivööd!!!

    Ma ei mõista, kas keegi nagu teemasse süüvib ka? Ma siin omast kogemusest soovitasin, miks valida just veidi kallim kell.

    Teemaalgataja soovis kella kuhugi 2tuh kanti, seega mõnisada krooni siia-sinna ple eriti suur vahe, see kompleks ju veel hea soodukaga.

    Kella ei osta ju kaheks nädalaks.

    Proovige ikka teemast aru saada, enne kui suvalisi komme postite.


  2. Sportlastel hakkavad juuksed ennem peast ära langema kui mittesportlastel. Põhjus lihtne: liigne peapesemine. Endal ka 2-3 trenni päevas. Ja pärast esimesi trenne ma ainult pesen pead veega, šampooni ei kasuta. Nii soovitati kuskil ajakirjas :angry:

    Aga muidu ise ka tähele pannud, et "jõmmid" on kiilakad ja siis kannavad liibuvaid särke.

    See on küll müüt, ujujad peaks siis kõik kiilad olema!

    šampooniga jah ei soovitata liialdada, kuid vesi ei tee juustele midagi.


  3. Ma ei mõista kuidas selline mees kes Kiivikat ja Tokkot OTSESELT kõiksugu tiitlitega sõimab, tuleb siia sõna võtma........

    Tundub, et mees ise ka ei saa aru, mida tegema peaks...

    Olen jälginud bonsuna.comi foorumit viimasel ajal, ning tegu on ikka väga uppuva laevaga!

    Siin foorumis õnneks sellist tsirkust ei käi ning üksteisele nn "taha" ei panda :P


  4. Julgen soovitada siiski Polarit või Suuntot, need on siiski tunduvalt kvaliteetsemad. Ise kasutan Suunto T6C ning olen väga rahul. Kuna ise kannan kella 24/7 siis valikul soovitan arvestada ka toote välimusega. Mõistlik on küsida proovida pulsivööd, odaval cräpil nagu canyon, sigma jne on need nagu salvokelgust tehtud, ülimalt ebmugavad keha ümber. Vast keegi ei solvu, sest see on lihtsalt minupoolne soovitus läbi oma kogemuse. Odavamatest soovitaks seda: http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/S...f1=Elektroonika


  5. Kas teil endal ei ole kopp ees sellest, et igas teemas, kus vähegi suuremate meeste pilte näidatakse, hakkab kohe vana teema pihta "mina ei usu, et ta kartuli ja kastme peal kasvanud on määää"? See teema on nii ära leierdatud, et sellest ei ole enam midagi rääkida, aga mõni ikka peab oma kommentaare pistma. Äkki peaks juba üle saama sellest või mis?

    Aga ära siis loe seda teemat, foorum on vaba ning ma võin oma arvamust avaldada onju...

    Kõik ei peagi ühtemoodi mõtlema, alati on eriarvamusi!


  6. Eeskujuks küll siit ühtegi meest võtta ei ole, sest siin ei võistle enam mehed vaid süstid, tabletid jnejnejne. Ühesõnaga kelle tervis rohkem keemiat kannatab, see kõvem mees on :huh:

    Või väidab keegi, et need mehed kasvavad kreatiini ja proteka pealt?

    Minul isiklikult puudub respect keemikute vastu, sest tavatreenija ei jõua sellise tulemuseni kunagi, uha kasvõi 24/7 hantlid käes.

×