Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Äkki tekitab ikka toit ka? Ja jook, mida jood?

    Ühesõnaga loe enne akne kui sellise kohta ja vaata, mida eksperdid ütlevad. ÜKSKI TOIT EI TEKITA SEDA!

    Ja järgmine kord, kui mingitele lehtedele viitama hakkad, siis too viide välja ka (link vms), muidu ei ole mõtet asjast rääkidagi.

    Tean. Ma olen ka lugenud, et toit seda ei tekitavat...

    Minu nahk v2ga ei reageerinud, kuid minu treeneri selg muutus kyll v6imatuks maastikuks, kui ta yle n8 "oma normi" valku s6i. Tegemist oli p6him6ttelise steroidide mittetarbijaga. St anaboolide m6ju see ei olnud.

    Kuid ta on minu arust suht erandlik n2ide.


  2. Nali naljaks ;)

    Armastan fyysikat... :P

    Mul oli 6nn omada fyysikust vanat2di.

    Kui nyyd j2lgida, millise sagedusega r2hni toksimine toimub, v6ib eeldada, et rakendatav j6ud yhe l88gi juures ei ole kuigi suur. Lisame siia juurde r2hni noka ehituslikud ise2rasused. Puitmaterjal on piisavalt pehme ja koht, mida r2hn v6iks toksida seda enam, kuna ta otsib sealt just neidsamu elukaid, mis muudavad puu pehmeks.

    Muuseas... Oma viimasel kylask2igul raamatupoodi n2gin yhte ysnagi sobilikku lektyyri teile... spetsiaalne laste kysimuste ja vastuste raamat. Head lugemist! ;)


  3. Suur tänu vastamast, kuid ükski ei vastanud mu küsimustele ;)

    Ehk kui pikk puhkus sama lihasgrupi treenimise vahe võib olla, et edasi, mitte tagasiminek toimuks ?

    Mis puudutab igasugu posijaid, sensitiive või kuidas iganes nad end ei nimetaks, siis nendest soovitan soojalt kõigil eemale hoida. Enamus neist on lihtlabased soolapuhujad ehk inimeste hädade ärakasutajad endale elatise teenimiseks ning teine osa neist ei tea ise ka sageli, millega mängivad. St vaimumaailm on vägagi reaalne ning paraku ei ole häid deemoneid olemas B). Kui haigeks jäin, siis käisin suure osa nö eesti alternatiivtegijatest läbi ja sain hulga jamasid juurde ;).

    Tõelise Jumaliku abi osaliseks sain, kui sain ristitud ja tegin otsuse Jumala kasuks!

    Ei ole v6imalik vastata... Oleneb sinu treeningu intensiivsusest.


  4. Kuna me keegi sind ei ole näinud, siis ei tea ka, kui proportsioonist väljas on alakeha võrreldes ülakehaga. Hakka aga ülakeha treenima ja kui lihased juba kasvavad, siis on võimalik konkreetsemalt nõu anda, kuidas jalgu kõige paremini treenida.

    Mina soovitan sel puhul rohkem seksida. ;)

    Suured t2nud B)


  5. Kreatiin on parim lubatud vahenditest.

    Negatiivsed k6rvaln2hud lubatud annustes tarbimisel puuduvad.

    M6ningane m66tude ja j6u v2henemine toimub p2rast kuuri l6ppu, kui j2lgida tarvitajaid. Kuid esialgsele tasemele nad ei lange.

    T6lgin hetkel yhte artiklit kreatiinist... Mul ei ole t2pit2htede v6imalust. Kas artikkel pannakse yles ka minu "numbritega" v6i pean ma seda enne korrigeerida laskma?


  6. Mina ( naine siis) treenin jõusaalis ka ainult ülakeha, sest mul on spinninguga jalg nii suureks läinud... ;) üritangi nüüd rohkem ülakeha teha,et kontrast nii suur poleks...spinnis käin endiselt ikka edasi.Proffide arvamust sooviks ka taas kuulda B)

    Selle kohta on Tervis+ is (november) Fred Antsoni artikkel. Soovitan lugeda. Kutsutakse seda syndroomi j2medajalgsete aeroobikatreenerite syndroom.

    Head Lugemist!


  7. Minu anamneesis on selline diagnoos nagu reumatoidartriit e krooniline liigeste p6letik.

    Kuidas ma kykke tegin?

    1. S6in toidulisandeid, mis parandavad liigeste m22rdemehhanisme.

    2. Liiges tahab liigutamist... treeningut, raskustega harjumist.

    3. Arengu k2igus kasutasin p6lve toestamiseks sidemeid. Tavalist elastikut.

    4. Sooja ja kergemad raskused tegin alati ilma sidemeta.

    5. Nii, kuidas arenes lihas arenes ka liiges, st j2rjest suuremad raskused l2ksid ilma sidemeteta.

    L6ppkokkuv6ttes tegin ma oma p6lvele ainult head.

    J6udu ja julgust!


  8. baleriinide sääri näinud pole ... tegin loogilise arvamise ... kui palju lihast kasutad siis peaks see olema ka arenenud .... aga võimlejate sääri olen näinud küll ... ja need on küll suuremad kui keskmisels inimesel ... aga see ei ole point ju .... point on selles et inimene soovis sääri väiksemaks ja vormi ...

    Eestlastele vist meeldivad sellised hyyum2rk jalad? ;)

    Rasva% langedes kaotab ta seda ka s22rtelt. Tehku siis ainult dieeti ja nagu sa juba ytlesid ujumise m6ju oleks s22relihasele v2ga minimaalne. K6ndimine...ilma kontsata...

    Asi l2heb jamaks. Kellele neid atrofeerunud s22relihaseid vaja on?

    Mis ilu te seal n2ete? S22r on t66s enamiku lusti ja l6bu pakkuvate liigtuste puhul. B)


  9. ta tahtis ju sääri väiksemaks ja vormi saada .... kas poleks kasulik teha palju aeroobset (mis jalgu väga ei koorma näiteks ujumine) ja selle juurde natuke jõusaalis et anda säärele reljeefi ? ..... et siis peaks ju rasva arvelt säär väiksemaks minema ja jõusaali arvelt säär ilusaks ... vormi .... sest hüpates ja joostes saab ju säär kogu aeg trenni ja võib paisuda lõppkokkuvõttes suuremaks kui praegu juba on ? ... ja võimlejatel on tõesti vormis säär kuid igal tasemel võimlejal on see säär ka paksem kui tavalisel inimesel ... sama kehtib baleriini kohta .... olen suht kindel et varvastel pikka aega seismine kasvatab suured sääred ...

    Palju sa baleriinide s22ri n2inud oled? ;)


  10. Joostes ja hüpeldes säärelihast küll väiksemaks ei saa - vaata kasvõi iluvõimlejate jalgu.

    Ok...Lamagu siis voodis ja t6stku jalad yles ;)

    Kas old mani prillid on valed v6i ta spetsiaalselt loeb yle rea? Starost ne radost.

    Ta tahtis s22ri vormi saada? Olete te n2inud baleriini v6i v6imlejat, kellel ei oleks vormis s22r? V6i te arvate, et iluv6imleja s22r on v6rreldav kulturisti omaga?

    Meestel on muuseas palju v2hem vabandusi, et kiuslik olla. Mina ei saa juba 6ite mitu kuud 88siti normaalselt magada. Mis oleks teie vabandus?


  11. Kas mõtled, et alati tuleb peale jõusaali päeva jooksu päev? Sest kui samadel päevadel oleks iga nädal, siis tuleks P ja E järjest jõusaalipäevad. Seega kui lihtsalt üle päeviti käid, siis tuleb mõnel nädalal 3 korda, mõnel 4 korda.

    Päris algajale, kes alles on hakanud korralikult treenima, oleks selline graafik vist liiga tihe, eeldades et jõusaalis ikka korralikult mürgeldad. ;) Ja mis eesmärgiks on, lihaste suurus ja jõud või pigem vastupidavus?

    Lihaste valulikkuse kohta rääkides, siis mul on valusad sel juhul kui pikem paus (võibolla 4 päeva või rohkem) on vahele tulnud, kui üle päeva või üle 2 päeva (nagu praegu püüan teha) teha, siis nagu eriti märkimisväärselt ei ole tunda.

    Mulle tundub, et see teema on teil segi nagu K8rt-P2rtli s2rk pyhap2eva hommikul.

    1. Lihasgrupi treeningi.

    2. Valuliseks muutub ta j2rgmise p2evaks. Kui ma seda ei saavuta, olen kas looderdanud v6i on vaja vahetada harjutusi.

    3. Lihas tahab puhata, taastuda ja seejuures kasvada. Mida rohkem te suudate lihast koormata (oleneb teie treenitusest) seda pikem peaks olema taastumine.

    N2puviga ...

    1. Lihasgrupi treening...


  12. Oluline on kujundada magamamineku rituaal.

    1. K6ht ei tohi olla ei liiga t2is ega ka tyhi.

    2. Trennist peaks olema m88das v2hemalt kolm tundi.

    3. Paar tundi enne magamaminekut 2ra tegele t88asjadega.

    4. Kindel kellaaeg voodisseminekuks.

    5. Voodi peaks olema sul magamiseks, mitte lugemiseks ega 6ppimiseks.

    6. Hea raamat enne voodisseminekut ei tee paha.

    7. Soe vann, v6ib aroomiteraapiaga.

    Seda loetelu v6iks j2tkata. Arvesta magamiseks v2hemalt 9 tundi. Unev6la tekkides ei pruugi me enam normaalselt uinuda ja piisavalt sygavalt magada. Probleem, mis sul vist juba on...

    Edu! ... ja ilusaid unen2gusid ;)


  13. Suured t2nud, Vend V2hk! ;)

    Pimesoolega ei ole asjad nii lihtsad. Minul kestis epop8a 7 aastat, enne kui viskas v2ga 2gedaks. Ultraheli n2itas vedeliku olemasolu k6hu66nes ja arstid tegid igaks juhuks armi nagu oleksid elevanti l6iganud.

    Poistel ei ole asi nii hull. Tydrukutel peaks opereerima esimeste kaebuste ilmnemisel (tysistuste v2ltimiseks).

    Samas...kui poleks olnud seda operatsiooni, vaevalt ma oleks spordiklubi vahetanud ja v6istlema hakanud.


  14. Kuidas kommenteerida seda, kui pärast lõunasööki juuakse 1 liitrit jogurtit kella 14-18 ajal,

    st, et tegemsit on siis sellise tegevusega, kus istuva töö juures on jogurtipakk kogu aeg ligi, ja ca iga 15 minuti jooksul võetakse üks lonks nö, ja nii kuni kella 18ni välja, et kas see on halb või pigem hea tervisele?

    Vaevalt te nyyd selle k2tte 2ra sureksite ;) Noor organism, kyll ta vastu peab. ;)

    Joomiseks kasutada puhast vett!

×