Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Vox clamantis in deserto...

    Kontekstiv2liselt v6ib ikka huvitavaid noppeid saada... Rambo vennapoeg...v6i mis iganes sugulane v6i mitte sugulane.

    Alkoholi kahjulikkust ei tasugi p6hjendama hakata, kui inimesed on n8 eitamise faasis. Samas... kui on j6utud arusaamisele, et tegemist on s6ltuvusega, on juba hilja. Parajuslast sellest inimesest kahjuks enam ei saa. Tal on valida, kas ta loobub 100 % (2ra peab sellisel juhul j2tma ka k6ik alkoholi sisaldavad ravimid jne)

    Alkohol, kui aine on iseenesest vajalik . 6ppige keemiat. Hea lahusti jne. Iseasi, kas seda peaks tarvitama purjuj22mise eesm2rgil? Mida rohkem te joote, seda suuremaks vajaliku alkoholi kogus l2heb.

    Ei viitsi t6esti kirjeldada alkoholismi erinevaid staadiume...Kuid esimene 2revust tekitav tundem2rk on tolerantsuse t6us (rahva keeli- mees kannab h2sti!!!). Kui ikka paar lonksu enam purju ei tee (nagu ma eeldan, et esimesel alkoholiga katsetamisel oli...), olete k6va sammu alkoholismi rajal edasi sammunud.

    Kui inimese mass on suurem ja tegemist on meesterahvaga siis saab organism ka lihtsamalt sissev6etud myrgiga hakkama. Naistel t88tavad vastavad ensyymid halvemini (naised on kergemad ka...tavaliselt).

    Kuid myrk ta on ja myrgiks ta j22b.


  2. 1. Ma ei toeta nn VI kategooria loomist. Miks?

    See toetub puht subjektiivsel hinnangul. Alati leidub keegi, kes tundub meile veel targem ja veel v22rikam. Kas siis luua j2rjest rohkem ja rohkem kategooriaid? T2na Alaver... homme keegi teine. Temale siis VII v6i VIII kategooria??

    Alaveri teemat te arendate siin hetkel, sest te ei ole suusatajad. Ise te ei tea, ei ole tema juures treeninud, ei oska v6rrelda teiste suusatamise treeneritega, kuid meedias ta eksisteerib.

    2. Ei toeta ka lihtsustatud viisil IV ja V kategooria jagamist. Sellisest ettepanekust kumab l2bi enesealalhoiuinstinkt. Keegi treener, kellel on mingi kategooria juba k2es, tahab raskemaks teha j2relkasvu tekkimist ja samas tahab kergemaks teha endale k6rgema kategooria saamist. ????? P6hjendades, et tal olla juba piisavalt kogemusi???

    Toetan kindlalt yksk6ik milliste kategooriate jagamise puhul teha seda t2ie vastutustundega ja juhinduda siiski mittesubjektiivsetest (meedia t2helepanu jne) aspektidest (mis v6iks olla n2iteks t2iendkoolituste ja eksamite systeem).

    Kui r22kida kulturismist, siis koolitussysteem on siin puudulik (ytleks isegi olematu...). Kui ei ole endal kursusi v6i juhendajaid, siis palun ostke need sisse. Valeh2bi ei tee meie treenereid paremaks.


  3. Ott on oluliselt kuivem kui teie.

    Striiad aga ohustavad pigem suurema rasva% inimesi.

    nii palju siis et,endal on seda rasvakihti kah peal ja kardan et sellest need tulnud ongi.enam eriti ei põe nende pärast.teen rahulikult oma trenni ära,käin pesemas ja siis tõmban üle keha kreemi.rebendid on suht heledakd juba läinud.Kas solaariumiga ei saaks nende värvi vähendada?

    Striia ei p2evitu. Paranedes j22b sulle valge joon.


  4. Ma vaatan et seda Fred Antsoni "rasvadieeti" ei mainita enam üldse, milles probleem? Päeva esimesel poolel võiks enamuse energiat saada ikkagi rasvadest ja valkudest et töövõime säiliks, õhtul võiks pigem süsivesikuterikast toitu süüa. Puuviljad on siiski suhteliselt hea variant sest fruktoos ei tõsta insuliinitaset nagu teised suhkruliigid. Täpsemalt võib lugeda http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9943

    Tean. Olen lugenud. V2ga hea artikkel. Toetab h2sti minu arusaamu. Ylaltoodu ei kummuta Fred Antsoni poolt kirjeldatut.

    Kes mida tahab v2lja lugeda...


  5. Argonaut!

    V2gagi mitte fitness.ee foorumlik kirjutis :) Mul on hea meel, sinu avameelsuse ja arutlemisv6ime olemasolu yle :unsure:

    nartsissistlik Agronaut... lõhestunud isiksusega. Tähtkujult olen Kaksik, seega väga lihtne ju järeldust teha...biggrin.gif

    Mis mina siis Veevalajana peaks ytlema :D Sa 2ra 2ra jahtu...


  6. suur Aitah sulle ka et vastasid. eks jah kannatust ja joud oli vaja siin koik 1.5 aastad kuid koige raskem moment oli edasi suua teadmisega et organism sel ajal votab rohkem kui tal tegelikult vaja on. kui nuud see hakkab tagasi all minema ja see on juba hea märk. nii siin aita teile toetuse eest, eks ma proovin natukene rangelt susivesikuid ohtupoole valja votta.

    juurviljad koos valkuga sobivad voi? naiteks auratud lillkapsa munavalgudega, meresoolaga ja oliiv oliga?!?!

    Siin tavaliselt toitutakse natuke teisiti. Mina s88n oma sysivesikuid eraldi. N2it pasta... armastan t2isteranisust pastatooteid oliivi6liga. Kuid ma ei s88 sinna juurde liha ega kala jne. Kaerahelbepuder, veega.

    Juurviljad sobivad h2sti nii pastaga kui ka igatsugu helvestega.

    S88 nii mitmekesiselt ja samas nii puhtalt kui v6imalik.

    P2hklid! Armastan mandleid. Tume shokolaad...yks hea Eesti shokolaad on Bitter. Kuid, kui ma s88n midagi sellist siis ma ei s88 midagi muud v2hemalt paar tundi.

    Joo vett. 1| 3 v6iks toidu juures vesi olla

    Kala ja kana jne s88n ma koos sibula, sidruni, greipfruudi, rohelise salati ja oliivi6liga. Piimatooted sobivad

    h2sti tomatiga.

    Edu!


  7. Kuivatatud puuvili...on liiga magus. Banaan on yks v2heseid mittekuivatatud puuviljadest, millega v6iks ettevaatlik olla.

    Angel, ei teadnud millega oli tegu. Anoreksiast v2ljatulek v6tab t6esti aastaid.

    Endal rasket anoreksiat ei ole olnud, kuid uuesti s88mahakkamisega olid probleemid ja mitte ainult aasta, kaks.

    Organism talletas iga v6imaliku tema arust yleliigse :)

    T2isv22rtuslik toit ja mitmekylgne. S88 iga kolme tunni j2rel.

    Positiivsust edaspidiseks!


  8. prussak..

    Naisterahvas ei saa endale tavaliselt magusat lubada, kui ta tahab maha v6tta, ka peale trenni mitte.

    Valgu osakaal oli p2evases menyys liiga v2ike. Valik samuti... Juustu v6ib v2lja j2tta.

    Kuivatatud puuviljad on liiga magusad... kahjuks. Tahad maha v6tta, j2ta 2ra.

    Roheline salat ja juurviljad + kala, liha (veis, kana, kalkun).

    Pudruga 2ra yle pinguta. Suhkur on out.


  9. Tahaksin yhineda juba ylaltoodud soovidega.

    Kannatust! :)

    Organismi taastumine v6tab aega. V6ta asja rahulikult ja 2ra oma ainevahetust liiga aeglaseks tee. Haigus ja hormoonravi olid juba niigi parajaks katsumuseks.

    Toitu eelk6ige h2sti.

    Kui pikka aega on hormoonide tarvitamisest m88das?


  10. Kui r22kida s6ltuvustest siis mina olen kindlalt endorfiinis6ltlane :)

    Endorfiini, morfiini-sarnast ainet, tekib nii ajus, ajuripatsis kui ka neerupealsetes. Selle aine tootmine intensiivistub, kui inimene end pingutab.


  11. No siin võeti kohe teema üles, kes kui palju viina kannatab ja mida peale hammustada :unsure:

    Kas minu tulemusele on kellelgi midagi vastu panna: 29,5 aasta jooksul 1 pits viina ja umbes 1 liiter õlut(midagi muud lihtsalt ei olnud juua). Kogu alkohol. Mitte tilkagi alkoholi ei oma sünnipäevadel, oma pulmas... ega teistel üritustel. Isegi Starteri energiajooki joon ilma viinaga lahjendamata :)

    Kes on kangem mees?

    Myts maha ja sygav kummardus, vend v2hk!

    Liitrit 6lut ei ole ma kohe kindlasti joonud (39 aasta jooksul), pitsi viina ka mitte... aga veini olen ma tarbinud elu jooksul vast liitri?


  12. 1. Kreatiin monohydraat ... soovitatakse tarvitada mikroniseeritud. See on k6igis p6hiaine. (doos 3-5 g)

    Ylej22nud on kreatiini ja veel millegi yhendid. (Parandavad omastatavust, v6ib v2hendada tarvitatavate sysivesikute hulka, toimivad puhversysteemina jne).

    2. Kreatiin-alfa-ketoglutaraat (2-5 g)

    3. Kreatiin glykonaat (3-5 g)

    4. Kreatiin etyylester (1-2 g)

    5. Kreatiin metyylester 1-2 g)

    6. Trikreatiin orotaat (5 g)

    Ained 2-6 on modifitseeritud segud.

    Kysitud kyll ei olnud, kuid lisan igaks juhuks ka tarvitamise soovitused:

    . Drink plenty of water That means at least half of your bodyweight in ounces — for a 200-pound guy that’s 100 ounces or just over 3 liters a day. In addition to its effects on strength and energy in muscle cells, creatine also acts as a volumizer, increasing the size of muscle cells by pulling water into them, expanding them like a balloon. Drinking plenty of water ensures cells have enough to draw in and expand with.

    2. If you want immediate results, do a five-day creatine-loading phase during which you take the recommended dose 4–5 times a day with food (this includes pre- and postworkout shakes). After that, follow the typical dosing guidelines below.

    3. On training days, take your creatine dose before and after a workout with your pre- and postworkout meals.

    4. On rest days, take only one dose of creatine with a meal. You can occasionally skip a day because research shows that once the muscle is loaded with creatine, you can miss a day of dosing without compromising your muscle-creatine levels.

    5. Give each type of creatine you try at least a full month before deciding whether it’s right for you. Either try each of the different types on their own, or go with a mixed creatine product that provides several types of creatine to cover all the bases.


  13. Galerii puhul h2irib, et piltide all puuduvad nimed. Ma t6esti ei tunne k6iki maailma kulturiste ja fitnessiste. Kuid ma tahaks neid teada paremini. Keskendutakse rohkem lihakehasse, kui isikusse.

    Koolituste juures v6iks olla pikemaajaline plaan yleval. Kui hetkel ei ole siis palun 2rge mind yllatage, et nyyd j2rgmine kuu tuleb. Ma pika inertsiga tytarlaps ;) Aasta plaan v6iks olla paigas.

    Alati v6ib teha koolitusi rohkem. Ei ole ju probleem tellida keegi asjalik r22kima millegist huvitavast ja kasseerida selle eest raha, st maksta ka loengu lugejale. Pange kokku n2it. "ainepunktide" systeem kuulatud loengute alusel (sinna hulka v6iks arvata ka referaadid ja muu iseseisevev t88).

    L6ppkokkuv6ttes mulle sait meeldib (ost-myyk-vahetus oleks v2ga viis).


  14. nurk on teine, seega võin enda peal mitmeaastase kogemusega öelda et kätekõverdus teeb ülemist osa rohkem kui kang

    ?

    K2tek6verdusi on v2ga erinevaid. St nad m6jutavad ka erinevalt lihaseid (samad lihased erineva pinge all...).

    Ma nimetaks seda yldarendavaks harjutuseks. Jalad on pinges, selg peab olema tugevalt hoitud jne jne.

    Kangi surumisel on seda ka v6imalik rohkem ja v2hem "varastada", kuid ei ole tehniliselt 6ige.

×