Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. ??

    1. Inimesed on erinevad.

    2. Eesm2rgid on erinevad.

    See ei puuduta ainult kulturismi. Vaadake yksk6ik millist spordiala.

    Kuidagi naljakas oleks mulle ytelda, et ma ei t6mbaks kukla taha :angry: Ma olen teinud seda harjutust aastast 1988... ja teen seda M6NUGA ka edaspidi ja ma ei ole ainukene.


  2. Tänapäeva füüsiliselt lõdvas maailmas, aga nii see on. Autod, internet, mobiilid jne. Pole ime, et mõnele siin tundub see ebanormaalne. Peamine on see , et lapsele meeldib siis on kõik ok. Ja 3 kuusele oli see pigem lõbus mäng, nutmas ma küll teda seal ei näinud. Usun , et vanasti olid enamus maatüdrukuid selliseid. Jah geenid on meil veel ehk alles, aga neid kasutatakse vähe ja ajapikku muutub kogu inimkond füüsiliselt nõrgemaks.

    Muide ka meil Eestis on selline perekond olemas, kes oma lapsi juba varajasest noorusest treeninud. Venitanud ja painutanud. Tõsi kangi nad ei tõsta, see pere on rohkem võimlemise suuna austajad.

    Nimi ei tule kahjuks meelde. IGATI NORM , POOLDAN. KUI KASVÕI POOLEDKI VANEMATEST OMA LASTEGA NATUKENEGI TEGELEKSID JA NEILE TÄHELEPANU PÖÖRAKSID, KASVAKS JUBA UUEM PÕLVKOND VAIMSELT JA FÜÜSILISELT NORMAALSEM KUI SEDA ON PRAEGUSED MIKUD MANNID.

    AGA NEED SAMAD MIKUD JA MANNID ON EESTI RAHVA TULEVASED MINISTRID , ARSTID, JURISTID JNE. MÕELGE SELLE ÜLE. TEGELEGE OMA LASTEGA, KASVÕI NATUKENEGI. VANEMAID EI ASENDA EI LASTEAIA KASVATAJAD, EGA KOOLIS ÕPETAJAD JA TRENNIS TREENERID.

    Perekond, kellest Marek r22gib, on Vaherid. Vello ja Aita Vaher ja nende neli last.

    Igati n6us. Mul on n8 "mittet8ise tuluna" kaks lapselast. Noorem on 1,5 aastane... Raske on muuta vanemate arusaamu.

    Poole aastase lapsega harjutuste sooritamine hakkab emale tavaliselt ylej6u k2ima. Meil on aga aktiivseid isasid v2hev6itu... Kas puuduvad oskused, julgus, tahtmine v6i aeg selleks...v6i ka k6ik korraga.


  3. Paksuse ja laiuse teemal ei ole sõna vötnud, ausalt ei ole ,arusaamatu terminoloogia mulle. Ei ole minu asi sind õpetada, aga see jutt , et horisontaalsete seljaharjutuste juures on trapets põhitegija , see on lihtsalt eksitav noortele entusiastidele, sellepärast ma üldse sõna võtsingi. Vaata uuesti seda pilti ,kumb lihas kinnitub õlavarrele.

    Aga irooniat läks enne natuke paljuks , vabandust.

    Vahest teist moodi ei saagi... :angry:


  4. Latissimus dorsi, eesti keeles LAIlihas, annab seljale laiust nagu nimigi ütleb. Olgu mis osa tahes, lailihas on selja laius, töötab põhiliselt vertikaalselt tõmbamisel (nagu nimetatud allatõmbed)

    Seevastu horisontaalselt, näiteks sellistes harjutustes:

    http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGe...entOverRow.html

    http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGe...entOverRow.html

    töötab rohkem TRAPETSi kesk- ja alaosa, ehk selja PAKSUS, sest need teevad su ülaselja PAKSUKS mitte LAIlihas, mis annab LAIUST. See pole päris üks ühele, kuid nii see laias laastus on.

    Kui sa tahad öelda, et horisontaalselt ka lailihas on peamine raskuse liigutaja, siis kuidas üldse veel saab trapetsit treenida?

    Selle harjutuse juures oli ju selgelt kirjutatud, et trapetsil on ainult synergisti roll.

    Trapetsi harjutusi vaadake siin harjutuspangas. Klikake eestvaates tehtud tehtud pildil.


  5. Kuulge palun ärge rääkige IQ'st kui te midagi ei tea sellest...

    Aga OldMani ütluse kohta öeldakse veel seda, et paraku on päriselus naine tihti köögis daam, voodis kokk ja seltskonnas l...s :unsure:

    :D

    Kysiti meeste v2limuse kohta...ja vaat kuhu tyybid j6udnud on?

    Millistele teaduslikult t6estatud (metodoloogiliselt 6igesti teostatud...) materjalidele te tuginete, h2rra psyhholoog? :P

    V6ttes teie pealt snitti v6iks vastata, et minu lemmikmees on t8eline h2rrasmees seltsonnas, koduabiline k88gis, gigolo voodis, kaubanduekspert shopingul, majandusteadlane ja matemaatik b8rsil, t6eline laps vabal ajal ja probleemsetes olukordades asendab minu sydametunnistust. :) Jami!!!


  6. Tean et on räägitud... ja eks see teadmine vaikselt levib ka:) Aga ma ei viitsind teemat üles otsida ja panin uue asjaliku artikli jaoks uue teema. Keda huvitab see loeb (s.t. huvitav lugemine ka neile, kes seda põhimõtteliselt niikuinii teavad).

    Suured t2nud ikkagi...:unsure:

    Minu teada oli siin avaldatud materjalid juba kokkulitsutud kujul... refereeritud (mitte viidates allikale)...mokaotsast.


  7. :unsure:

    Lõppes parima fitness-modelli konkurss

    Viimasel ajal Eestis areneb body-fitness spordiala. Eelmisel laupäeval Ida-Virumaa Heategevuskeskuses toimus kolmas naiste fitness-modelli konkurss. Ürituse korraldajatena olid Vaarika elu firma ja Virumaa Heategevuskeskus, aga ideeinnustajana oli Vaarika elu firma juhataja, Heategevuskeskuses asuva fitness-klubi treener – Vitali Malinin.

    Vitali on oma tegevuse suur entusiast ja propageerija. Olles klubi treenerina veetis ta juba kaks konkurssi, milliste osalejatena olid enamasti lapsed, ja kõik, mis oli noorte sportlaste ülesanneks – saavutada parimaid tulemusi hantlite ja teiste raskuste tõstmises, massaaži klassi ja juuksuri meisterlikkuse kuulatlemises. Nüüdne konkurss oli juba lähedam sellele ideaalile, mida Vitali tahaks tulevikus näha.

    Konkurssis, mille alusena oli võetud naiste body-fitness, võtsid osa kaheksa sportlast, kes esinesid kahes kategoorias: neiud ja naised. Soliidse žürii ja mitte vähem soliidse publiku ees osalejad demonstreerisid neli poosi: üldvaade ees, tagant ning küljetelt. Lisaks sellele arvestati ka liikumise esteetikat, artistlikkust ja oskust endast esitama. Absoluutse fitness-modelli karikat võitis Anna Jatsukovitš ja niimodi sai meie linna esimeseks fitness-modelliks.

    Praegusel ajal on raske leida sportlasi just võistluse jaoks – mittekerge ülesanne. Tõepoolest body-fitnessiga tegelevad paljud inimesed, sest see on juurdepääsetav spordiala, mis ei nõua lihaste suurendamist ja haarab aeroobset ja anaeroobset (jõu-) koormust. Näiteks ühel päeval te külastate rakendusliku aeroobika trenni, järgmisel päeval käite jõusaalis ja veel ühe päeva pärast jooksete krossi Pimeaias ja siis kordate tsüklit algust peale. Sihtmärk on ainus – harmooniliselt areneda ja selle saavutamises mitte peatuda ühel tegevusel.

    Veel üht sihtmärki seadis Vitali – korraldada mitte ainult võistlust, kuid ka teha seda üritust ilusaks ja eredaks, kontsertesinemiste ja kõiksuguste üllatustega. Ilma heade sõprade ja ettevõtjate abita pidu ei saaks korraldada. Šou järgi võib öelda, et fitness-klubil on küllalt sõpru. Neid on küllalt ka selleks, et saavutada Vitali kavatsust järgmisel aastal nagu ta ise ütles linna tasemele välja tulla. Tahaks, et ürituses meie klubi peale osaleksid ka kõik teised klubid, millistel on selleks head võimalused. Tahaks siiski seda spordiala taaselustada Narvas. Ehkki fitness on terve eluviis.

    Oi, kui tubli! :)

    Lause :"Ведь фитнес – это здоровый образ жизни. " k6laks maakeeli "Fitness - see on terve eluviis." V6i siis kirjutaks kaks viimast lauset kokku... :"Sooviksime Narvas seda spordiala taaselustada sest fitness on ju terve eluviis."


  8. Millist neist on kõige kasulikum süüa? On arusaamatu, sest arvasin kogu aeg, et riis on tervislikum ja ei anna nii palju kilokaloreid, kui kartul , aga nüüd kaloriarvutit vaadates tundub vastupidi. Et kasulikum on süüa kartulit? Kumba oleks parem süüa, kui ei taha paksuks minna? Või hoopis siis tatar?

    Sa ei saa ja ka ei tohi kogu aeg syya yhte ja sedasama... Kaloriarvuti j2rgi toituksime me k6ik 6hust ja armastusest.

    Vaevalt, et eestlasele kauge ja tundmatu riis niiv2ga kasulik on.


  9. Ei, minul ei ole probleeme, aga ma olen näinud tõstjat, kes sai kükki teha nii, et kannikad puudutasid maad, aga tõukamist tegi peaegu rebimishaardega. Ja anatoomikumis sai ka õpingute ajal skelettide peal erinevusi võrrelda.

    Minu teadmine on puht teoreetiline. Anatoomikumis sai prepareerida lihaseid arstiks 6ppimise ajal. Skelette ei v6rrelnud.

    Kuid samas v6ib ka palju n2ha n8 ealiste muutustega 6lgu. Mida te anatoomikumis v6rdlesite?


  10. Kui eesmärk on kaalu kaotada, kas siis on ka meel mõnesmõttes piirang peal? Või on mesi selline tore mida vib süüa siis kui hing ihaldab? :unsure:

    Oleneb teist endast. Kui raskesti see kaal langeb? Minu dieeti mesi kuuluda ei saaks.


  11. wtf you talkin' about? Laias laastus kõigi selja harjutustega on nii:

    vertikaalselt=põhiliselt lailihas (vähem trapets)= laius

    horisontaalselt=põhiliselt trapetsi kesk- ja alaosa (vähem lailihas) = paksus

    üks hea erinevus on sinu kahel harjutusel üks on väga halb õlgadele ja ei tasu mitte kellelgi teha, kui te oma õlgu ei vihka ja neile halba ei taha.

    6la vihkamist n2itab see, et te olete ta nii f... v2heliikuvaks muutnud. K6ik punnitavad oma rannakaid...venituste peale vilistatakse.

×