Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Ma võin ka sind ravida. :D Kui ma teeksin seda ilma rahata, siis sa mind ei usuks. Aga suure raha eest ... ma ütlen sulle suure - suure saladuse. ;)

    Teised ärge lugege - ainult Aile võib peale ülekannet. :lol:

    Inimese organism on nii tark, et ravib end ise. ;)

    Ise ravib ta siis, kui võimalus antakse. Paraku on inimene rumal.


  2. Mina olen imelike jamade puhul abi saanud ühelt osteopaadilt. Eesti keelt ta eriti ei oska , täielik mitteteaduspõhine alternatiivmeditsiin ja kallis. Ja võimalik et hind on nägude järgi, mul alati 500.- sõltumata probleemist, aga mingitelt enne mind käinud vene mutikestelt küsiti 200.-. Aga töötab, valu mis muidu mitu kuud püsis või tugevnes kaob, nii umbes 2 nädalaga. Absoluutselt ei saa aru, miks need liigutused peaks töötama, mis ta mu käe või kaelaga teeb, aga miskipärast töötavad.

    mhm.. Mulle paluks ka saata kontaktandmed. Mis, kes, kus?

    Minu käest ka reeglina palju raha ei küsita :lol: ...ju ma näen nii vaene ja tagasihoidlik välja.


  3. Vot need kes seda kõhnuse juttu seletavad.tõmbad konkreetselt särgi maha.kas siis ka keegi veel lihaselise keha kohta ütleb ,et kuule sa peaks sööma poiss. ;)

    Mul oli lugu...

    Ma nimelt harrastan ka idamaiseid tantse ja üks naisterahvas pidas vajalikuks tulla minu juurde ennast välja vabandama :D , et tal ei suju see tants nii hästi, kuna tema tegelevat lisaks ka bodypump`iga. Mina vastu, et ei ole hullu... ise on saand pikalt kulturismi teha.

    Mina tahtsin kena olla ja julgustada.... tema aga sähvas mulle, et kus mu lihased siis olevat :lol:

    Reeglina ma topin oma õlad ja käed trennis kinni....ja ju ma siis olen ka väike.


  4. Tere!

    Olen siin uus ja sooviksin teie abi.

    Sooviksin,et annaksite mulle nõu ,kuidas korralikult toituda ,et kaalu juurde saada.

    Nimelt ma kaalusin enne rasedaks jäämist 46,75kg.Rasedusega võtsin juurde 20kg ,aga nüüd kus olen lapse sünnitanud,laps on üle kolme kuu vana ,olen ma peaaegu samas kaalus tagasi ,kaalun vahel 49 ja vahel 50kg.

    Ma ei taha eriti süüa,ma ei toitu korralikult.Hommikul söön paar viilu saia koos vorstiga ja joon lahjat kohvi.

    Päeval ei söö eriti üldse ,sest ei suuda midagi süüa(lapsele annan rinda).

    Sooviksin,et aitaksite mul korralikult toituma hakkata,et mis võiks olla minu päeva menüüs nii hommikul,lõunal ja õhtul ja siis vahepealseks.

    Või soovitada mingi raamat ,kus on kirjas menüüd,mis aitavad kaalu tõsta? ja mis on odav jne.

    Jään teie vastuseid ootama!

    Kena päeva kõigile!

    Kena päeva sullegi:)

    Parim ja tervislikeim viis kaalutõstmiseks on treening. Alusta tasa ja targu.

    Naised tavaliselt ei söö piisavalt ka liha, mune, kohupiima jne.


  5. Olen täiesti nõus, et särk peaks siiski minema Sargele...........või manselile :) Pealkiri ütleb juba seda :)

    Pakutakse väga Eesti hindasid.... 17$ :P

    Eks see mingi 2-3$ lugu ole. Mitte, et särk halb oleks... lihtsalt, kui US-is on ikka allahindlus, siis on allahindlus.


  6. Üks pilt veel selle auto kaunistusest: :P

    post-50-1309232687_thumb.jpg

    Muide täna oli Columbuse linnas selline juhtum kui mingi neegrimutt mind ründas ja rämedalt sõimas. Ostsin endale hiljuti uued riided NY mustade kauplusest ja sain megaedeva T-särgi ning põlvpüksid edeva sümboolikaga. Usun, et need on mingid mustade pühad sümbolid (näiteks "Pekske valgeid kahvanägusid!" vms) või lihtsalt mutile ei meeldinud, et valge mees käib mustade stiilis riides. Igal juhul mulle kohe tuli meelde Eesti jõusaalide hirm hr Rauno Raud ja tema suur sümpaatia mustade kultuuri vastu. Soovitan tal tungivalt igaks juhuks mitte NY minna oma kostüümides

    Seevastu eile õhtul liikusin Daytonis ringi kõrbevärvi pükstes ja liibuvas särgis ning kohalikud olid veendunud, et ma olen Iraagi sõjast saabunud marine(merejalaväelane). Eilne variant meeldis mulle rohkem, sest sõjaveteranid on siin alati tegijad!

    Aastast 1985 on valged kopeerinud mustade urban stiili... gangster looki. Ja nyyd mustad kopeerivad valgete prepi stiili (riided, mida kannavad rikkad valged lapsed, kes k2ivad kallites internaatkoolides ja kolledzhites).

    ....ilma probleemideta. Kiiksuga inimesi leidub k6ikjal.


  7. Kohe näha Aile, et Sa ikka õige mees ei ole :P

    Argo

    ;)

    Mul funkab küll vaid atraktiivse naise peale ja nii on see enamusel meestest, kes pubekad enam pole :lol:

    No sellest ma ju räägingi. Pubeajal ei oskagi nad (...mõned??) millestki muust vist mõtelda... ja eks see nn "allakäik" käib tasahilju ja kõigil erinevalt. Mingis mõttes allakäik, mingis mõttes areng. :)


  8. Just. Ja seega on olukord veelgi hullem. Kui isegi ökopoes pead tooteid sorteerima, et seda õiget "naturaalset" asja kätte saada, siis kaob pm. point üldse ära.

    Kindlasti annab väga tervislikult toituda, kuid linnas elaval inimesel tuleb siiski valida tihtipeale veidikene vähem kasulikum toit, aga seevastu suurem ajaline, rahaline ning mugavuse võit. Pikemal ja tervislikumal elul on vähe mõtet, kui pole aega ega raha seda nautida ning kui selle "tervisliku" toitumise saavutamine nõuab veel omakorda ebamugavust - kasvõi sellesama ökopoe toodete sorteerimise näites.

    Eks proovima kindlasti peab - kuid ausalt öeldes ei ole ka alati ekstreemsustesse mõtet minna selle tervisliku toitumisega. Kõike mõõdukalt, ning suudad väga head elukvaliteeti säilitada ka veidi vähem "perfektsete" toodete tarbimisega. Vähem stressi. :lol:

    Naljatilgad....

    Teil on vähem stressi senikaua, kuni impotentsus ei kimbuta. ...ja, kui kimbutama hakkab on vanemad süüdi :P


  9. Tõsi küll, korrelatsioon ei tähenda põhjuslikku seost vaid võib tähendada näiteks seda, et head rasvapõletajad on hommikul näljasemad.

    Ma usun, et ka see oleks laiem teema. Rasvapõletamise nn HEADUS on ka muudetav suurus ja võib ka olla, et hommikusöök on üks komponentidest teel HEADUSELE :lol:


  10. Nii nagu söödi 10 000a tagasi ei ole praktiliselt tänapäeva maailmas võimalik teostada.

    Et siis lähed metsa ja sööd loomi ning marju? Mhm... kui valid mingi muu tegutsemisviisi siis kaldud juba sellest 10 000a tagusest toitumisest kõrvale. Kui aga peetakse silmas, et süüa loomaliha, kala, puuvilju, juurvilju - siis jah, point olemas. Kuid tänapäeval peab juba omajagu vaeva nägema, et leida toidupoodidest "naturaalseid" tooteid. Olgu need siis liha, kala või taimetoit. Enamasti saad ikka teatud määral töödeldud tooteid.

    Lisaks pannakse igasugu ökotoodetele teinekord parajalt krõbe hinnasilt ka külge, seega sööd end vaeseks ning pärast rõõmustad oma "tervise" üle, kui sente loed. :lol:

    Öko on mingis osas üks paras müügitrikk. Just täna käisin ja leidsin sealt pähklivõide, millel ilutses suur kiri SUHKRUVABA... ja seekord oli siis selle asemel maisisiirup (HFCS), mis on kordades hullem...kuid ka odavam kui suhkur.


  11. Aga saadi hakkama küll, vist? Ega tol ajal välismaal ka sellisel tasemel materjale ja spordiriided polnud nagu praegu.

    No eks kõigil meil on millalgi kooliaeg olnud, minu aega meenutades oldi sedasi, pop stiil oli veel. Ega kõige mugavamad need võib-olla polnud, kuid siiski ülekeskmise lahedad ja mis peamine, jalas püsisid ka hästi. Me muidugi valisime ka selle laia värvlikummi järgi, millel peal suur tekst SPORT ja meie arvates siis kõlbasidki need kohe ideaalselt spordipüksteks :lol:

    See on päris üllatav arvamus! Mina olen seni ikka kuulnud, et meestele on pükse raskem või siis lihtsalt igav teha, kuna pole puusa ja korralikku tagumikku, mis hoiaks ja lõiget kujundaks-rõhutaks. Muidugi eks oleneb ka kehast, liiga paksukeste ja liiga kondiste puhul on ilmselt igal juhul keerukas midagi esteetilist kujundada.

    Tegelikult praegu mulle endale tundub mugav just selline lihtne ja praktiline fitness-riietus (kõik need kolm näidet, igaüks veidi isemoodi, kuid kõik meeldivad):

    post-26065-1308563852_thumb.jpg

    post-26065-1308563860_thumb.jpg

    post-26065-1308563866_thumb.jpg

    Lõpuks veel ka sellised väga levinud spordipüksid, mis täitsa omaette pop stiil nii trennis kui tänaval praegu kui ka eelmistel aastakümnetel olnud ja mis samuti väga mugavad, praktilised:

    post-26065-1308563874_thumb.jpg

    Nõuka ajal istusin mina rohkem haiglates ja trenni sattusin vähevõitu.

    Sai tegeldud judoga, mis juba iseenesest dikteeris ka riietuse.

    Nendele väikestele pükstele ma paneksin veel lisapüksid alla, siis oleks ok.

    Igal naisel on erinevad kumerused ja teksa ei sisaldanud elastaani tol ajal.

    Kumerused on raske teema...ja, et püksid ka jalgevahelt istuks (ilma kottide ja voltideta...) oli veel raskem teema.


  12. +1 Täiesti õige.

    Teemaalgatajale: Said põhimõtteliselt täiesti tasuta toitumiskava. :lol:

    Väga lihtne.

    1. Ära joo magusaid jooke ega alkoholi - ainult piima ja vett.

    2. Söö nagu 10 000 aastat tagasi söödi.

    Pole mingeid probleeme kaaluga, rasvaga, diabeediga, vererõhuga jne....

    Te olete nii tublid! :P

    Kas te ise seda ka järgite? ....ja kuidas see teie arvates igapäevaselt välja näeb?


  13. Aasoo, jah, olen kuulnud küll seda! Ainult ma ei osanud kohe esimese hooga neid viltsaapaid siinse teemaga seostada :lol:

    Muidu aga, (spordi)pükstest rääkides, mu ema kutsus "hüvasti noorusteks" selliseid spordipükse/aluspükse mida vist 1950ndatel ja 1960ndatel trennides kanti:

    post-26065-1308516881_thumb.jpg

    Edasi hilisema nõukaaja tüdrukute-naiste trenniriietus tundub juba suht normaalne. Ei kujuta täpselt ette, kuid see võis tõesti ka üpris mugav ja praktiline olla, võib-olla isegi parem kui tänane:

    post-26065-1308516889_thumb.jpg

    Ise ma kümmekond aastat tagasi koolis kehalise tunnis kandsin sageli täpselt sellist komplekti (täpselt samad püksid, jaki lõige ja stiil ka sama, ainult teine firma oli). Kui soe oli, siis lihtsa maikatopi väel, ilma selle jakita:

    post-26065-1308516903_thumb.jpg

    post-26065-1308516911_thumb.jpg

    Stringtrikoodest aga, selline juhtumisi on mul praegu isegi olemas, kuigi pole küll ammu kandnud:

    post-26065-1308516859_thumb.jpg

    Nõuka ajast on raske midagi inimsõbralikku leida.

    Ülejäänud kraamiga (punased boxerid) on nii, et kahjuks on pedofiile liiga palju. ...ja ega nad jalas eriti hästi ei istu ka. Minu meheraas, kes on aastat 30 töötanud rõivatööstuses, laitis tegumoe maha kui mitte nn mittesobiva.

    Naistele on raske teha hästiistuvaid pükse, on tema sõnad.


  14. Kohalikes kaltsukates olen märganud mõnikord. Netist ka, ebay muidugi, kuid vist mingid välismaised tantsuriiete või rannariiete netipoed pakuvad ka täitsa uusi. Pole küll täpsemalt uurinud.

    Balletitrikoo on jah selline ilmetum, klassika, üleni valge ka. Samas tema hea omadus on õhuke naturaalne kangas ja õlgade täielik vabadus.

    Eks ma sedasi olema kipungi kogu aeg :lol: Mulle ongi trennis liigutuste mugavus esmatähtis. Näiteks mind alati häirib, kui püksid ulatuvad keha pealt kintsude peale edasi, alati tekib mingi asend kus siis tirima hakkab ja püksid hakkavad siis kas ülespoole või allapoole rulluma. Kui aga püksid või trikoo lõpeb häbeme ja kintsude murdejoonel, siis on väga mugav ja stabiilne kõik.

    Millised need täpsemalt? ;) Kas need puuvillased trussikud, millega tüdrukud-naised nõukaajal koolis kekas ja sportides olema pidid? Tegelikult ise sai ka hiljemgi kooliajal mõnikord tavaliste puuvillaste bokseritega (noorte piltidega aluspüksid, suht juba üle kanni kippuvad) käidud. Mingi aeg olid need väga popid, igal pool kanda, lühikeste pükstena.

    Balletitrikoosid on mitut erinevat värvi ja ka mitme erineva tegumoega. Balletikoolis on nad jah, algajate klassis valgetega. Suuremad on juba mustadega. Mul on aknad täpselt nende harjutusruumi akendesse. Klaverisaade kõrvus helisemas...

    Balletitrikoo eripäraks on, et kui sa ikka väga skelett oled, siis ei paista silma. Tõmbab ribid siledaks :P

    Prashai molodostid on eest lukuga viltsaapad. :) Hetkel ei ole küll sobiv hooaeg, kuid mine sa tea...


  15. Ohoo, täitsa üllatav, et siin veel keegi trikoodest positiivselt mõtleb! Eriti veel stringtrikoodest, millest ma pole julenud kõvema häälega juttugi teha, tavaliselt vaadatakse siis kohe nagu kuu pealt kukkunut :) Kuigi ise ma võiksin vabalt ka stringtrikooga käia, kui vaid sobilik koht ja tolerantne seltskond olema juhtub. Justnimelt igal juhul naiselikum ja naise kehale paremini istuvam kui tänapäeva peavoolu trenniriietus. Stabiilsus-püsivus muidugi veel ülekõige.

    Edevate kõhulihaste jaoks - On olemas ka keskel kõhu piirkonnas suure väljalõikega trikood (näiteks mingid täitsa moekad rannatrikood olid vist sellised). Peaks nagu ideaalselt sobima. Samas trikoo positiivsed praktilised omadused on ikkagi olemas.

    Kas kuskil on stringtrikood saadaval?

    Just...selle kombinatsiooni panid selga ja nii oligi. Mitte mingit kohendamisvajadust enam ja minu arvates ka väga mugav.

    Sain endale ühe vana Speedo... mis on ka natuke etem, kui balletitrikoo (see teeb kõik naised ühesugusteks).

    Minu soovitus küll, et kanna, mis mugav tundub. :lol:

    Mingi aeg sai ka erkpunase rasedatele mõeldud varrukateta puuvillase kombinesooniga ringi lasta. :P Kui kõhn olla, siis oli päris põnev. ;)

    Üritan vahest ka "prashai molodoste" moekaks kanda. ;)


  16. Aga miks mitte trikoo?

    Olen ise nooremana võimlejana väga palju just trikoosid kandnud ja igal juhul väidan, et tegemist on kõige paremini seljas püsiva riietusega, just erinevate kehaliigutamise sportide puhul.

    Kui aeroobika popiks sai, siis ka kõik käisid trikoodega. Huvitav, miks seda siis nii heaks peeti? Ja samas miks nüüd enam ei kõlba, üheosalise trikooga aeroobikas käia?

    Pükste allavajumise teemal, muide just sääreosaga pükstel/retuusidel esineb seda sagedamini.

    Trikoo jäi edevate kõhulihaste tõttu ära :lol:

    Hetkel ma kasutan küll ka trikoovarianti.

    Kuid üle stringitrikoo retuuside peal ei ole nagu suurt miskit, kui naiste kurvidest rääkida. :P


  17. Kui Queen tegi oma Bicycle loo jaoks videot, ostis jalgrattapood pärast tagasi jalgrattad, kuid mitte sadulaid.

    Kujutage nüüd selle saali trenažööride sadulaid ette?

    Riided peaks ikka seljas olema ja sellised, et nad endale ega teistele ebamugavust ei põhjusta. Hiljuti käis Spartas keegi mees, jalas õhemast riidest püksid. Mitte spordipüksid vaid krt teab, mingid ratsutamise omad vist. Aluspesu tal ei olnud ja ta ei suutnud ka kontrollida, kui kõrgel või madalal tal need püksid on. Kui ta lõuga hakkas tõmbama, vajusid püksid alla.

    +1

    Minu kaastunne...

    Ma olen aastaid kasutanud trakse, et v2hendada sarnaste yllatusmomentide v6imalust.

    V6istlusvormi paljastamisega on aga nii, et see kas motiveerib vastast rohkem t88tama v6i ta otsustab juba eos, et ei mina temaga v6istlema ei tule. Hammas ei hakka peale jne. Mulle ei meeldi m6lemad v6imalused.

    Inimesed v6iksid ikkagi rohkem v6istelda.

×