Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. Kus saalis käite treenimas?

    Käin Kuressaare spordihoone jõusaalis. Seal 20xkaart 500.-
  2. Eesti DnB

    väga segane
  3. Naise n-ö sixpack?!

    Ega ilma õige toitumiseta ei saa ikka!!! Ma arvan.
  4. fitness.ee poe kliendikaart?

    Mina sain kliendikaardi:)
  5. Kahjuks mõeldud rohkem meestele:(
  6. Natalia MM 5.koht!!!

    super
  7. Täielikult naiste teema

    Mul tekib just päevade ajal suur vajadus ennast liigutada. Nagu power tuleks sisse, et ei saa kohe ühe üldse lihtsalt passida. Ekstra on mul isu jooksmise ja rulluisutamise vastu:)
  8. Teab keegi nimetada mõnd spordiklubi kuressaares kus oleks nii jõusaal kui ka ujula.
  9. Spordipesu Shock Absorber

    Ma ei kujutaks elu ilma sportrinnakata ette...
  10. Tahan oma elu muuta!

    Mina isiklikult soovitaksin sul alustada õiget toitumist kaalujälgiatest. Mulle piisas vaid 3 kuust et 10 kilo alla saada. Ma isegi ei kainud rühmas vaid jälgisin interneti teel juhiseid ja see pole ka kallis. Kindlasti laidavad paljud siinsed portaali kasutajad selle vist maha aga mina sain sealt hea tõuke ning nüüd harjutan ennast jälgima neid süsivesikuid, rasvu jne. Mul endal oli väga suur probleem see, et mõtlesin koguaeg toidule. Näiteks kui lõuna oli söödud käisid mõtted juba sellel, et mis küll õhtul süüa saab. Kulus aega kui teadvustasin endale, et muudan oma elustiili. Pea ka meeles, et tähtis on teha asju enda pärast ja armastata seda mida teed! Teisiti on tulemused palju raskemad tulema. Soovin edu sulle su tegemistes
  11. Jõusaal pandi kinni.

    Mina tegin sinu vanuselt nii umbes 50-100 kõhulihast ja kätekõverdusi 100 ringi. Aga palju mingi norm on...ma tõesti ei tea:) Vaata äkki leiad portaalist mõne asjakohase artikli.
  12. Väike küsimus:)

    Mis vanuseni võisteldakse juunioride fitnessis? Võii üldse juunioride klassis?
  13. Lemmik kehaosa .

    prink pepu ja trimmis kõht
  14. Ujumine

    Käisin ise 1x nädalas ujumas nii 3-4 aastat jutti ja ei juhtunud minuga midagi. Isa mul aga mängis noorena vesipalli ja osales paljudel ujumis võistlustel, sp oli ta ülakeha ka rohkem musklis ja suurem kui jalad ja puusad.
  15. Kus leiaks Tallinnas normaalse spordiklubi, et teha algust naiste fitnessiga. Ma saan aru, et ilma treenerita on see ju pea võimatu. Probleem on aga selles, et klubid kus olen käinud panevad põhirõhu rühmatreeningutele. Ega keegi ei tunne ju siin tallinas sinu vastu huvi kui sa just iga kuu pole nõus 4000 välja käima, et endale päris oma treener palgata. Kas on äkki kuskil olema spetsiaalset trenni naistele, mis tegeleks fitnessiga. Ma tean et analoogne on või vähemalt oli kunagi noortele kulturismi huvilistele.
  16. Kus teha algust naiste fitnessiga?

    sest ma pole praegu päris kindel, et saan tulle järgmine teisipäev aga kui saan siis teen seda kindlasti
  17. Kus teha algust naiste fitnessiga?

    Ma mõtlen et 16-20.00 kui on kohal Risto Ojapõld siis saan ka temalt vastuses oma küsimuste ja muude asjade kohta
  18. Kus teha algust naiste fitnessiga?

    To Ott Kiivikas Tuleksin hea meelega. Aga kas võin iga kell sisse astuda ja mure ära rääkida ning siis jõusaali treener aitab?
  19. Kus teha algust naiste fitnessiga?

    Vat..kogu mu mure ongi selles, et natuke nagu imelik üksi tyhjalt kuskil nyhkida...ja siis veel kõik vaatavd nagu neil ikka kombeks kui sa uus oled. Õnneks on mul aga iluvõimleja, sportvõimleja või akrobaadi taust täiesti olemas. Paindun ma kindlasti üle keskmise. Kodus siin istudes polegi muud teha kui ennast väänata ja painudada ning sirutada. Aga tahaks trenni. Käisin siin arcticus vestlusel aga ei istunud see koht kohe üldse. Ikka sama jutt, et kui tahad nö. korralikult jalgu alla siis maksa maksa maksa...
  20. LIIGA SUURED SÄÄREMARJAD

    Noh mehed ei saa vist naiste muredele eriti pihta. Ütleme siis nii, et minu sääremarjad ei vasta ühiskonnas antud normile, sest miks ma muidu ei leia endale pikasäärega saapaid... Kui kõik nii targad on siis eks öelge, kuidas saab sääremarjade ümbermöötu uvähendada 3cm?
  21. LIIGA SUURED SÄÄREMARJAD

    Mul on sama probleem. Olen kuulnud aga, et harjutustest ei piisa, on vaja ka kõva dieeti. Ma ei tea kas need jutud on ainult õiged v mitte? Kunagi olen isegi mõelnud, et äkki saab neid kirurgia vähendada aga siukest oppi vist ei tehtagi.
  22. Lugesin uht artiklit, et kui naine tahab kaalust alla saada ja ka selles kaalus pusida siis peaks ta tingimata valtima sysivesikute soomist 6htuti. Kain pea igapaev j6usaalis ja kaalun hetkel 64kilo. Trenn l6ppeb mul tavaliselt 6, 7 paiku 6htul ning ma ei oska ausalt midagi suua peale seda. Kui ei tohi sysivesikuid syya siis mis oleks sook mis ei anna palju kaloreid , kuid taastab trennist kurnatud keha?
  23. Kust ja kuidas alustada?

    Mulle õudsalt on koguaeg meeldinud trenni teha aga nüüd hakkas mind huvitama siuke kulturismi teema. Ilusad trimmis kehad ja jne. aga kust peaks algust tegema. Et siis igapäev kõhulihased(ommikul ja õhtul), jõusaal, venitamine....mis veel? Mis harjutusi jõusaalis tegema peaks ja mis trenni veel peale selle? Ja see kõigetähtsam, muidugi söök, söök ja veel kord söök. Mis asjad peaks täitsa menüüst välja jätma? Mida aga tohib alati süüa? NB! rääkike kõike mida teate
×