Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. 2013 aastal esmakordselt Eestis men's physique võistlus... Kas leidub siin foorumis poisse/mehi, kes oleks huvitatud selles divisionis võistlemisest? Reeglid: Men\'s_Athletic_Physique_Rules_150712.pdf
  2. Hakkab lõpuks ilmuma pilte ka eilsest võistlusest Endla keskel, kes ei tea
  3. Esta BF ja AF finaalis. Kristo ja Siim finaali kahjuks ei saanud.
  4. Leedu FB lehelt leidin sellise nime: Laura KILMAVIČIENĖ
  5. Täna toimus koolitus mis kestis kokku 3,5 h. Ütleme nii, et kasu oli väga palju ja lahti sai ka mõtestatud väga selgelt men`s physique. Samuti on tulemas mõningad muutused arvatavasti naiste fitnessisse. Väga palju oli juttu keelatud ainete kasutamisest ja erinevatest lihas deformatsioonides, mis selle tõttu tekivad. Kui mul on aega, panen koolitusel kuuldu natuke täpsemalt kirja.
  6. Link vene foorumisse, kus võib pilte varsti ilmuda: http://hardmuscles.r...-den-pervyy.php Ütleme nii, et fotograafe oli eile üsna palju, arvestades naiste arvu võistlustel aga kuna pilte netist pole saada siis mõni pildistab vist enda tarvis
  7. Oleme kõik ilusti kohal ja mõnuleme hotellis. Kell 18.00 hakkab registreerimine. Õhtul on ehk rohkem aega ka pilte panna
  8. Men's physique 2013 Eestisse?

    Imre.....Selle aasta Arnold Classicul oleksid sa kindlasti laineid löönud MP
  9. Men's physique 2013 Eestisse?

    Aga mis oli minu küsimus teema püstitamisel? Kas leidub siin foorumis poisse/mehi, kes oleks huvitatud selles divisionis võistlemisest? Ja vastused?????? Kui asi oleks otsustatud siis poleks ju mõtet ka foorumlastelt küsida. Võtan endale peagi selle aja, et MP paremini kõikidele lahti mõtestada. Kuid nagu ka bikinis näha oli siis reeglid pani paika ikkagi aeg. Usun, et ka MP muutub oma esimestel aastatel. Väga tore, kui vähemalt leidub huvilisi, kes sõna võtavad!
  10. Men's physique 2013 Eestisse?

    Raha on iga asja juures kuum teema. Need kes seda ise ei jaga ei tohiks ka kurta selle üle, kes ja kui palju seda jagab Küsiksin siis ise ühe rahalise küsimuse tulistelt foorumlastelt: Kui EKFL ei too MP Eestisse, kas oleksite nõus maksma sellisel juhul näiteks 30 € võistlustele sissepääsu eest ja toetama selle läbi sportlasi, keda te peate päris sportlasteks? Ma arvan, et tean mis vastus on. Küsimus pole absoluutselt ju rahas! Küsimus on sportlastes ja selles, kui palju ja milliste kriteeriumite järgi hakkame hindama inimesi, kes oma geneetika poolest ehk ei küündi kulturistiks. Kas on patt neile keelata võistlemist omasuguste seas? Peaksid nad jääma eluaeg selle tõttu viimaseks, et võistlevad vales kategoorias? Minge täna trenni ja mõelge selle üle! Elu on liiga lühike, et oma pead vaevata tühiste asjade pärast ja raha pole alati määrav. Kui mina teeksin kohtuniku tööd raha pärast siis oleksite mulle juba kõik oma elu võlgu Ma teen asju südamega ja ärge ka teie meie armsad külastajad seda unustage Ilusat pühapäeva!
  11. Men's physique 2013 Eestisse?

    IFBB Men`s physique pro võistleja: Matt Christianer 2010 aastal 2012 aastal
  12. Men's physique 2013 Eestisse?

    Tooksin välja punkti, mis peaks natukene selgitama, miks see ala mõtekas tundub. Saalid on täis palju tublisid poisse/mehi, kellel eesmärk jõuda lavale klassikas või kulturismis. See uus ala oleks nö hyppelauaks, kust siis edasi liikuda. Teadu poolest ei sünnita kulturistiks üleöö ja nii mõnelgi kaob siht silme eest rassides aastaid ainult jõusaalis
  13. Men's physique 2013 Eestisse?

    Küsimus polnud jalgades. Palun püsida teemas!
  14. Olen oma kodinad kokku pakkinud ja valmis Madridi poole sõitma. Sel korral ma maailmalõpuks ei valmistu ning otsustasin vaid 1 koti kasuks
  15. Mis ma oskan öelda. Egle 4-s koht oli nii mõnelegi inimesele üllatus. Paljud pidasid teda hõbeda vääriliseks ja nii ka mina. Poliitika teeb siin aga oma töö. Olegi võidus kahtlesin ma juba eile, kuna minu arust on ta suuteline esitama palju parema vabakava. Usun, et sportlased jäid kõik kogu korraldusega siin rahule ja hea meelega ootaksime uusi võistlusi Poolas. Aitäh kõigile, kes elasid kaasa meie sportlastele ja kohtumiseni juba Arnold Classikul
  16. Meie nägusid kaunistab vaid kvaliteet kosmeetika I can see you... Ja nii see Olegi kostüüm valmis, viimased nõelapisted tegi Natalia otse laval Egle ja Läti Team Headele lastele jagati ka nänni Ma ei teagi kumb ägedam on kas tatoo v selg. Lavatagant ei puudunud ka snäki automaat
  17. Tänaseks on võistluspäev lõppenud! Kuna ise olin põhiliselt kohtuniku rollis siis pilte kahjuks palju teha ei jõudnud. Hindasin nii Egle kui Vitaliya kategooriat. Julgen ennustada, et siit võistlustelt võime koju viia isegi 2 medalit Eks näis palju mu terane silm täppi paneb. Vitaliya kahjuks 15 parema sekka ei pääsenud.
  18. Ilu Sõnum 2012 OTSEREPORTAAŽ!

    Tervitusi ka Poolast!
  19. Läti esinumber Sanita Kanada, Eesti ja Soome ( Egle oli nii abivalmis, et aitas Kanada tüdruku hädast välja ja laenas talle oma teisi kingi, kuna tal olid kaasad vaid platvormid) Meie Vitaliya Mari Päkkilä Soomest BF -158 cm Elina Gook- Venemaa BF -158 cm ??????? Ja lõpetuseks mis ma oskan öelda.....mmmmmmmmmmm suurus loeb!
  20. Ja lõpuks ka siis minu pildid Egle ja minu tuba (NB! plasmateler ei mahtunud pildile) Tagasihoidlik söögimaja nam nam nammmm Oooo...tuttav kraam Egle ei suutnud vastu panna jäätisele Häid lambaid mahub palju ühte lauta! Oleg ootamas oma järjekorda Kelle jalad? ...sain ka ise lõpuks pildile
  21. Kohe on algamas kaalumine.... STAY TUNED!
  22. Oleme ennast sisse seadnud võistluse ametlikku hotelli. Mis ma oskan öelda... hotell on super Esmamulje Poolast on meil kõigil väga positiivne kui va eile maanteel kurjad rekkajuhid, kes mulle 2 korda täistuled selga lasid Nüüd aga lõuna aeg ja loodan ka söögist pilte hiljem lisada.....kui me naistega kaubanduskeskusesse ära ei eksi
×