Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Kui ma õigesti aru saan siis võin ka liituda, hoolimata sellest , et trenni teen Kuressaares? Neid kogunemisi on uuel aastal veel plaanis?
  2. Gerbeli kana - kodujuustukotletid

    Mis % kodujuustu kasutada?
  3. Kaalust Alla

    Ma kaldun sama arvama. Kogu ta jutt ja muu info kattub 99% "Kaalust alla" Chrisi omaga.
  4. Protokollis oli ju kirjas sünniaasta, milleks on 1997!
  5. Ollen tahtnud mitut võistlust vaadata....pole veel kordagi pilti ette võtnud
  6. Õnnitlused sünnipäeva puhul Ja, et tehtud töö saaks väärilise tasu!!!
  7. Pole fitness

    Ma olen alati imetlenud neid tantsijaid. See pole mingi lihtne asi mis nad teevad. Sõna otseses mõttes vajub suu lahti
  8. "Kaalust alla" TV3- st

    Ehk paneb see saade mõne tugitoolisportlase oma tervise peale mõtlema ja annab ka motivatsiooni trenni minna. Paljud on a`la sellise suhtumisega, et olen ju nii paks ja mis see mõni friikas või burks ikka teeb.
  9. "Kaalust alla" TV3- st

    Alguses läheb kaal ikka kiiresti alla...mida rohkem aeg edasi, seda aeglasemaks see muutub.
  10. "Kaalust alla" TV3- st

    Mina jälgin. Pool saadet juba vaadatud ja esmamulje on super.
  11. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Mmm, seda peab küll maitsema tulema
  12. Kunstnikuks peab sündima

    Wow...lihtsalt wow. Pole varem näinud midagi sellist ja see naine on tõesti andeksas.
  13. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Eks ma siis homme hüppan läbi
  14. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    No siis peab vist jälle üle pika aja sammud Fitshopi poole seadma ning uut kaupa noolima tulema. Vaja ka batooni varusid täiendada
  15. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas esimesel pildil olevat valget topi on ka saadaval? Kui jah, siis mis hinnaks?
  16. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    See on tõesti ilus top...peab ka uurima tulema
  17. Palju önne sünnipäevaks GERBEL!

    Suured suured õnitlused sulle sinna kaugele
  18. ROSIN tänases Kroonikas!

    Pilt on jah hästi lahe
  19. dieet

    Ära siis söö enam nii palju:D Treeni ka nagu inimene! Otsi foorumist, siin miljon sama teemat.
  20. Kas tumedanahalised ka grimmi kasutavad?
  21. Inna Uit- ex world champion in womens bodybuilding

    No see on ka aega nõudev protsess ning see naine peab ka palju kriitikat kannatama, kes otsustab sellise tee valida.
  22. Anne Freitas- brazilian bodybuilder

    Esimestel piltidel mis võistlustel tehtud on nägu tal väga imelik. Põsed sisse vajunud.
×