Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. siuke mees siis:D

    http://www.hardbody.com/news/2009/10/13/sa...booty-implants/ Või siiski....sellel lk 3 pilt ja eks ole siis juba aru saada kellel on tuunitud tagumine pool
  2. siuke mees siis:D

    Tagumikku pannakse ka....nägin kord üht pilti bofyfitness võistlejast kelle olid aga ei leia seda fotot enam
  3. siuke mees siis:D

    Pean veel mainima, et eriti haige on see nö tants mida ta seal teeb enda arust on ta vist ülikõva mees
  4. siuke mees siis:D

    Appiiiii kui rõve
  5. Minu arust on Otti jutt ju väga õige. Kui ei tea mida sisse sööd siis pole ka vaja süüa seda. Kui keegi juba treenerina tööd teeb ja teistele oma teadmisi jagab ning ise nö ämbrisse astub siis paneb ikka mõtlema küll....
  6. Poleks uskunud, et jälle lisandub üks patune
  7. Juttu oli järgmisest nädalast
  8. Kui mandril mitteviibimine vabandus pole siis jään vabanduse võlgu kahjuks Suured süümepiinad on küll, et sellise ürituse maha magan aga eks ma selle kunagi korvan
  9. Ma hirmsasti tahaks selle ülemise pildi kohta midagi öelda aga õigeid sõnu ei leia Tsiteerin siis Lexuxl-i kes lausus siin foorumis kord: "Kirp sa oled ikka nagu loodud kaamera jaoks, igas asendis ja olukorras"
  10. Ikka piisavalt tark, et ei kasutagi üldse.
  11. Mul on kuidagi südamesse jäänud lugu vasikatega. No nii kahju oli vaadata kuidas nad sinna linna viidi. Oli ju väikestel hirmunud näod peas ja ma ei arva, et oli õige tegu nad ema juurest kohe ära võtta
  12. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Kindlasti mitte. Ma olen ka 22 Mõni ju alustab palju kõrgemas eas.
  13. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Selge. Proovin siis 15. Revalis kohal olla! Nii head võimalust ei saa lihtsalt maha magada
×